neredennereye.com, Taç Akçay Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Taç Akçay Turizm Otobüs Bileti

Taç Akçay Turizm
Taç Akçay Turizm
 

neredennereye.com,
Taç Akçay Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Taç Akçay Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Taç Akçay Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Taç Akçay Turizm

0850 211 6231
Gazicelal Mh. Akçay Cd. Dinç Apt. Altı NO:4/B EDREMİT Balıkesir
0266 

Taç Akçay Turizm Otobüs Firması

Taç Akçay Turizm firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini benimseyerek çalışmalarına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firma yeni yapılanması ile birlikte yerel bir işletme olarak kurulmuştur. Bugün hala kendince küçük olan yapılanmasını büyütmeye ve çalışma yaşımınde emin adımlar atmaya devam etmektedir. 2004 yılında kurulan firma, daima insanı ön planı alan çalışma yapısı ile şimdi ve gelecekte daima güler yüzlü hizmet anlayışını devam ettirmeyi hedeflemektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan işletme, Başta kurulduğu bölge olan Balıkesir ve çevresine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

Taç Akçay Turizm otobüs firması günümüzde Balıkesir ve çevresine ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Firmanın en çok tercih edilen rotaları arasında, “Çanakkale – Balıkesir, Çanakkale- Edremit, Çanakkale – Akçay, Küçükkuyu – Balıkesir, Balıkesir – Çanakkale, Çanakkale- Altınoluk, Balıkesir – Altınoluk, Akçay - Çanakkale”  gibi konumlar yer almaktadır. Henüz gelişmekte olan bir yerel işletme olarak bunu sürdürmenin öneminin farkında olan firma gerekli yaptırım ve yatırımları düzenlemeye ve daimi müşteriler oluşturmaya devam etmektedir. Başta kendi çevresine saygı ilkesinin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma her gün yeniliklerini uygulamaya ve kendine güven duyan insanlara sunmaya devame etmektedir. Bu nedenle atık internet üzerinden de biletlerini satışa çıkaran Taç Akçay turizm’in en ucuz otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.