Yolcu Sayısı
1

As Toros Turizm Otobüs Bileti

As Toros Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAksaray mah.Küçük Langa Cad. No: 69/7 Fatih İstanbul
  • Müşteri Servisi0530 959 5049
  • İnternet Sitesiwww.astorosturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
As Toros Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

As Toros Turizm Hakkında

As Toros Turizm tüm seferleri ile NeredenNereye.com'da!

As Toros Turizm otobüs firması, İstanbul merkezli olarak 1992 yılında kurulan ve bu tarihten günümüze değin müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. “Güvenle yolculuk,” sloganı ile çalışma yaşamına devam eden firma oldukça kısıtlı alana hizmet sunan bir işletme olarak başlamış olmasına karşın günümüzde çalışma alanını genişleterek devam etmektedir.

Çoğunlukla İstanbul ve Antalya'dan

Antalya - Kiev otobüs bileti
Antalya - Bükreş otobüs bileti
Kiev - Antalya otobüs bileti
Kiev - Bükreş otobüs bileti

As Toros Turizm otobüs firması yukarıda yer alan güzergâhlarda sıklıkla sefer düzenlemekte ve yolcularına seyahat imkânı sunmaktadır. Firma günümüzde, “Botaşani, Bükreş, Buzau, Çernivstsi, Focsani, Iaşi, Kharkiv, Kiev, Poltava, Roman, Suceava, Vinnystsia, Zhytomyr” gibi yurt dışı şehirlere seferler düzenlemektedir. Zaman içerisinde ulaşım ağını genişleterek daha fazla kişiye hizmet sunmak için çaba gösteren kuruluş bu amacı doğrultusunda kararlı adımlarla ilerlemesine devam etmektedir. Yolcularının tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamak, firma yapılanmasını bugünün şartlarına adapte ederek çağın gerisinde kalmamak, bu kapsamda müşteri memnuniyetini en üst kalitede tutmak ilkelerini benimseyen firma emin adımlarla çalışma yaşamına devam etmektedir. Bunu başarmanın yolu, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimlerle çalışanlarımızın şirketimize olan bağlılıklarını artırmak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan As Toros Turizm otobüs firması başta araç filosundaki otobüslerinin teknik donanımlarını sağlamak ile birlikte bünyesinde yer alan çalışanlarının mesleki eğitim süreçlerini de yönetmeye özen göstermektedir. Uzun yıllardır yer aldığı sektörde başarının sağlam adımlarla gelmesi için çalışmalarına devam eden kuruluş, yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir.Her geçen gün emin adımlarla çalış yaşamında ilerleyen As Toros Turizm, bu süreç boyunca daha geniş seyahat rotalarına hizmet getirerek büyümesini devam ettirmektedir.

As Toros Turizm Hakkında

1992 yılında İstanbul merkezli kurulan As Toros Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan As Toros Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. As Toros Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da As Toros Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun As Toros Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.8/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden As Toros Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun As Toros Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız As Toros Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr