Yolcu Sayısı
1

Doğanşar Turizm Otobüs Bileti

Doğanşar Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Doğanşar Sivas
  • Müşteri Servisi0 (346) 881 20 10
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Doğanşar Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Doğanşar Turizm Hakkında

Doğanşar Turizm otobüs firması, 1993 yılında Abdullah Bal tarafından Sivas merkezli olarak kurulduğu günden günümüze bölgenin ve ülkemizin yolcu taşımacılığı ihtiyacını karşılayan, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerine özen göstererek çalışma yaşamına devam eden kuruluşlardan biridir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak “daima güler yüzlü hizmet” anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma çalışmalarının ilkelerini bu kapsamda düzenlemeye özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak var olan kuruluş, zaman içerisinde daha çok bölgede daha fazla insana hizmet sunabilmek adına her geçen gün ulaşım ağını bir adım öteye taşımaya özen göstermektedir.

Kurulduğu günden bu yana yolcuları ile arasında kurduğu güvene dayalı köprüleri zedelememek adına hizmet kalitesinden ödün vermemek için çalışma gösteren Doğanşar Turizm otobüs firması bu anlamda öncelikli olarak bünyesinde yer alan personelinin eğitimine ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik açıdan yeterli donanıma sahip olmasına özen göstermektedir. Günümüz dünyasının imkânlarından yararlanarak daha kısa zaman içerisinde daha fazla insana ulaşmak isteyen firma, bilet satış imkânlarını çevrimiçi ortama taşımayı da ihmal etmiyor. Ülke çapında saygın otobüs firmalarından biri olmak için çalışma yaşamına devam eden Doğanşar Turizm, başlangıçta kendisine belirlemiş olduğu geniş görüşlülük ve görev çizgisi dâhilinde her geçen gün emin adımlar ile sektörde ilerlemektedir.
Doğanşar Turizm Hakkında
1993 yılında Sivas merkezli olarak Abdullah Bal tarafından kurulan Doğanşar Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Doğanşar Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Doğanşar Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Doğanşar Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Doğanşar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.3/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Doğanşar Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Doğanşar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Doğanşar Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr