Yolcu Sayısı
1

Siirt Diyar Seyahat Otobüs Bileti

Firma Hakkında

  • AdresYeni Mahalle, Şht. El Hazin Cd. NO:27 Merkez Siirt
  • Müşteri Servisi0 (484) 223 3434
  • İnternet Sitesi-

En Popüler Siirt Diyar Seyahat Seferleri

Siirt Diyar Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Siirt Diyar Seyahat


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Diyarbakır yolculuğum iyi geçti

Siirt Diyar Seyahat Hakkında


Siirt Diyar Seyahat kurulmuş olduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkeleri kapsamında çalışma yaşamına devam eden ve bu ilkelerin kendisine getirdiklerini takip eden bir otobüs firmasıdır. Özellikle hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak müşteri memnuniyeti konusunda gerekeni sağlamak adına çalışmalarına devam eden firma daima güler yüzlü hizmet anlayışını belirlemiştir. Bu ilkesini emin adımlar ile ile uygulamak için önce kendi bünyesinde yer alan personelin eğitimini tamamlamak adına çalışmalarını yürütmektedir. Kurulduğu günden bu yana kendisine belirlediği kalite standartları kapsamında çalışan Siirt Diyar Seyahat kararlı yapılanmasının bir sonucu olarak müşterileri ile arasında güvene dayalı bağ kurmayı başarmıştır. Gerçekleştirdiği yolculuklarda, yolcularının daima güvenli, konforlu ve eğlenceli bir süreç tamamlanmasını isteyen Siirt Diyar Seyahat bunun için personelinin gereken eğitimi almasını sağlamak ile birlikte araç filosunda yer alan araçların günümüz şartlarına uyum sağlaması içinde gerekenleri uygulamaktadır.
Siirt Diyar Seyahat otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan nokta Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır.
Siirt Diyar Seyahat otobüs firması “Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet sunmak ile görevliyiz” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Siirt Diyar Seyahat firmasının gün içerisinde düzenlediği seferlerin saatleri ve kalkış noktalarına kendi internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilmek mümkündür.
Siirt Diyar Seyahat otobüs firması günümüzde, “yerel bir işletme olarak ” kısa mesafeli güzergahlar arasında sefer düzenlemektedir.
Bunun yanı sıra bir otobüs yolculuğu için en önemli unsurlardan birinin güvenlik olduğunun farkında olan firma konforlu ve keyifli bir yolculuk hizmeti sunarken bir yandan da yolcularının güvende hissetmelerini sağlamak niyetinde olan firma bu konu üzerinde de yatırımlarına devam etmektedir. Firma vizyonu kapsamında “Türkiye’den Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sırayı ele almak,” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Siirt Diyar Seyahat otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir. Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Siirt Diyar Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı amaçladığı için farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Siirt Diyar Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr