Yolcu Sayısı
1

Zile Can Turizm Otobüs Bileti

Zile Can Turizm

Firma Hakkında

  • AdresTokat
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi-

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Zile Can Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Zile Can Turizm Hakkında


Zile Can Turizm otobüs firması, kendisine seçtiği isminden de anlaşılacağı üzere Türkiye’nin Tokat şehrini merkez olarak kabul etmiş, yerel olarak kurulmuş ve yolcu taşımacılığı alanında hizmet sağlayan bir kuruluştur. İçerisinde bulunduğu coğrafyanın ulaşım ağının genişlemesi bu alanda ihtiyacı olan hizmeti sağlayabilmesi adına bir girişim olarak başladıktan sonra, kendisine belirlediği nitelikli ilkeleri doğrultusunda çalışma yaşamına devam eden ve neticesinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlayan değerli bir firma haline gelmiştir.
Zile Can Turizm, hizmet sektörü içerisinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana küçük ama emin adımlar ile çalışma yaşamına devam eden ve bunun yanı sıra kendisine belirlediği müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hareket eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevrenin yapılanmasına olan katkısının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir.
Tokat - Zile merkezli olarak 2021 yılında Harun Can tarafından kurulan Zile Can Turizm, yolcu taşımacılığı alanında sektörde söz sahibi olmak için çalışma yaşamında kendisine belirlediği ilkeler doğrultusunda ilerlemeye devam etmektedir. Henüz çok genç bir yapılanma olmasına karşın Zile Can Turizm otobüs firması, kullanıcılarından 4.7 / 5 yüksek bir memnuniyet ortalaması almayı başarmıştır. Dilerseniz sizler de NeredenNereye.com Zile Can Turizm sayfası üzerinden firma hakkındaki görüşlerinizi ve puanınızı paylaşabilirsiniz.
Zile Can Turizm Firmasının Popüler Seferleri
Turhal - Gebze
Zile - Esenyurt
Kaynarca Otogarı - Zile
İstanbul (Anadolu) - Tokat
Sarıgazi - Zile
2021 yılında Tokat merkezli olarak Harun Can tarafından kurulan Zile Can Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Zile Can Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Zile Can Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Zile Can Seyahat otobüs biletlerinin ortalama zamana ve gideceğiniz rotaya göre değişiklik göstermektedir. Her zaman en uygun Zile Can Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr