Yolcu Sayısı
1

Fatih Turizm Otobüs Bileti

Fatih Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBüyük İstanbul Otogarı No:110 Bayrampaşa İstanbul
  • Müşteri Servisi0850 303 0139
  • İnternet Sitesiwww.fatihturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

90 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Fatih Turizm


Çok İyi
50 % (1)
İyi
50 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

memnun kaldık

Fatih Turizm Hakkında


Fatih Turizm, 1983 yılında kurulmuş, kurulduğu günden bugüne müşterilerine kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü servisi ile yolcu taşımacılığı sektöründe ilerleyen bir otobüs firmasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan otobüs firması Kırklareli, Çorlu, Bursa, İstanbul, Lüleburgaz, Enez, Kırcali gibi varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir.
Kurulduğu günden bu yana müşterilerine sağladığı kaliteli hizmet ile sürekli büyümeyi hedefleyen Fatih Turizm, bu hedefi doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir. 0850 303 0139 hattı ile daima ulaşım sağlayabileceğiniz firma, güler yüzlü müşteri hizmetleri servisi ile rahat bir alışveriş sağlayabilirsiniz.
1983 yılında kurulan ve sürekli büyüme ve kendini geliştirme yolunda emin adımlarla ilerleyen Fatih Turizm faaliyetlerini şehirlerarası ve uluslararası yollarda devam ettirmektedir. Yolcularına yüksek seviye konfor ve kaliteli hizmet anlayışı ile yolcularını ağırlarken, kendi prensipleri dahilinde büyümeye ve ulusal düzeyde başarı göstermek için çalışmaya devam ediyor.
Fatih Turizm, hizmetlerine devam ederken, seyahat öncesinde ve sonrasında servis ağı ve terminal hizmetleri ile markalı ikram ürünleri ve hizmeti kendilerine amaç edinmiş deneyimli sosyal personeli ile, müşteri memnuniyeti garantisi vererek yoluna devam ediyor.
Müşteri memnuniyetini her adımında daha da üst seviyeye taşımak ve yenilikleri her alanda takip etmek için araçların modern donanımına son derece özen göstermektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr