neredennereye.com, Bosfor Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Bosfor Turizm Otobüs Bileti

Bosfor Turizm
Bosfor Turizm
 

neredennereye.com,
Bosfor Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bosfor Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Bosfor Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bosfor Turizm

0543 494 6522
Aksaray, Küçük Langa Cd. 71 V, 34096 Fatih  İstanbul
0212 

Bosfor Turizm otobüs firması yakın tarihte, kurulmuş olduğu zamandan bu yana kendisine belirlemiş olduğu müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinin dışına çıkmadan çalışma yaşamını sürdüren, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Bünyesinde barındırdığı personeli ile birlikte hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olmanın zorluklarının farkında olan firma kullanıcıları ile arasında kısa zaman zarfı içerisinde oluşturduğu güvene dayalı bağlarını koparmamak adına sağlam adımlarla ve daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolculuğuna devam etmektedir. Yolcularının eğlenceli ve konforlu bir seyahat geçirmesini temenni eden Bosfor Turizm otobüs firması bu konuda başarılı bir ilerleme sağlamak adına araç filosunda yer alan araçların ve araçlarda hizmet sunan teknik ekibinin donanım bakımından yeterli olması için çaba göstermektedir. Bosfor Turizmin ülkemizde faaliyet gösteren otobüs firmalarından farklı bir yanı bulunmaktadır. Firma rakiplerinden farklı olarak ülkemizden yurt dışı rotalara seferler düzenlemektedir. Bosfor Turizm olarak, yolcu taşımacılığı sektöründe İstanbul – Romanya seferleri bulunduran firma bu konuda yolculardan yoğun talep görerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Bosfor Turizm otobüs firması çalışma yaşamına ve hizmet kariyerine henüz yeni başlamış bir yapılanma olarak, işini severek yapmanın getirdiği yükümlülük ile birlikte insanlara daha geniş alanlarda daha iyi hizmet sunabilmek adına sahip olduğu ulaşım ağını her geçen gün arttırmaya çalışmaktadır.


Bosfor Turizm Firmasının Popüler Seferleri 

İstanbul - Bükreş

Bosfor Turizm Hakkında

Bosfor Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Bosfor Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Bosfor Turizm otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Bosfor Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Bosfor Turizm Seyahat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.5/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Bosfor Turizm otobüs firmasının bugün, “İstanbul, Bükreş, Adjud, Bacau, Bals, Buzau, Craiova, Focsani, Giurgiu, Onesti” gibi önemli ulaşım merkezlerine hizmet sunmaktadır.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Bosfor Turizm Seyahat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Bosfor Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Bosfor Turizm Seyahat biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.