Yolcu Sayısı
1

Ulusoy Yurtdışı Otobüs Bileti

Ulusoy Yurtdışı

Firma Hakkında

  • AdresAltıntepsi Mah. Yahya Kemal Cad. No:93 Peron No: Z129 Bayrampaşa İstanbul
  • Müşteri Servisi+90 (545) 150 4141 / 0 (212) 658 0278
  • İnternet Sitesiulusoy.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ulusoy Yurtdışı


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Ulusoy Yurtdışı Hakkında


Ulusoy Yurt Dışı, hizmet sektörü içerisinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana küçük ama emin adımlar ile çalışma yaşamına devam eden ve bunun yanı sıra kendisine belirlediği müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hareket eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevrenin yapılanmasına olan katkısının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir. Ulusoy Yurt Dışı otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, çağdaş, kalitede öncü ve güvenilir konumunu sürdürerek topluma, çevresine duyarlı, bilime açık, sürekli öğrenen bir örgüt oluşturarak kaliteli bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetiyle en çok tercih edilen firma olmak temel hedefimizdir. İlkelerine bir öncü olarak belirleyip çalışma yaşamına bu şekilde devam etmektedir.
Ulusoy Turizm Yurt Dışı Seferleri
Ulusoy Turizm, Türkiye’nin uzun yıllar boyunca yolculara hizmet sunan sayılı firmalarının başında geliyor. Üstün kalitesi nedeniyle yolcular tarafından seyahatlerinde sıkça tercih edilen firma, bu kalitesini yurt dışı rotalarına taşımaya da karar vermiş durumda. Almanya otobüs bileti ve Avusturya otobüs bileti aramalarınızda Ulusoy Yurtdışı firması seçenekler sunmaktadır. Bu nedenle Türkiye – Almanya ve Türkiye – Avusturya rotalarında seferlerini hizmete açmış bulunmaktadır. Ulusoy Yurt Dışı otobüs firması, her hafta Salı ve Cuma günleri İstanbul – Avusturya bununla birlikte her Çarşamba ve Cuma günleri İstanbul – Almanya otobüs seferleri düzenlemektedir. Bu rotalar, bölgede yaşayan Türk nüfusu nedeniyle ülkemiz üzerinden en sık ziyaretçi alan bölgeler olarak biliniyor. Bu nedenle Ulusoy Turizm gibi köklü ve kalitesi ile ön plana çıkan bir firmanın rota üzerinde seferler düzenlemeye başlaması pek çok seyahat severi sevindiriyor.
Ulusoy Yurt Dışı Firması Popüler Otobüs Biletleri
İstanbul – Touring otobüs bileti
İstanbul – Stuttgart otobüs bileti
İstanbul – Regensburg otobüs bileti
İstanbul – Passau otobüs bileti
İstanbul – Ulm otobüs bileti
Ulusoy Yurt Dışı Firması Hakkında
Ulusoy Yurt Dışı otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “3” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “3” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Ulusoy Yurt Dışı bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Ulusoy Yurt Dışı otobüs firması, 0 (212) 658 02 78 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Ulusoy Yurt Dışı otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Ulusoy Yurt Dışı otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ulusoy Yurt Dışı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Ulusoy Yurt Dışı otobüs firmasının bugün, “Dortmund, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Mannheim, Karisruhe, Stuttgart, Ulm, München, Bregenz, Dorbirn, Bludenz, Salzburg, Linz, St.Pilton, Viyana ” gibi Avrupa’nın önemli noktalarında şubeleri bulunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Ulusoy Yurt Dışı otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Ulusoy Yurt Dışı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Ulusoy Yurt Dışı biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr