neredennereye.com, Öz Elbistan Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Elbistan Seyahat

Öz Elbistan Seyahat
 

neredennereye.com,
Öz Elbistan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Elbistan Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Elbistan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Elbistan Seyahat

 Elbistan
0344 412 02 30 - 413 65 28

Elbistan, Kahramanmaraş şehrinin bir ilçesidir. Coğrafik olarak Akdeniz, iç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktada bulunmaktadır. Akdeniz'e dökülen Ceyhan nehrinin doğduğu yerdir. Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümünde yer alır. Malatya ili ile komşuluğu bulunmaktadır.


Elbistan'da yapılan kazılarda Genç Hitit dönemine ait eserler çıkarılmıştır. Eski dönemlere ait birçok eser bulunmuştur. Elbistan eskiden Dulkadiroğulları’na başkentlik yapmıştır. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan Elbistan halkının sıkça kullanım için tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesi Öz Elbistan seyahattir.


Öz Elbistan Seyahat Hakkında


Elbistan merkezli insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1970 yılında Elbistanlılar Seyahat adıyla faaliyete başlamıştır. Zaman içerisinde adı Öz Elbistan Seyahat olarak değişmiştir. Kurulduğundan bu yana araç filosunu büyüten ve gelişen bir firmadır. Yurdun dört bir yanına seferleri mevcuttur. Değişen teknolojiyi yakından takip eden Öz Elbistan seyahat yeniliklere açık bir firmadır. Elbistan halkına hak ettiği değeri sunmak için çalışan öz elbistan seyahat yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.


Öz Elbistan Seyahat'in Sunduğu Olanaklar 


Öz Elbistan Seyahat kaliteli, güvenli ve konforlu yolculuğu müşterilerine sunmaktadır. Güler yüzlü personel ile çalışmayı tercih eden firma yolculuk boyunca güler yüzlü personel ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alakadar personel tarafından yol boyunca müşterilerinin sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapmaktadır. Otobüslerde yolcular için kablosuz internet ve kişiye özel televizyonlar bulunmaktadır. Bu hizmetler ile otobüs yolculuğunuz daha da renkli bir hale gelecektir. Yolcuların rahat etmesi için dizayn edilen ergonomik koltuklar ile seyahatiniz oldukça konforlu geçecektir. Uyumak bu koltuklarda oldukça rahat olacaktır. 


Uyumak isteyen müşteriler için firma tarafından yastıkla battaniye sunumu yapılmaktadır. Otobüslerde bulunan havalandırmalar sayesinde otobüs içerisinde ki kirli hava sürekli olarak dışarı atılmaktadır. Otobüslerde bulunan klimalar ile ideal sıcaklıkta seyahatinizde sürdürebilirsiniz. Müşterilerin dinlenmesi için verilen molalarda en iyi tesisler tercih edilmektedir. Elbistan seyahatini sürekli güncellenen internet sitesinden biletinizi rahatlıkla alabilir ve ödemenizi kredi kartınızla taksitle yapabilirsiniz. Bu siteden gideceğiniz yerleri ve seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz. Herhangi bir seyahatinizin iptali durumunda biletinizi bu siteden iptal edebilirsiniz.

Öz Elbistan Seyahat otobüs bileti fiyatları, Öz Elbistan Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Öz Elbistan Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Göksun - Kayseri 30 TL
Malatya - Elbistan 25 TL
Elbistan - Kahramanmaraş 25 TL
Göksun - Kırıkkale 75 TL
Adana - Elbistan 48 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
60Puan
28%
10%
28%
5%
29%
Toplam Yorum Sayısı (32)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Berbat" Misafir
muavinlerin tavırları çok kötüydü, yolculuk o kadar kötü geçti ki bir daha bu siteden bilet almayı düşünmüyorum.
"Ilgi alaka " Misafir
Daha kalkış saatinr 6 dakika vardi. Arac kslkacak nerdesiniz diye aradılar. Teşekkür ederim aradığınız için. Ama sinir oldum beni o kadar koşturdugunuz icin
"Güzel bir seyahat " Misafir
Seyahatlerimde sürekli problem yaşamama rağmen bu seyahatimde hiç bir problem yaşamadım ÖZ ELBİSTAN firmasındaki bütün çalışanlara teşekkür ederim.
"Koltuk numaraları" Misafir
Koltuk numaralarına sadık kalmadan yolcular kafasına göre yolculuk yapıyor ve buna müsadere ediliyor
"Kötü" Misafir
Öz elbistan Türkiye'nin en kötü firması Elbistan'da başka firma olmadığı için mecbur biniyoruz
"Fena degildi" Misafir
Çok uzamış yol bunun dışında iyi önceden atıştırmalık bişey verilirdi şimdi yok kan şekeri felan düşen olur dikkat etmek lazım ben özellikle.biraz fazla gezmek için aldim bileti memnun kaldım eskisinden çok iyi şuanda firma ama daha iyi olabilir.
"" Misafir
Yolculugumda aktarma yapilmayacak denilmesine ragmen aktarma yapildi ve 16 saat surecek denilen yolum daha fazla sürdü
"Adamın dibiler" Misafir
Otobüslerinde kısa flim çekmemize izin verdiler :D
"" Misafir
Merhaba, 16 saat süren bir yolculuk sırasında özellikle vakit geçirmek için, Televizyon veya Film izleme ihtiyacı duyuyorsunuz. Firmanın benim gözümde tek eksiği budur. Şoförler olsun, muavin olsun işini çok güzel ve profesyonelce yapan kişiler.
"Zamanında kalkış varış" Misafir
Genel olarak bütün hizmetleri çok iyi idi ancak sabah 5 te kalkması gerekirken saat 5,20 de kalktı. Eminim ki yolda bir aksilik olmuştur. Hem otobüs şoförü hemde muavin şuana kadar ki karşılaştıklarımın arasındaki ilk 10 girer kapasitede. Ödüllendirilme durumu var ise muhakkak ödüllendirilmeliler.