neredennereye.com, Gürkan Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Gürkan Turizm Otobüs Bileti

Gürkan Turizm
Gürkan Turizm
 

neredennereye.com,
Gürkan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gürkan Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gürkan Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gürkan Turizm

0850 600 00 41
Yeşilova Mah. Elzem Sok.No:22 İzmit Kocaeli
0262 325 7293

Gürkan Turizm Otobüs Firması

Gürkan Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkesini bozmadan çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Gürkan Turizm bugün yürütmüş olduğu başarılı çalışma yaşamına oldukça küçük bir yerel işletme olarak başlamıştır. 1963 yılından itibaren İzmit’in köylerinde dönemin en popüler araçları ile yolcu taşımacılığı hizmetine başlayan firma zaman içerisinde emin adımlarla büyümeye devam etmiştir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu ilk günlerinden sonra firmanın hizmet kalitesi ulusal çapta en üst seviyelere çıkmıştır. Başlangıçta yalnızca, İzmit’in yalnızca Çakırlar, Fethiye ve Kuyulu köylerine hizmet sağlayan firma günden güne gelişimini emin adımlarla sürdürmüş ve bugün bulunduğu noktaya gelmiştir.

Gürkan Turizm firması günümüzde geniş çaplı bir ulaşım ağı kapsamında hizmet sağlamaktadır. Firma kurucusu Yakup Gürkan, işletmenin hedeflerine ve geçirmiş olduğu dönemlere dair olarak, “Otobüsün olmadığı yıllarda biz ellerimizdeki imkanları seferber ederek, yolcularımızı İzmit’in köylerine taşıdık. Bu çabamız ve hizmetimiz çalışma yaşamımız her döneminde gelişerek devam edecek ve bize duyulan güveni boşa çıkarmayacak,” demiştir.

Modern dünyanın insanlara ulaşmakta ve hizmetleri taşımakta ne denli büyüdüğünün farkında olan firma gelişiminin ilerlemesi açısından hemen hemen her firmada olduğu gibi teknolojik yapılanmasına büyük önem vermektedir. Firma biletlerine daha kolay ulaşım sağlamak için Gürkan Turizm otobüs biletlerini internet üzerinde de satmaktadır. En uygun Gürkan Turizm otobüs biletlerini artık saniyeler içerisinde NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Gürkan Turizm, kendisine oluşan yolcu güvenini boşa çıkarmamak adına yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu güne çalışma yaşamına vizyonu, misyonu ve ilkeleri dahilinde devam etmektedir. Bunun için başta müşteri memnuniyetinin gerekliğinin farkında olan ve dame güler yüzlü hizmet anlayışının önemini bilen firma yaptırım ve yatırımlarını başta kendi bünyesi içerisinde personellerine yönlendirmektedir.

100 üzerinden
76Puan
25%
50%
13%
0%
13%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tebrıkler" Misafir
çok güzel otobüsleriniz var başarılarınızın devemını dilerim
"İzmit terminali " Misafir
11 buçukta arabasına bilet aldım denilen peronda saati bekledim otobüs gelmedi gittim sordum arabanın kalktığı söylendi. Bi sonraki arabaya aktarıldım. Arabayı görmemiş olma ihtimalim sıfır. Hem arabalarınız geç geliyor hemde müşteriye asla hassasiyet gösterilmiyor belki öldüm kaldım oralarda. Asla haber etme durumu söz konusu değil. Bir değil iki değil sürekli bu magdurlugu yaşıyorum. Ve bunu yaşamak zorunda değilim.
"...." Misafir
Süper bir yolculuk geçirmedim ama kötü de diyemem şimdi. İade edersiniz genele baktığım zaman
"" Misafir
Güzel yolculuk için teşekkür ederim.
"" Misafir
İkramlar da dahil her şey yerli yerindeydi.
"" Misafir
gayet iyi, sorunsuz yolculuk geçirdik.