Yolcu Sayısı
1

Çankırı Özlem Otobüs Bileti

Çankırı Özlem

Firma Hakkında

  • AdresÇankırı Şehirlerarası Otobüs Terminali 18100 Çankırı
  • Müşteri Servisi444 18 18 / 0 (376) 212 15 15 - 212 20 20 - 212 13 13
  • İnternet Sitesiwww.cankiriozlem.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

78 %
Toplam Yorum Sayısı (11)
Çankırı Özlem


Çok İyi
36 % (4)
İyi
36 % (4)
İdare Eder
18 % (2)
Kötü
(0)
Çok Kötü
9 % (1)

"En iyisi"

Bölgedeki firmalar arasında gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.

"Çok kolay buldum"

Yolculuk için firmamıza ve sonrasında kolaylıkla bilet alabildiğim için NeredenNereye.com ailesine teşekkür ediyorum.

"tavsiye ederim"

çok başarılı bir firma kendilerini ok geliştirmişler rakipleri arasında ahatlıkla öne çıkan bir firma kullanmanızı tavsiye ederim

gayet güzel bir yolculuktu konfor açısından çok memnun kaldım tafsiye ederim

"Tavsiye ederim"

Seneler evvel kullandığımda beğenmemiştim, geçen gün acil işim olması sebebi ile kullandım. Firma çok değişmiş, baya şaşırdım memnun kaldım.

Çankırı Özlem Hakkında

İnternette Çankırı Özlem Seyahat otobüs bileti ararken kendinizi burada bulacaksınız. Neredennereye.com’da online otobüs biletleri ve firma hakkında en güncel bilgiler hizmetinize sunuluyor. Otobüs bileti satın almadan önce şirket ile ilgili sitemizden ön bilgi edinebilirsiniz.
Aslan Kardeşler Ltd. Şti. tarafından 1994 yılında kurulan Çankırı Özlem Seyahat gittikçe büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor. Genel merkezi Çankırı’da bulunan, köklü bir geçmişe sahip olan firma, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek birçok sektörde de faaliyet göstermiştir. Çankırı, Ankara ve İstanbul illeri arasında hizmet veren firma, yönetmelik ve genelgelere uygun tüm belge ve izinlere sahiptir.
Çankırı Özlem Seyahat online otobüs bileti en uygun fiyatlarla sitemizde yer alıyor. 2010 yılı itibariyle 12 otobüsü bulunan firma güvenli ve konforlu bir yolculuk için otobüs ve servis araçlarının bakımlarını da düzenli olarak yaptırıyor.
Çankırı Özlem Seyahat sefer saatleri hakkında bilgi almak size yalnızca iki tık kadar yakın. Yapacağınız yolculukta evinizdeki rahatlığı arıyorsanız, online otobüs biletini düşünmeden alabilirsiniz. Yolcuların rahatlığını düşünerek tasarlanmış otobüsleriyle, yolculuk boyunca kendinizi aynı zamanda güvende de hissedeceksiniz. Her zaman bakımlı, temiz ve klimalı araçlarıyla hizmet sunan firma güleryüzlü ve yardımsever personeliyle de dikkat çekiyor. Hizmette sınırın olmadığını açık büfe servis yaparak sunan firma huzurlu bir yolculuk için tüm imkanları kullanmaktadır.
Çankırı Özlem Seyahat otobüs bilet fiyatları hakkında en güncel bilgileri görerek firmaya yapılmış olan yorumları sitemizden inceleyebilirsiniz. Yapacağınız yorumlarla da firmayı değerlendirebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr