Kişi
1

Yıldız Mutlular Turizm Otobüs Bileti

Yıldız Mutlular Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMersin
  • Müşteri Servisi0324 774 6570 / 0 (324) 774 65 70
  • İnternet Sitesi

Yıldız Mutlular Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Yıldız Mutlular Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Yıldız Mutlular Turizm Hakkında


Yıldız Mutlular Turizm otobüs firması, Karaman merkezli olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerini hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur. Her şeyden önce hizmet sektöründe yer alan bir Yıldız Mutlular Turizm olarak alanında ilerlemek ve her geçen gün daha fazla yolcuya ulaşmak için gerekli olan temel disiplinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan Yıldız Mutlular Turizm temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırmaktadır. İlkelerinden ödün vermeden ilerlediği bu yolda küçük ancak sağlam adımlar ile ilerlemenin gerekliliğinin farkında olan firma çalışma yaşamında sektöründe yer alan diğer kuruluşlara hedef almaktadır.
Yıldız Mutlular Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyete başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti üstün hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Yıldız Mutlular Turizm yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana vizyonu ve misyonu doğrultusunda belirlediği ilklerin dışına çıkmadan sağladığı hizmeti ile birlikte yolcuları ile arasında belirli bir seviyede güven duygusunun oluşmasını sağlamıştır. Yıldız Mutlular Turizm yolcularına oluşturduğu güvenin devamını sağlayabilmek için ayrım yapmadan verdiği sözlerin arkasında duruşu ve yönetimi, hizmet kalitesinin her geçen gün iyileşmesine neden olduğu için yolcu sayısı da artış göstermektedir. Yolcularının hak ve hukukuna daima saygı gösteren firma bu konunun öneminin bilincinde olarak hareket etmeye devam etmektedir. Yıldız Mutlular Turizm firması, kariyerinde emin adımlar ile ilerken kendisine firma sloganı olarak, “Karaman’ın yıldızı, aydınlatır.” sözcüklerini seçmiştir. Bu slogan henüz çalışma yaşamının başında olan Yıldız Mutlular Turizm hedeflerini ve ilkelerini en etkili biçimde ortaya sermektedir.
Yıldız Mutlular Turizm Hakkında
2022 yılında Karaman merkezli olarak kurulan Yıldız Mutlular Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Yıldız Mutlular Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yıldız Mutlular Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Yıldız Mutlular Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Yıldız Mutlular Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Yıldız Mutlular Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Yıldız Mutlular Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Yıldız Mutlular Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2022) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr