neredennereye.com, Özdeş Vip Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özdeş Vip Turizm Otobüs Bileti

Özdeş Vip Turizm
Özdeş Vip Turizm
 

neredennereye.com,
Özdeş Vip Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özdeş Vip Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özdeş Vip Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özdeş Vip Turizm

Kartaltepe mah. Bahçesaray sok. Onur Apt. No:10/B Bakırköy İstanbul
0212 542 60 96

Özdeş Vip Otobüs Firması

Özdeş Vip otobüs firması 2015 yılında kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. İstanbul merkezli olarak kurulan Özdeş Vip otobüs firması, kurucusu Mehmet Emin Özdeş’in kurulduğu çevrede yolcu taşımacılığına dair görmüş olduğu açıklığı gidererek yolculara daha sağlıklı, daha güvenli ve konforlu bir yolculuk sunmak istemesi üzerine gerçekleşmiştir. Özdeş Vip otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu ilkeler doğrultusunda yavaş ama emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Daima güler yüzlü hizmet anlayışı” ilkesinin ne denli önemli olduğunun farkında alan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda yoğunlaştırmaktadır. “Yolculuğunuzu ertelemeyin, güvenle hareket edin” sloganı ile yola çıkan otobüs firması zaman içerisinde kaliteli hizmeti ile pekiştirdiği yolcuları arasında oluşturduğu güvene dayalı ilişkinin bozulmaması adına son derece dikkatli davranan Özdeş Vip otobüs firması çalışmalarına devam etmektedir.

Özdeş Vip günümüz şartlarında hizmet sektöründe yer almanın kısa zaman içerisinde oldukça geniş kitlelere hizmet sunmaktan geçtiğinin bilincinde olan firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren sürekli olarak hizmet noktalarının sayısını ve sefer ağını genişletmeye devam etmektedir. Özdeş Vip otobüs firması günümüzde, “yerel bir işletme olarak ” kısa mesafeli güzergahlar arasında sefer düzenlemektedir. Bunun yanı sıra bir otobüs yolculuğu için en önemli unsurlardan birinin güvenlik olduğunun farkında olan firma konforlu ve keyifli bir yolculuk hizmeti sunarken bir yandan da yolcularının güvende hissetmelerini sağlamak niyetinde olan firma bu konu üzerinde de yatırımlarına devam etmektedir. Firma vizyonu kapsamında “Türkiye’den Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmalar arasında ilk sırayı ele almak,” ilkesini kendisine hedef olarak belirlemiştir. Özdeş Vip otobüs firması hedeflerini gerçekleştirebilmek adına; Kesintisiz hizmet, % 100 müşteri memnuniyeti, ayrıcalıklı hizmetler, rahatlık ve konfor, tecrübe ve birikim, uluslararası hakimiyet ilkelerini yerine getirmeye devam etmektedir.

Özdeş Vip otobüs firması, günümüz dünyasında hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak müşteri memnuniyeti sağlamanın en önemli unsurlarından birinin çağın gerekliliklerini yolculuk hizmeti sırasında sağlamak olduğunun bilincinde olan firma araç filosunda yer alan araçların gelişim göstermesine özen göstermektedir. Bu kapsamda günümüzde Özdeş Vip otobüs firmasının araç filosunda yer alan otobüslerinin ortalama yaşı 5 yıl civarında olup, yolculuk sırasında yolculara konforlu bir seyahat sunmak adına , “TV, Kulaklık, Okuma Lambası, Cep Telefonu Şarjı” gibi imkanları sunmaktadır. Sürekli olarak kendini geliştirmek üzere hareket eden otobüs firması müşteri memnuniyeti sağlamak adına, “0 (212) 542 60 96” nolu telefon üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşım sağlamaktadır. Kaliteli hizmetini kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya ulaştırmak isteyen Özdeş Vip otobüs firması online platformlar üzerinden satış gerçekleştirmektedir. Artık en uygun Özdeş Vip otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.