Yolcu Sayısı
1

Öz Elbistan Seyahat Otobüs Bileti

Öz Elbistan Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresBelediye Otogarı Elbistan
  • Müşteri Servisi0 (344) 413 0949
  • İnternet Sitesiwww.ozelbistan.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

61 %
Toplam Yorum Sayısı (34)
Öz Elbistan Seyahat


Çok İyi
26 % (20)
İyi
14 % (11)
İdare Eder
26 % (20)
Kötü
4 % (3)
Çok Kötü
29 % (22)

"Genel"

Genel olarak iyi

"Eğlence"

Aracın eğlence monitörlero sürekli donuyordu.

Otobüsler çok eski

"Bilet aldığım için pişmanım"

21.07.2018 19.30 tarihinde Öz elbistan turizm ile Kayseriden Kırşehir'e bilet aldım. Otobüse bineceğim sırada yazhanede otobüsün peronunu sordum. O sırada bana senin koltuğunu İstanbul yolcusuna sattık seni de muavin koltuğuna alacağız dediler. Çünkü aynı bileti iki kişiye kestiler. Diğer kişi İstanbul'a gittiği için daha çok para veriyordu. Dolayısıyla benim bir önemim yoktu. Sıkıntılar bununla da bitmedi. Muavin koltuğunda oturmaya itiraz edince bütün firma yetkilileri benimle tartışmaya başladı. Beğenmezsen git vs. Firma genel merkezini aradığımda onlar da paranı alıp başka firmaya binseydin dediler. Aralarında kusura bakmayın sizi böyle aldık gibi kibar bir dili kullanan hiç kimse olmadı. Herkes durumun normal olduğunu söyledi. Halbuki Ulaştırma Bakanlığı yolcu haklarında kesinlikle aynı koltuğa ikinci biletin satılmasının mümkün olmadığı belirtilmiştir. Bütün bunların yanında otobüs 19.30 da değil 20.00'de hareket etti. Yol boyunca otobüs şöforü bir çok trafik kuralını ihlal etti (Kırmızı ışıkta geçiş). En sonunda terminale indirmemek (para vermemek için) için beni yolda indirdi. Bütün bu yorumlarımın haricinde çok şey var ama yazmamın gereği yok. Asıl şikayetimi ben Ulaştırma Bakanlığına yapıyorum. (Gerekli bilgiler elimde mevcut her iki bilet de bende mevcut. (seri numarası, yolcu adı soyadı vs. bilgiler var). Gerekli iletişime geçtim. Tekrar bu firma ile görüşmemek gereğiyle. Hiç kimseye önermem.

"berbat"

muavinlerin tavırları çok kötüydü, yolculuk o kadar kötü geçti ki bir daha bu siteden bilet almayı düşünmüyorum.

Öz Elbistan Seyahat Hakkında

Elbistan, Kahramanmaraş şehrinin bir ilçesidir. Coğrafik olarak Akdeniz, iç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktada bulunmaktadır. Akdeniz'e dökülen Ceyhan nehrinin doğduğu yerdir. Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümünde yer alır. Malatya ili ile komşuluğu bulunmaktadır.
Elbistan'da yapılan kazılarda Genç Hitit dönemine ait eserler çıkarılmıştır. Eski dönemlere ait birçok eser bulunmuştur. Elbistan eskiden Dulkadiroğulları’na başkentlik yapmıştır. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan Elbistan halkının sıkça kullanım için tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesi Öz Elbistan seyahattir.
Öz Elbistan Seyahat Hakkında
Elbistan merkezli insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1970 yılında Elbistanlılar Seyahat adıyla faaliyete başlamıştır. Zaman içerisinde adı Öz Elbistan Seyahat olarak değişmiştir. Kurulduğundan bu yana araç filosunu büyüten ve gelişen bir firmadır. Yurdun dört bir yanına seferleri mevcuttur. Değişen teknolojiyi yakından takip eden Öz Elbistan seyahat yeniliklere açık bir firmadır. Elbistan halkına hak ettiği değeri sunmak için çalışan öz elbistan seyahat yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.
Öz Elbistan Seyahat'in Sunduğu Olanaklar
Öz Elbistan Seyahat kaliteli, güvenli ve konforlu yolculuğu müşterilerine sunmaktadır. Güler yüzlü personel ile çalışmayı tercih eden firma yolculuk boyunca güler yüzlü personel ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alakadar personel tarafından yol boyunca müşterilerinin sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapmaktadır. Otobüslerde yolcular için kablosuz internet ve kişiye özel televizyonlar bulunmaktadır. Bu hizmetler ile otobüs yolculuğunuz daha da renkli bir hale gelecektir. Yolcuların rahat etmesi için dizayn edilen ergonomik koltuklar ile seyahatiniz oldukça konforlu geçecektir. Uyumak bu koltuklarda oldukça rahat olacaktır.
Uyumak isteyen müşteriler için firma tarafından yastıkla battaniye sunumu yapılmaktadır. Otobüslerde bulunan havalandırmalar sayesinde otobüs içerisinde ki kirli hava sürekli olarak dışarı atılmaktadır. Otobüslerde bulunan klimalar ile ideal sıcaklıkta seyahatinizde sürdürebilirsiniz. Müşterilerin dinlenmesi için verilen molalarda en iyi tesisler tercih edilmektedir. Elbistan seyahatini sürekli güncellenen internet sitesinden biletinizi rahatlıkla alabilir ve ödemenizi kredi kartınızla taksitle yapabilirsiniz. Bu siteden gideceğiniz yerleri ve seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz. Herhangi bir seyahatinizin iptali durumunda biletinizi bu siteden iptal edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr