scorecardresearch
neredennereye.com, Öz Elbistan Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Elbistan Seyahat

Öz Elbistan Seyahat
 

neredennereye.com,
Öz Elbistan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Elbistan Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Elbistan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Elbistan Seyahat

 Elbistan
0344 412 02 30 - 413 65 28

Elbistan, Kahramanmaraş şehrinin bir ilçesidir. Coğrafik olarak Akdeniz, iç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktada bulunmaktadır. Akdeniz'e dökülen Ceyhan nehrinin doğduğu yerdir. Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümünde yer alır. Malatya ili ile komşuluğu bulunmaktadır.


Elbistan'da yapılan kazılarda Genç Hitit dönemine ait eserler çıkarılmıştır. Eski dönemlere ait birçok eser bulunmuştur. Elbistan eskiden Dulkadiroğulları’na başkentlik yapmıştır. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan Elbistan halkının sıkça kullanım için tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesi Öz Elbistan seyahattir.


Öz Elbistan Seyahat Hakkında


Elbistan merkezli insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1970 yılında Elbistanlılar Seyahat adıyla faaliyete başlamıştır. Zaman içerisinde adı Öz Elbistan Seyahat olarak değişmiştir. Kurulduğundan bu yana araç filosunu büyüten ve gelişen bir firmadır. Yurdun dört bir yanına seferleri mevcuttur. Değişen teknolojiyi yakından takip eden Öz Elbistan seyahat yeniliklere açık bir firmadır. Elbistan halkına hak ettiği değeri sunmak için çalışan öz elbistan seyahat yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.


Öz Elbistan Seyahat'in Sunduğu Olanaklar 


Öz Elbistan Seyahat kaliteli, güvenli ve konforlu yolculuğu müşterilerine sunmaktadır. Güler yüzlü personel ile çalışmayı tercih eden firma yolculuk boyunca güler yüzlü personel ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alakadar personel tarafından yol boyunca müşterilerinin sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapmaktadır. Otobüslerde yolcular için kablosuz internet ve kişiye özel televizyonlar bulunmaktadır. Bu hizmetler ile otobüs yolculuğunuz daha da renkli bir hale gelecektir. Yolcuların rahat etmesi için dizayn edilen ergonomik koltuklar ile seyahatiniz oldukça konforlu geçecektir. Uyumak bu koltuklarda oldukça rahat olacaktır. 


Uyumak isteyen müşteriler için firma tarafından yastıkla battaniye sunumu yapılmaktadır. Otobüslerde bulunan havalandırmalar sayesinde otobüs içerisinde ki kirli hava sürekli olarak dışarı atılmaktadır. Otobüslerde bulunan klimalar ile ideal sıcaklıkta seyahatinizde sürdürebilirsiniz. Müşterilerin dinlenmesi için verilen molalarda en iyi tesisler tercih edilmektedir. Elbistan seyahatini sürekli güncellenen internet sitesinden biletinizi rahatlıkla alabilir ve ödemenizi kredi kartınızla taksitle yapabilirsiniz. Bu siteden gideceğiniz yerleri ve seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz. Herhangi bir seyahatinizin iptali durumunda biletinizi bu siteden iptal edebilirsiniz.

Öz Elbistan Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Öz Elbistan Seyahat bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Elbistan - Osmaniye 30 TL
Mersin - Göksun 42 TL
Elbistan - Adana 40 TL
Elbistan - Mersin 45 TL
Elbistan - Kayseri 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
46Puan
10%
5%
35%
0%
50%
Toplam Yorum Sayısı (9)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" elbistanl
fena deil
"BERBAT BİR FİRMA " SAM
BERBAT VE REZİL BİR FİRMA. İŞLERİ GÜÇLERİ YALAN DOLAN. TİPİK ŞARK KURNAZLIĞINI SİSTEM OLARAK KABULLENMİŞLER. NE DE OLSA PARA KAZANIYORUZ MANTIĞIYLA ÇALIŞIYORLAR. REZİLLİKLERİ VE YOLCULARINA YAPTIKLARI MUAMELELERİN FENALIĞI KALIN BİR KİTABA ANCAK SIĞABİLİR. SAYMAKLA BİTMEZ.HİÇKİMSEYE TAVSİYE ETMEM. HİNT VE PAKİSTAN KIRSALINA SEYAHAT EDEN OTOBÜSLER BİLE KESİNLİKLE BUNLARDAN DAHA MEDENİDİR.ANKARA DİYE BİLET KESERLER VATANDAŞI MARAŞ'A YOLLARLAR. MESELA KIRKLARELİ DEMİRKÖYE GİDERMİ DİYE SORUN,BİLMİYORSANIZ EĞER KESİNLİKLE GİDER DERLER SİZİ KANDIRIRLAR.ÖZELLİKLE BAYRAM ÜSTLERİNDE AYNI KOLTUKLARI BİRKAÇ KİŞİYE BİRDEN SATARLAR.VS VS DEDİM YA SAYMAKLA BİTMEZ
"ELBİSTANIN YÜZ KARASI" Ali BOZKURT
BEN BİR ELBİSTANLI OLARAK BU FİRMADAN UTANÇ DUYUYORUM,GEÇEN GÜN ÖZ ELBİSTAN İLE ANKARADAN ELBİSTANA GİTTİM,KEŞKE GİTMEZ OLAYDIM BİLET GİŞESİNE GİTTİM,GİŞEDEKİ KİŞİ ÇOK KABAYDI BİR SORU BİLE SORULMUYORDU,ÖZELLİKLE CAM KENARI İSTEMİŞTİM NEYSE BİLETİMİ ALDIM BANA CAM KENARI DEMİŞTİ AMA KORİDOR ÇIKTI (Yani bilet satmak için kandırıyorlar),TAMAM BUNA EYVALLAH DEDİM SONRA MUAVİNLERİ ÇOK KABA VE OLDUKÇA YAŞLARI GEÇMİŞTİ VE ÜSTÜNE ÜSTÜN MUAVİNLER OTOBÜSÜN ARKA TARAFINDA SİGARA İÇİYORLARDI BENDE ÇOK RAHATSIZ OLDUM RİCADA BULUNDUM VE ÖYLE BAKIP GÜLDÜLER VE 9-9.30 SAATLİK YOLU TAM 13 SAAT DE GİTTİ ARABASIDA ÇOK ESKİYDİ,YANİ ANLAYACAĞINIZ HİÇ MEMMUN KALMADIM HİÇ KİMSEYE ÖNERMEM...
"Berbat" Ahmet Yal
Ben Böyle Bir Firma Görmedim,Geçen Gün Öz Elbistan İle Ziyaret Ettim,Ne Kalite Ne Konfor Koltuk Desen Taş Gibi Koltuklar Muavinlerden bi Su İstenmiyor bile,45 yaşında muavin Çalıştırıyorlar Su İstediğimizde Tuzmu Yaladınız Dedi Resmen Böyle Terbiyesiz Kalitesiz Firma Görmedim,Bir Daha Asla Gitmem Böyle Firmayla.....
"PİŞMANLIK " seraz
KAHRAMANMARAŞ FIRMASI DIYE MERSINDEN MARASA YOLCULUK YAPDIM VE KESKE BINMEZ OLAYDIM OTOBUSE MI BINDIM AT ARABISINAMI BINDIM BNDE BILEMIYORUM ARABA KLIMA NEDEN BI SEYLER YOK MERSIN'DEN BURAYA KADAR KLIMANIN ICINDEKI SU UZERIME YAKDI HIZMET DESEN SIFIR MUAVINDEN BI SU ISTEDIGIM ZAMAN SURATININ EKSILIGINDEN DURULMUYORDU MERSINDEN MARASA GELMEMIMIZ 6 SAAT OLDU BEN COK YOLCULUK YAPDIM AMA BUNUN KADAR BERBAT BI YOLCULUK YAPMADIM OTOBUSLERIN HAŞATI CIKMIS
"şikayet" emriye
bu gün ordudan özelbistanla maraşa geldim. maraşın firması diye başka firma kullanmıyorum. servis olayı sıfır, çarşının ortasında yolcuyu bırakıyor ve ukala tavırlar hiç hoş değil. daha önce bir çok firma ile yolculuk yaptım en azından mahallene kadar bırakılıyorsun. ayrıca elbistandan binen yolcular hastane kapısına kadar bırakılıyor. biz uzun yoldan gelen yolcular ise çarşıda bırakılıyoruz. servisiniz hastane servisi mi yoksa yolcu servisi mi ilgililerin buna dikkat etmesini rica ediyorum.
"" samet soylu
firmayı hi beğenmedim. otobüsleri çok eski. bir daha asla seyahat etmem
"Sikayet" Misafir
sayın ilgililer firmanız güzel iyi fakat arabalarınız biraz eski diğer firmalar gibi yeni arabalar alırsanız iyi olur bu benim görüşüm sizce daha iyi olur
"Otobüs ve firma kalitesi" ziya
ben elbistanlıyım ama bu firma sayesinde utanır oldum. gurur duymam gereken şeyden. otobüsleri milattan kalma hele o otobüsün şoför ve muavinleri yok mu düşman başına