Yolcu Sayısı
1

Hatay Sas Turizm Hatay Otobüs Seferleri

Hatay Sas Turizm

Şubeler

Hatay Sas Turizm Hatay Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
AntakyaOtogar0336 227 0221Antakya Şehirlerarası Otobüs Terminali
Dörtyol0326 712 3471
Hatay (Merkez)0326 227 0221
İskenderun0326 615 4320İskenderun Şehirlerarası Otobüs Terminali
Payas0326 755 8181

Şubeler Hakkında

Hatay Sas Turizm Hatay Şubeleri
Hatay Sas Turizm yaygın ulaşım ağı ile Hatay ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Hatay ilinde yer alan Hatay Sas Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Hatay Sas Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Hatay Sas Turizm Hatay Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Hatay Sas Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Hatay Sas Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Hatay Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Hatay Hatay Sas Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

58 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Hatay Sas Turizm


Çok İyi
25 % (2)
İyi
13 % (1)
İdare Eder
13 % (1)
Kötü
25 % (2)
Çok Kötü
25 % (2)

"Yolculuk"

Bu firma ile yapmış olduğum yolculugum hem iyi hemde hızlı geçti. Tavsiye ederim.

"İniş Saati"

İniş saati 21:00 denilmesine rağmen gece 03:00 civarında indik.

"24 08 2015 hatay istanbul sas turizim ile yolculuk."

Sas turizim firma yöneticilerinin yazdığım rahatsızlıklarımı dikkate alması dileyiyle. Öncelikle yaşadığımız sorunlarla başlamak istiyorum yolculuğumuz saat 11 başlaması gerekirken saat 12 ye alındı hadi diyelim kabul ama yolculuk 14 saat yazılmışken 17 buçuk saat sürmesi hiç normal değil bilhassa lastik patlaması nedeni ile olması çok üzücü iki lastiğin birden arıza vermesi akıllara başka soru işareti getiriyor. Ayrıca yolcu seçimi biliyorum firmaların elinde deyil diyelim ama suriyeli yolcuların otobüsün yuzde doksanını teşkil ediyorsa Türk yolcuların bilgilendirilmesi gerekir veya o sefer suriyelilere özel yapılabilir.Eşim üç cocugumla beraber yaşadıklarını anlatınca başka firmada 70 liraya bilet varken 100 liraya bilet aldığımamı yanıyım yoksa eşim ve cocuklarımın geçirmiş olduğu yolculuğamı.ter kokan insanlardan ayakabılarını çıkarıp ayak kokusundan burun direklerini isyan ettirenlermi gürültü sınırlarını zorlayanlarmı koridoru yol geçen hanı gibi kullananlarmı.sefere cıkılmadan bunların önlemi alınamazmı dile getirmeliyimki araç personeline diyeceyim yok onlarda isyan etmişler ayrıca serviste hiç kusur etmemişler bunun için teşekkürlerimi arz ederim. Ama diyer hususlarda yolculuk anlattığım gibi değerlendirmeyi size bırakıyorum.saygılarımla


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr