Yolcu Sayısı
1

Şanal Kırşehir Seyahat Otobüs Bileti

Şanal Kırşehir Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresYenice Mah. Alay Bey Sok. Şanal Ekmek Fabrikası Mucur Kırşehir
  • Müşteri Servisi444 40 40 / 0 (386) 252 65 10 - 11
  • İnternet Sitesisanalkirsehir.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

64 %
Toplam Yorum Sayısı (91)
Şanal Kırşehir Seyahat


Çok İyi
35 % (49)
İyi
16 % (23)
İdare Eder
12 % (17)
Kötü
11 % (16)
Çok Kötü
26 % (37)

"Güzeldi"

Gayet güzel bir yolculuk geçirdim. Teşekkürler.

"Memnunum"

Her zaman kullandığım bir firma genel olarak memnunum. Tavsiye ederim.

"Rezalet"

Çorum Antalya diye bilet aldık. 15 kişiyi Manavgat ta indirdiler. Otobüs Alanya'ya gidecekmiş. Otobüs'deki yolcu sayısına göre Alanya'ya mı yoksa Antalya'ya mı gideceğine karar veren otobüs firması.

"Süper"

Süper bi firma çok memnun kaldım

Her şey çok güzel bir de Zamanında kalksalar çok harika olur

Şanal Kırşehir Seyahat Hakkında

Kırşehir Türkiye'nin İç Anadolu bölgesinde yer alan bir şehridir. Nevşehir, Aksaray, Kırıkkale, Yozgat ve an kara ile çevrili bir ildir. Başkente bu kadar yakınoluşuyor şehri daha da önemli kılmaktadır. Kırşehir halkının ve Kırşehir'e seyahat etmek isteyen vatandaşların tercih ettiği otobüs firmalarından bir tanesinde ŞanalKırşehir turizmdir. Ulaşım sektöründeki kalitesi ile yolcuların beğenisini kazanmış bir firmadır.

Şanal Kırşehir Turizm Hakkında

Kırşehir merkezli bir otobüs firmasıdır. Karayolunda insan taşımacılığı yapmaktadır. Firmanın kurucusu Ömer Şan aldır. Ömer Şanal 1901 yılında doğmuştur. İlkokulubitirdiğinde ailesine yardım etmek için çalışma hayatına atılmıştır. Askere gidece süreye kadar kardeşleriyle birlikte nakliyecilik yapmıştır. Askerden döndüğünde denakliyecilik işinde devam etmiştir. Doğru kazanca önem veren Ömer Şanal "haram yedi sülaleden çıkar " lafını kendisine sürekli tekrarlayarak alın teriyle parakazanmanın önemini vurgulamaktadır. 1952 senesinden bu yana nakliyecilikle uğraşan Ömer Şanal, 1968 senesinde son model otobüslerle bu sektöre devam etmiştir günümüzdede kurmuş olduğu Şanal Kırşehir Turizm’in yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

Şanal Kırşehir turizm yenilikçi ve dinamik şirket kültürüyle ulaşım sektöründe hizmet vermektedir. Yüksek standartlarda kalitesinden hiç vazgeçmemiştir. Ulaşımsektöründe elde ettiği marka adını sürdürebilmek adına devamlı çalışmalar içerisindedir. Müşteri memnuniyetini maddi çıkarların üzerinde tutan bir firmadır. Koşulsuzmüşteri memnuniyetini sağlamak adına kendisinden Ödün vermeden yenilikçi çalışmalar da bulunmaktadır. Verdiği kaliteli, güvenli ve konforlu hizmetin seviyesini süreklizirveye çeken bir firmadır.

Şanal Kırşehir Turizm'in Misyonu

Karayolu ulaşım sektöründe dünya standartlarına uygun çalışmalar yaparak koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek yenilikçi ve dinamik bir çalışma ekibiile beraber hizmet vererek yaptığı işi Avrupa ve dünya standartlarına taşımak firmanın misyonudur

Şanal Kırşehir Turizm'in Vizyonu

Tecrübesiyle sağlamış olduğu güveni ve değerleri korumak, öncü ve referans bir firma olmak, yeniliklerin yakından takip ederek bu konuda çalışmalar yapmak,şehirlerarası yolcu taşımacılığında tercih edilen firma olmak, müşterilerin ve çalışanların haklarına saygılı olmak, çevreye ve insana karşı olan sorumluluklarınbilincinde olmak firmanın vizyonudur.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr