neredennereye.com, Boyabat Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Boyabat Tur Otobüs Bileti

Boyabat Tur
Boyabat Tur Seyahat
 

neredennereye.com,
Boyabat Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Boyabat Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Boyabat Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Boyabat Tur

Belediye Otogarı, Boyabat Sinop
0368 315 26 68

Boyabat Seyahat Otobüs Firması

Boyabat Seyahat otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Kuruluş yılından bu yana sürekli olarak emin adımlar doğrultusunda gelişim gösteren firma bugün yolcuları ile arasında güvene dayalı sağlam köprüler kurmayı başarmıştır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının varlığının devamı açısından ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda yönlendirmektedir. Başta kendi çevresi içinde gelişim gösteren firma, önce çevresini ve yolcularının yararını gözeterek çalışmalarına devam etmektedir.

Boyabat Seyahat otobüs firması Sinop - Boyabat merkez olacak şekilde kurulmuş ve ilk seferlerini bu kısıtlı alan üzerinde gerçekleştirilmiştir. Günümüzde firma hala Sinop ilini merkez olarak kullanmaya devam ediyor olsa da artık seferleri çok daha fazla rotayı kapsamakta ve geniş alanda insan kitlelerine ulaşmayı başarmaktadır. Araç filosunda 13 araç bulunan Boyabat Seyahat firması araç sayısını arttırmaya ve filosunda yer alan araçları kullanıcılarının isteklerini karşılayacak şekilde geliştirmeye devam etmektedir. Tüm seferleri göz önüne alındığında Boyabat Seyahat firmasının ortalama otobüs bileti fiyatları 50-100 TL olarak görülmektedir. Her daim kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak ve sorunlarını çözmek odaklı bir çalışma yaşamını benimseyen firma 0368 315 15 15 nolu hat üzerinden kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Kullanıcı deneyiminin özellikle içinde bulunduğu sektör için ne denli büyük önem taşıdığının farkında olan firma yolculardan gelen geri bildirimleri dikkate alarak çalışma yaşamına devam etmektedir. Günümüzde Boyabat Seyahat firmasının en popüler seferleri, “Boyabat, Bağcılar, İstanbul, Gültepe, Sultanbeyli, Kastamonu, Taşköprü, Hanönü, Samsun, Gerze, Bafra, Alaçam” rotaları görünmektedir. Günümüz dünyasının hizmet sektöründe kısa zaman içerisinde yolculara kaliteli hizmetini ulaştırmanın ne denli önemli olduğunun bilincinde olan Boyabat Seyahat otobüs biletlerini online platformlara taşıma kararı almıştır. Daha geniş kapsamda kullanıcılara ulaşmak isteyen firmanın en uygun Boyabat Seyahat otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
92Puan
60%
40%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bir iyi bir kötü" Misafir
Yıllardır Sinop Boyabat'ta hizmet veren bir firma. Bir iyi bir kötü. Biraz daha özenli olunabilir.
"" acer
boyabat turdan çok memnunuz her şeyiyle dört dörtluk seyehat acentası hizmeti olsun otobustleri olsun guler yüzlü personeliyle olsun süper
boyabat tura emegi geçen ve personeline çok teşekkur ederiz saygılarla???
"" nuh kozalak
yılladır boyabat turla seyahat ederim.otobüsleri yenilemeleri lazım recep beye duyurulur saygılar
"Yalan" Misafir
boyabattan 21/09/2008 tarihinde 08:30 istanbul arabasından ( 57 dl 226 plakalı )bilet aldım bilet alırken bana denilen açık büfe ikram servisi ve tv programlarından hanigisini isterseniz izlersiniz denilmişti.Ama ne tv açıldı yaş sınırını aşmış bi muavin arka beşli de sabaha kadar uyudu.tamam araba yeni ama hizmet olmadıktan sonra insana değer verilmedikten sonra bii hükmü yok bence lütfen bu hususlara dikkat edelim...ünal turizm battı hizmet bitti
"Hizmette kusur yok" uğur arıkboğa
tek kelime ile anlatılması gerekiyo ise mükemmel baska söze hacet yok
"Helal size" mustafa ermiş
süpersınız