Bu firma satışa kapalıdır.

Çankırı Özlem Otobüs Bileti

Çankırı Özlem
Aslan Kardeşler Akaryakıt Nakliyat Turizm Seyahat Tic Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Çankırı Özlem
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çankırı Özlem Şubeleri

 

neredennereye.com,
Çankırı Özlem
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çankırı Özlem

444 18 18
Çankırı Şehirlerarası Otobüs Terminali 18100 Çankırı
0376 212 15 15 - 212 20 20 - 212 13 13

İnternette Çankırı Özlem Seyahat otobüs bileti ararken kendinizi burada bulacaksınız. Neredennereye.com’da online otobüs biletleri ve firma hakkında en güncel bilgiler hizmetinize sunuluyor. Otobüs bileti satın almadan önce şirket ile ilgili sitemizden ön bilgi edinebilirsiniz.

Aslan Kardeşler Ltd. Şti. tarafından 1994 yılında kurulan Çankırı Özlem Seyahat gittikçe büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor. Genel merkezi Çankırı’da bulunan, köklü bir geçmişe sahip olan firma, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek birçok sektörde de faaliyet göstermiştir. Çankırı, Ankara ve İstanbul illeri arasında hizmet veren firma, yönetmelik ve genelgelere uygun tüm belge ve izinlere sahiptir.

Çankırı Özlem Seyahat online otobüs bileti en uygun fiyatlarla sitemizde yer alıyor.  2010 yılı itibariyle 12 otobüsü bulunan firma güvenli ve konforlu bir yolculuk için otobüs ve servis araçlarının bakımlarını da düzenli olarak yaptırıyor.

Çankırı Özlem Seyahat sefer saatleri hakkında bilgi almak size yalnızca iki tık kadar yakın. Yapacağınız yolculukta evinizdeki rahatlığı arıyorsanız, online otobüs biletini düşünmeden alabilirsiniz. Yolcuların rahatlığını düşünerek tasarlanmış otobüsleriyle, yolculuk boyunca kendinizi aynı zamanda güvende de hissedeceksiniz. Her zaman bakımlı, temiz ve klimalı araçlarıyla hizmet sunan  firma güleryüzlü ve yardımsever personeliyle de dikkat çekiyor. Hizmette sınırın olmadığını açık büfe servis yaparak sunan firma huzurlu bir yolculuk için tüm imkanları kullanmaktadır.

Çankırı Özlem Seyahat otobüs bilet fiyatları hakkında en güncel bilgileri görerek firmaya yapılmış olan yorumları sitemizden inceleyebilirsiniz. Yapacağınız yorumlarla da firmayı değerlendirebilirsiniz.

100 üzerinden
78Puan
36%
36%
18%
0%
9%
Toplam Yorum Sayısı (12)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"En iyisi" Misafir
Bölgedeki firmalar arasında gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.
"Çok kolay buldum" Misafir
Yolculuk için firmamıza ve sonrasında kolaylıkla bilet alabildiğim için NeredenNereye.com ailesine teşekkür ediyorum.
"Tavsiye ederim" Misafir
çok başarılı bir firma kendilerini ok geliştirmişler rakipleri arasında ahatlıkla öne çıkan bir firma kullanmanızı tavsiye ederim
"" Misafir
gayet güzel bir yolculuktu konfor açısından çok memnun kaldım tafsiye ederim
"Tavsiye ederim" Misafir
Seneler evvel kullandığımda beğenmemiştim, geçen gün acil işim olması sebebi ile kullandım. Firma çok değişmiş, baya şaşırdım memnun kaldım.
"Tavsiye ediyorum." Misafir
Otobüste ufak tefek eşyalarımı unutmuştum. Saolsun çok yardımcı oldular.
"Daha iyi" Misafir
eskiden beridir kullandığım bir firma araçlar iyileştirilmiş buna sevindim
"" Misafir
İnsan aradığını buluyor...
"SERVİS , İNDİ BİNDİ" Hüsranın
Servis olayı rezalet.Sayelerinde aktarmalı otobüsümü kaçırdım.İrtibat numarası belirtmemize rağmen bilgilendirme yok.Kısacası paranla rezil olmak.
"" Misafir
otobüsler yenilenmiş