Ankara As Turizm

Ankara As Turizm
 

neredennereye.com,
Ankara As Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ankara As Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ankara As Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ankara As Turizm

Cumhuriyet cad. Kadışehri Yozgat
0354 375 4180

Ankara As Turizm Otobüs Firması


Ankara As Turizm otobüs firması, kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkelerini takip ederek yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan biridir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana başta kendi içerisinde yer alan araç filosunu ve hizmet sağladığı ulaşım noktalarını geliştirmeye devam eden firmalardan biridir. Yerel bir işletme olarak kurulmanın zorluklarının bilincinde olan firma yolcularının kendilerine olan güvenini sarsmadan öncelikli hedefi olan hizmet alanlarını genişletmeyi sürdürmektedir. Keyifli ve konforlu bir yolculuğu güven içerisinde yolcuları ile birlikte tamamlamayı amaçlayan firma, bu alanda sergilediği ilkeli davranışları ile dikkat çekmektedir.


Ulusal bir firma olmak için çaba sarf eden Ankara As Turizm otobüs firması bu bağlamda her geçen gün ulaşım ağını geliştirmeye devam etmektedir. Ankara As Turizm otobüs firması bugün, “Alaca, Ankara, Aydıncık (Yozgat), Bazlanbaç, Bursa, Çekerek, Delice, Dudullu, Esenyurt, Gebze, İnegöl, İstanbul, İzmit, Kadışehri, Kaynarca, Sancaktepe, Sincan, Sorgun, Surgunlu, Yerköy, Yozgat” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Aynı hedef doğrultusunda bugün As Turizm otobüs firmasının, “Adana, Alaca, Alanya, Ankara, Bazlanbaç, Bursa, Çekerek, Çorum, Delice, Dudullu, Esenyurt, Fatsa, Gaziantep, Gebze, İnegöl, İstanbul, İzmir, İzmit, Kadışehri, Kaynarca, Kumlu, Manavgat, Mecitözü, Osmaniye, Sakarya, Salihli, Sancaktepe, Saraykent, Serik, Sincan, Sorgun, Sultanbeyli, Sungurlu, Turgutlu, Ünye, Yerköy, Yozgat ” gibi ulaşım noktalarında şubeleri bulunmaktadır. Kendi bünyesinde sağladığı eğitim ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan personelinin başarılı çalışmasını birleştiren firma sağlam adımlarla büyümek için çapın gerekliliklerini yakalamak gerektiğinin bilincinde olarak. Bu nedenle Ankara As Turizm otobüs firması daha fazla insana ulaşabilmek adına biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satışa sunmuştur. En uygun As Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


 

100 üzerinden
90Puan
50%
50%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"." Misafir
Yaptığım en iyi yolculuklardan biriydi, teşekkürler
"Iyi" Misafir
yozgat-ankara yolculuğumuz iyi geçti.