Yolcu Sayısı
1

Hatay Sas Turizm Otobüs Bileti

Hatay Sas Turizm

Firma Hakkında

  • AdresCebrail Mah. Atatürk Cad. Aşiyan Apt. No 9/4/8 Antakya Hatay
  • Müşteri Servisi0 (326) 227 02 21
  • İnternet Sitesiwww.hataysas.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

59 %
Toplam Yorum Sayısı (10)
Hatay Sas Turizm


Çok İyi
29 % (5)
İyi
18 % (3)
İdare Eder
6 % (1)
Kötü
12 % (2)
Çok Kötü
35 % (6)

"Teşekkürler"

Az biraz geç vardınız ama hadi neyse o kadar olur. Teşekkürler yine de

"Teşekkürler"

Az biraz geç vardınız ama hadi neyse o kadar olur. Teşekkürler yine de

"Teşekkürler"

Gayet iyi bir seyahat geçirdim ben teşekkürler

Hiçte söylenildiği gibi sıkıntılar yaşamadım. Gayet iyi bir yolculuktu.

"Yolculuk"

Bu firma ile yapmış olduğum yolculugum hem iyi hemde hızlı geçti. Tavsiye ederim.

Hatay Sas Turizm Hakkında

Hatay, Suriye ile komşuluğu bulunan yurdumuzun güneyinde yer alan sıcak iklime sahip bir ilimizdir. Birçok doğal ve tarihi güzelliklere, yöresel lezzetlere sahiptir.
Her yıl çok miktarda turist bu bölgeye gelmektedir. Bu bölgeye yolculuk için tercih edilen seyahat firmalarından bir tanesidir Hatay sas seyahat.
Hatay Sas Seyahat Hakkında
Merkezi Hatay olan insan taşımacılığında karayolundan yapan bir otobüs firmasıdır. Hatay'da kara yolculuğu denildiğinde tercih edilen firmalar arasındadır. Sektörde öncü olma hedefleri arasında değişen teknoloji ile sürekli kendini yenileme çabasındadır. Filolarında bulunan otobüslerin bakımları ile sürekli ilgilenerek yolcuların güvenliğini sürekli göz önünde bulundurmaktadırlar.
Hatay Sas Seyahat Misyonu
Sunduğu kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini ilk sıralara koyarak değişen koşullar karşısında müşterilerin beklentilerini karşılamak, müşteri istekleri karşısında sürekli çözümler üreterek kaliteli hizmetini arttırmaktır.
Hatay Sas Seyahat Vizyonu
•Taşımacılık sektöründe aranan, öncü isim haline gelmek
•Müşterilerin can ve mal güvenliği için her türlü önlemi almak
•Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak
•Kaliteli hizmet anlayışını sürekli artırarak uygulamak
Hatay Sas Seyahatin Sunduğu Olanaklar
Güvenli yolculuğun adresi olan Hatay Sas Turizm müşterilerin rahatlığını da oldukça önemsemektedir. 2+1 otobüsleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. İlk otobüse bindiğiniz anda güler yüzlü personel tarafından yolcular karşılanmaktadır. Yolculuğa başladıktan sonra da bu alakadar personel tarafından yolculara yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Günümüz teknolojinden yolcuların uzak kalmaması için kablosuz internet müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Otobüslerde bulunan usb girişi ile elektronik cihazlarını şarj edebilirler. Kişiye özel televizyon uygulamasıyla yol boyunca keyifli vakit geçirebilir, yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz.
Hatay Sas Seyahatin Bagaj Prosedürü
Hatay sas Turizm ile yolculuk yapan müşterilerin en fazla iki adet 30 kg geçmemek üzere bagaj hakları vardır. Bu uygulama müşterilerin güvenliği için yapılmaktadır.
Belirlenen miktarı aşan yükler iade edilebilir. Bagaja teslim edilmeyen eşyaların çalınması ve kaybolması durumunda tüm sorumluluk yolcuya aittir. Bagaja evcil hayvan koyulması yasaktır.
Hatay Sas Turizmin Seferleri
Hatay merkezli olan firmanın Ankara, Adana, Aksaray, Bolu, Düzce, İstanbul, İzmit ve Sakarya’ya seferleri bulunmaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr