Yolcu Sayısı
1

Bosfor Turizm Otobüs Bileti

Bosfor Turizm

Firma Hakkında

  • AdresAksaray, Küçük Langa Cd. 71 V, 34096 Fatih İstanbul
  • Müşteri Servisi0543 494 6522
  • İnternet Sitesibosforturizm.ro

Bosfor Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Bosfor Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Bosfor Turizm Hakkında

Bosfor Turizm otobüs firması yakın tarihte, kurulmuş olduğu zamandan bu yana kendisine belirlemiş olduğu müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinin dışına çıkmadan çalışma yaşamını sürdüren, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Bünyesinde barındırdığı personeli ile birlikte hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olmanın zorluklarının farkında olan firma kullanıcıları ile arasında kısa zaman zarfı içerisinde oluşturduğu güvene dayalı bağlarını koparmamak adına sağlam adımlarla ve daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolculuğuna devam etmektedir. Yolcularının eğlenceli ve konforlu bir seyahat geçirmesini temenni eden Bosfor Turizm otobüs firması bu konuda başarılı bir ilerleme sağlamak adına araç filosunda yer alan araçların ve araçlarda hizmet sunan teknik ekibinin donanım bakımından yeterli olması için çaba göstermektedir.

Bosfor Turizm Firmasının Popüler Seferleri
İstanbul - Bükreş
Bosfor Turizm Hakkında
Bosfor Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Bosfor Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Bosfor Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Bosfor Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Bosfor Turizm Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.5/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Bosfor Turizm otobüs firmasının bugün, “İstanbul, Bükreş, Adjud, Bacau, Bals, Buzau, Craiova, Focsani, Giurgiu, Onesti” gibi önemli ulaşım merkezlerine hizmet sunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Bosfor Turizm Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Bosfor Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Bosfor Turizm Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr