Yolcu Sayısı
1

Aydın Muğla Koop Turizm Otobüs Bileti

Aydın Muğla Koop Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAydın
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi

Aydın Muğla Koop Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Aydın Muğla Koop Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Aydın Muğla Koop Turizm Hakkında


Aydın Muğla Koop Turizm otobüs firması, kendisine seçtiği isminden de anlaşılacağı üzere Türkiye’nin Aydın şehrini merkez olarak kabul etmiş, yerel olarak kurulmuş ve yolcu taşımacılığı alanında hizmet sağlayan bir kuruluştur. İçerisinde bulunduğu coğrafyanın ulaşım ağının genişlemesi bu alanda ihtiyacı olan hizmeti sağlayabilmesi adına bir girişim olarak başladıktan sonra, kendisine belirlediği nitelikli ilkeleri doğrultusunda çalışma yaşamına devam eden ve neticesinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlayan değerli bir firma haline gelmiştir.
Aydın Muğla Koop Turizm firması hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma olarak her şeyden önce belirli standart ve düzene yerleştirilmiş çalışma şeklinin ve bununla birlikte elbette ki; daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan bir kuruluş olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde atmıştır. Gelişmekte olduğu coğrafyanın içerisinde ulaşım alanında yaşanılan açığı fark ederek, temellerini bu yönde atmış olan kuruluş yıllar içerisinde kendi adımlarının izin büyümeye devam ederek ulaşım ağını geliştirmeye devam etmektedir. Başta kendi hizmet alanı içerisinde zamanla sağladığı standartların bir neticesi olarak Aydın Muğla Koop Turizm otobüs firması yolcuları ile arasında güvene dayalı bir bağ yapısının oluşmasına olanak sağlamıştır. Günümüz dünyasında özellikle yolcuların konforlu ve eğlenceli bir yolculuk geçirmesinin markaya olan güven ve tatmin duygusu üzerindeki etkisinin farkında olan Aydın Muğla Koop Turizm firması başta araç filosunda bulunan araçlar ve bu araçlar yolculuklar boyunca müşterilerine hizmet sunan personel ekibinin yeterli donanıma sahip olduğundan emindir.
Aydın merkezli olarak kurulan Aydın Muğla Koop otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Aydın Muğla Koop bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Aydın Muğla Koop çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Aydın Muğla Koop otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Aydın Muğla Koop otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Aydın Muğla Koop otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Aydın Muğla Koop otobüs biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr