Yolcu Sayısı
1

Nişikli Turizm Otobüs Bileti

Nişikli Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBelediye Otogarı No: 8 Kırklareli
  • Müşteri Servisi0 (288) 212 3600
  • İnternet Sitesi

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Nişikli Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Nişikli Turizm Hakkında

Nişikli Turizm Otobüs Firması

Nişikli Turizm otobüs firması, 1974 yılında Kırklareli bölgesinde kurulduğundan bu yana merkezi olan alanın yolcu taşımacılığı ihtiyacını müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yürütmeye özen gösteren hizmet sektörünün saygın kuruluşlarından biridir. Nişikli Turizm otobüs yerel bir işletme olarak kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli olarak gelişime açık şekilde hareket eden Nişikli Turizm otobüs kendisine belirlemiş olduğu açık hedefler doğrultusunda çalışma yaşamına devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak “Daima güler yüzlü hizmet” ilkesinin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırmaktadır. Önceleri oldukça küçük bir alan içerisinde yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Nişikli Turizm otobüs otobüs firması günümüzde Kırklareli yolcu taşımacılığı yaparak çalışma yaşamına devam etmektedir. Kendi bünyesinde belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda adım adım ilerlemeye devam eden Nişikli Turizm otobüs, yolcularına seyahatleri sırasında gereken konforu sağlamak amacı ile çalışmalarına devam ederek her geçen gün gelişim göstermektedir.
Nişikli Turizm Hakkında
1975 yılında Kırklareli merkezli olarak Nurettin Nişikli tarafından kurulan Nişikli Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Nişikli Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Nişikli Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Nişikli Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Nişikli Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.3/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Nişikli Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Nişikli Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Nişikli Turizm biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi üzerinden firmaya ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr