neredennereye.com, Öz Elbistan Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Elbistan Seyahat Otobüs Bileti

Öz Elbistan Seyahat
Öz Elbistan Seyahat
 

neredennereye.com,
Öz Elbistan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Elbistan Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Elbistan Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Elbistan Seyahat

Belediye Otogarı  Elbistan
0344 413 0949

Elbistan, Kahramanmaraş şehrinin bir ilçesidir. Coğrafik olarak Akdeniz, iç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktada bulunmaktadır. Akdeniz'e dökülen Ceyhan nehrinin doğduğu yerdir. Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümünde yer alır. Malatya ili ile komşuluğu bulunmaktadır.

Elbistan'da yapılan kazılarda Genç Hitit dönemine ait eserler çıkarılmıştır. Eski dönemlere ait birçok eser bulunmuştur. Elbistan eskiden Dulkadiroğulları’na başkentlik yapmıştır. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan Elbistan halkının sıkça kullanım için tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesi Öz Elbistan seyahattir.

Öz Elbistan Seyahat Hakkında

Elbistan merkezli insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 1970 yılında Elbistanlılar Seyahat adıyla faaliyete başlamıştır. Zaman içerisinde adı Öz Elbistan Seyahat olarak değişmiştir. Kurulduğundan bu yana araç filosunu büyüten ve gelişen bir firmadır. Yurdun dört bir yanına seferleri mevcuttur. Değişen teknolojiyi yakından takip eden Öz Elbistan seyahat yeniliklere açık bir firmadır. Elbistan halkına hak ettiği değeri sunmak için çalışan öz elbistan seyahat yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Öz Elbistan Seyahat'in Sunduğu Olanaklar

Öz Elbistan Seyahat kaliteli, güvenli ve konforlu yolculuğu müşterilerine sunmaktadır. Güler yüzlü personel ile çalışmayı tercih eden firma yolculuk boyunca güler yüzlü personel ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alakadar personel tarafından yol boyunca müşterilerinin sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapmaktadır. Otobüslerde yolcular için kablosuz internet ve kişiye özel televizyonlar bulunmaktadır. Bu hizmetler ile otobüs yolculuğunuz daha da renkli bir hale gelecektir. Yolcuların rahat etmesi için dizayn edilen ergonomik koltuklar ile seyahatiniz oldukça konforlu geçecektir. Uyumak bu koltuklarda oldukça rahat olacaktır.

Uyumak isteyen müşteriler için firma tarafından yastıkla battaniye sunumu yapılmaktadır. Otobüslerde bulunan havalandırmalar sayesinde otobüs içerisinde ki kirli hava sürekli olarak dışarı atılmaktadır. Otobüslerde bulunan klimalar ile ideal sıcaklıkta seyahatinizde sürdürebilirsiniz. Müşterilerin dinlenmesi için verilen molalarda en iyi tesisler tercih edilmektedir. Elbistan seyahatini sürekli güncellenen internet sitesinden biletinizi rahatlıkla alabilir ve ödemenizi kredi kartınızla taksitle yapabilirsiniz. Bu siteden gideceğiniz yerleri ve seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz. Herhangi bir seyahatinizin iptali durumunda biletinizi bu siteden iptal edebilirsiniz.

100 üzerinden
62Puan
26%
14%
26%
4%
29%
Toplam Yorum Sayısı (36)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Genel" Misafir
Genel olarak iyi
"Eğlence" Misafir
Aracın eğlence monitörlero sürekli donuyordu.
"" Misafir
Otobüsler çok eski
"Bilet aldığım için pişmanım" Misafir
21.07.2018 19.30 tarihinde Öz elbistan turizm ile Kayseriden Kırşehir'e bilet aldım. Otobüse bineceğim sırada yazhanede otobüsün peronunu sordum. O sırada bana senin koltuğunu İstanbul yolcusuna sattık seni de muavin koltuğuna alacağız dediler. Çünkü aynı bileti iki kişiye kestiler. Diğer kişi İstanbul'a gittiği için daha çok para veriyordu. Dolayısıyla benim bir önemim yoktu.

Sıkıntılar bununla da bitmedi. Muavin koltuğunda oturmaya itiraz edince bütün firma yetkilileri benimle tartışmaya başladı. Beğenmezsen git vs. Firma genel merkezini aradığımda onlar da paranı alıp başka firmaya binseydin dediler. Aralarında kusura bakmayın sizi böyle aldık gibi kibar bir dili kullanan hiç kimse olmadı. Herkes durumun normal olduğunu söyledi. Halbuki Ulaştırma Bakanlığı yolcu haklarında kesinlikle aynı koltuğa ikinci biletin satılmasının mümkün olmadığı belirtilmiştir.

Bütün bunların yanında otobüs 19.30 da değil 20.00'de hareket etti.

Yol boyunca otobüs şöforü bir çok trafik kuralını ihlal etti (Kırmızı ışıkta geçiş).

En sonunda terminale indirmemek (para vermemek için) için beni yolda indirdi.

Bütün bu yorumlarımın haricinde çok şey var ama yazmamın gereği yok. Asıl şikayetimi ben Ulaştırma Bakanlığına yapıyorum. (Gerekli bilgiler elimde mevcut her iki bilet de bende mevcut. (seri numarası, yolcu adı soyadı vs. bilgiler var). Gerekli iletişime geçtim.

Tekrar bu firma ile görüşmemek gereğiyle. Hiç kimseye önermem.
"Berbat" Misafir
muavinlerin tavırları çok kötüydü, yolculuk o kadar kötü geçti ki bir daha bu siteden bilet almayı düşünmüyorum.
"Ilgi alaka " Misafir
Daha kalkış saatinr 6 dakika vardi. Arac kslkacak nerdesiniz diye aradılar. Teşekkür ederim aradığınız için. Ama sinir oldum beni o kadar koşturdugunuz icin
"Güzel bir seyahat " Misafir
Seyahatlerimde sürekli problem yaşamama rağmen bu seyahatimde hiç bir problem yaşamadım ÖZ ELBİSTAN firmasındaki bütün çalışanlara teşekkür ederim.
"Koltuk numaraları" Misafir
Koltuk numaralarına sadık kalmadan yolcular kafasına göre yolculuk yapıyor ve buna müsadere ediliyor
"Kötü" Misafir
Öz elbistan Türkiye'nin en kötü firması Elbistan'da başka firma olmadığı için mecbur biniyoruz
"Fena degildi" Misafir
Çok uzamış yol bunun dışında iyi önceden atıştırmalık bişey verilirdi şimdi yok kan şekeri felan düşen olur dikkat etmek lazım ben özellikle.biraz fazla gezmek için aldim bileti memnun kaldım eskisinden çok iyi şuanda firma ama daha iyi olabilir.