neredennereye.com, Lüks Niksar Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lüks Niksar Turizm Otobüs Bileti

Lüks Niksar Turizm
Lüks Niksar Turizm
 

neredennereye.com,
Lüks Niksar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Niksar Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lüks Niksar Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Niksar Turizm

Bağlar Mah.Terminal Meydanı No:64 Niksar Tokat
0356 528 2800

Lüks Niksar Turizm

Lüks Niksar Turizm otobüs firması, 2020 yılında Tokat merkezli olarak  kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam, yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Firma, İç Anadolu bölgesini merkez kabul etmiş ve bu bölgede var olan seyahat sektörünün açıklarını gidermek için günümüze değin özveri ile çalışmıştır. Yerel bir işletme olarak kurulan firma, başladığı günden itibaren yolcuları ile arasında inşa etmeye çalıştığı güvene dayalı köprüleri korumak için öncelikle güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve bu anlayışın gerekliliklerini yerine getirmek için filosunda yer alan araçların teknik donanımına özen göstermek ile birlikte aynı özeni bünyesinde yer alan personelin eğitimi üzerinde de göstermiştir. Günümüzde insanlar için bir firmanın yolcularının değerlendirmesi, seyahat edecek kişilerin otobüs firması tercihi üzerinde son derece önemlidir. Lüks Niksar Turizm otobüs firması, çalışma yaşamında ilkelerini takip ederek bugün kullanıcılarından 4,7/5 gibi yüksek bir deneyim puanı elde etmeyi başarmıştır. Dilerseniz sizler NeredenNereye.com üzerinden Lüks Niksar Turizm sayfasını ziyaret ederek bu otobüs firması hakkındaki deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Lüks Niksar Turizm Firmasının Popüler Seferleri

Samsun - Erbaa                   

Erbaa - Samsun

Taşova - Samsun                  

Samsun - Niksar

Niksar - Samsun                  

İstanbul - Tokat

Tokat - İstanbul                    

Esenler - Niksar

Niksar - Esenler                    

Esenler - Erbaa

2020 yılında Tokat merkezli olarak kurulan Lüks Niksar Turizm otobüs firması, belirlediği misyon ve vizyon dahilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “9” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “9” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Lüks Niksar Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Lüks Niksar Turizm otobüs firması, 0356 528 28 00  nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Lüks Niksar Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergahların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergahlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Lüks Niksar Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı zamana ve gideceğiniz rotaya göre değişiklik göstermektedir. NeredenNereye.com üzerinden en uygun Lüks Niksar Turizm otobüs biletlerini bulabilirsiniz.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Lüks Niksar Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Lüks Niksar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Lüks Niksar Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Lüks Niksar Turizm otobüs bileti fiyatları, Lüks Niksar Turizm iletişim ve telefon numaraları, Lüks Niksar Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul (Anadolu) - Merzifon 295 TL
Suluova - İstanbul 300 TL
İstanbul - Niksar 399 TL
İstanbul - Merzifon 299 TL
Bayrampaşa - Düzce 170 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.