neredennereye.com, İstanbul Konfor firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

İstanbul Konfor Otobüs Bileti

İstanbul Konfor
İstanbul Konfor
 

neredennereye.com,
İstanbul Konfor
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İstanbul Konfor Şubeleri

 

neredennereye.com,
İstanbul Konfor
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

İstanbul Konfor

0505 999 1634
Terminal Bursa
0224 261 6087

İstanbul Konfor Otobüs Firması


İstanbul Konfor otobüs firması yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden ve bu alanda uyguladığı yatırım ve yaptırımlar ile sürekli olarak gelişmeye devam eden bir firmadır. Firma, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet nedeni ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Düzenlediği kısa seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır. İstanbul Konfor otobüs firması, İstanbul Havalimanına sağlamış olduğu kısa seferleri ile yolcularına hizmet sunmaktadır. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak bu alanda en önemli konulardan birinin daima güler yüzlü hizmet sunmak olduğunun farkında olan firma, zaman içerisinde göstermiş olduğu çalışma ve geliştirmelerini öncelikli olarak bu alan üzerinde tutmaktadır.
İstanbul Konfor Otobüs Bileti


İstanbul Konfor otobüs firması bugün kendisine misyon olarak, “Kendisine bir güven duygusu ile bağlı olan yolcularının istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve yerinde karşılamayı amaç edinerek, daima bu alan üzerinde eğitimli personeli hizmet vermek ve bunun neticesinde de müşterlerinin kendisinden beklediği standartları yakalayarak faaliyetlerini gerçekleştirmek” şeklinde olan ilkeleri belirlemiştir. Kendine belirlediği kriterleri her gün daima uygulamak amacı ile hareket eden ve sürekli olarak bunların üzerinden duran İstanbul Konfor otobüs firması gelişimine hızla devam etmektedir. Günümüz dünyasında büyümenin en önemli noktalarından birinin de olabildiğince kısa süre içerisinde olabildiğince çok kullanıcıya ulaşmak olduğunun farkında olan biletlerini online olarak da satışa sunmuş bulunmaktadır.

Başta kendi kurulmuş olduğu çevre kapsamında hizmet sunmaya özen gösteren İstanbul Konfor otobüs firmasının bugün en yaygın seferleri arasında, “Bursa - Sabiha Gökçen, İstanbul - Sabiha Gökçen, Yalova - Sabiha Gökçen” seferleri bulunmaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana sahip olduğu kaliteli hizmeti çok daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefleyen firma her geçen gün ulaşım ağını biraz daha geliştirerek bugün, “3.Havalimanı, Altınova, Bursa, Esenler, Gemlik, Harem, Karamürsel, Kaynarca, Kurtköy, Orhangazi, Sabiha Gökçen, Tavşantepe, Yalova” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. İstanbul Konfor firmasının araç filosunda yer alan otobüslerinde, “Koltuk Ekranı (Uydu Yayını), WiFi, Kulaklık, Müzik Yayını, USB Girişi, Priz, Rahat Koltuk” gibi hizmet standartlarından yararlanabilirsiniz.

En uygun fiyatlı İstanbul Konfor otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çözüm odaklı" Misafir
Yolculuğuma çok az bir süre kala yaşadığım problemi çözdükleri, güven verdikleri için çok teşekkür ederim. Artık sık sık kullanacağım bir firma