Yolcu Sayısı
1

Alpar Turizm Otobüs Bileti

Alpar Turizm

Firma Hakkında

  • AdresBüyük İstanbul Otogarı Peron No : 95-96 Bayrampaşa İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 658 2034
  • İnternet Sitesialparturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Alpar Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Alpar Turizm Hakkında

Alpar Turizm Sefer Bilgisi: YOLCULUK İÇİN OLMASI GEREKENLER T.C. Vatandaşları için Yolcu Umuma mahsus (bordo) pasaportlu ise * Bulgaristan D Vizesi gerekmektedir * Yeşil Pasaport lar vizeden Muaftır. * ÖNEMLİ : GRİ PASAPORT SAHİBİ VATANDAŞLAR İÇİN İKİNCİ ALINACAK KARARA KADAR BİLET SATIŞI DURDURULMUŞTUR. İNTERNET ÜZERİNDEN ALINAN BİLETLER İPTAL EDİLECEKTİR.

Alpar Turizm Otobüs Firması
Alpar Turizm otobüs firması, 01.04.1972 tarihinde kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden, “Bulgaristan, Makedonya, Kosava, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan” ülkelerine düzenli olarak seferler yaparak bu alanda oluşan ulaşım açığını kapatan köklü yapılanmalardan biridir.
Alpar Turizm, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden ve bu alanda uyguladığı yatırım ve yaptırımlar ile sürekli olarak gelişmeye devam eden bir firmadır. Firma, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet nedeni ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Düzenlediği seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır.
Alpar Turizm başlangıçta kurulmuş olan yerel bir işletme olarak zaman içerisinde ilerlemesini sürdürmüştür. Firmanın hedefi ulusal çapta bir büyüme yakalamak ve bu büyüme ile birlikte kendi sektöründe lider konumda yer alan bir firma olarak arkasından gelenlere öncü bir marka görünümü vermek istemektedir. “Alpar Turizm” ismi ile hizmet sunan firma genç bir oluşum olmasının kendisine sağladığı dezavantajların farkında olarak çalışma yaşamında daima “Güven” ilkesi üzerinde durmayı hedefleyen firma kısa zaman içerisinde etkili ve farklı çalışma biçimi ile yolcularının kendisine güven duymasını sağlamıştır. Güvenirliği ve kaliteyi hedefleyen ilkeleri oldukça kısa zaman önce çalışma yaşamına başlayan Alpar Turizm otobüs firması özellikle hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Daima güler yüzlü hizmet” ilkesinin ne denli önemli olduğunun farkında olarak bunun ilk adımının kendi alanında uzman ve deneyimli personel ile sağlanacağının bilinci ile temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine konumlandırmaktadır. Günümüz dünyasında güven inşasının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma, herkesin daha kısa sürede hizmetlerinden yararlanması adına araç filosunda bulunan otobüslerini her geçen gün yenilemeye devam etmektedir.
Alpar Turizm Hakkında
1972 yılında kurulan Alpar Turizm otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Alpar Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Alpar Turizm otobüs firması, 0212 658 2034 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Alpar Turizm Seyahat otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Alpar Turizm otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.5/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Alpar Turizm otobüs firmasının bugün, “Türkiye, Kosova, Makedonya, Yunanistan, Azerbaycan, Karadağ, Arnavutluk, Bulgaristan, Romanya, Almanya, Bosna - Hersek” gibi önemli ulaşım noktalarında şubeleri bulunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Alpar Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Alpar Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr