Yolcu Sayısı
1

Düzce Güven Otobüs Bileti

Düzce Güven

Firma Hakkında

  • AdresDüzce Otogar Düzce
  • Müşteri Servisi444 67 81 / 0 (380) 512 29 25
  • İnternet Sitesiwww.duzceguven.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

72 %
Toplam Yorum Sayısı (30)
Düzce Güven


Çok İyi
61 % (19)
İyi
(0)
İdare Eder
3 % (1)
Kötü
10 % (3)
Çok Kötü
26 % (8)

"Düzce Güven"

Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

"Memnuniyet"

Gerçekten güzel bir firma izmirden duzceye gidip geliyorum

"EŞKİŞEHİR KUTAHYA"

BUGUN BİNDİM eşkişehirden kutahya ya biz alışmısız kutahyalılar kutahya astur binince sok oldum cok az yolcu ilgi alaka harika teşekkür ederim 07.10.2013 16 00 eşkişehir kutahya otobusu

03.09.2012 tarihinde düzce güvenle hendek'e gitmek istedim.gebze'deki firmayı aradım bana 11:30'da otobüsün hareket edeceğini söyledi bende servisinizle beni içmeler köprüsünde aldırabilirmisinz diye sordum bana servise ulaşabileceğim bir tel. verdi aradım tabi aldırırız dediler 2. kez bidaha aradım gelmediğini söyledim 11:30 otobüsüne yetişmem gerektiğini bildirdim.konuştuğum kişide bana gelmek üzere olduğu söyledi yine bekledim ve şaka gibi servis arabası hiç durmaksızın yol kenarına yaklaşmadan yolun ortasından devam ediyor farketmeseydim hala bekleyecektim.tekrardan aradım konuşan şahıs benle hiç umrunda olmamış gibi bana diyorki servisimiz içmelerden alay edermiş gibi yolcu aldığını söylüyor bende ozman ben neden servisinizin içinde değilim diyorum hala agresif konuşmaya çalışıyor.ben truzim otel sektöründe çalışan biri olarak size soruyorum daha telefonda konuşmasını bilmeyen kişilerin nasıl telde insanlarla konuşmasına müsade ediyorsunuz .siz bu kişilere iletişimin nasıl kurulacağını yada eğitim gibi dersler vermiyormusunuz?şunuda söyleyeyim bu benim düzce güvenle yaşadığım ilk sorun değil bu 3 'üncüsü artık yeter dedim.arayarak şikayet bildiricem ama nasılsa birşey yapacağınızı düşünmedğim için tanıdığım herkeze,istanbulda ,sakaryada ,düzcede,internete hatta çalıştığım otele gelen otel müşterilerine sizin hiç iyi firma olmadığınızı söyleyeceğim ve mümkünse kullanmamalarını konusunda uyaracağım.sizden ricam lütfen düzce güvenin (güven) kısmını çıkartın sorumsuz çalışanlarınız olduğu için bu isim size hiç yakışmıyor.ayrıca telefonda iletişimi öğrenemeyen kişilerinde geri hizmete çekmenizi talep ediyorum.

"Duzce guvene guvenmiyorum"

Kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir firma.Yolculuk sırasındaki ilgisizlik,yapilan yanlisliklar saymakla bitmez zaman kaybi.

Düzce Güven Hakkında

Düzce Güven Otobüs Firması

Düzce Güven, “Gelecek taşıyoruz” sloganı ile yoluna başlamış ve slogan teminatını sağlayarak yolcu taşıma hizmetine devam eden bir otobüs firmasıdır. Düzce Güven Otobüs Firması, Düzce, İstanbul, Ankara, Zonguldak, İzmir gibi büyük şehirleri de dahil ettiği ulaşıma ağına, kaliteli ve yüksek konforlu yolcu taşıma hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti ve işlem kalitesini yüksek hızda kesintisiz olarak sağlayabilmek için modern, dinamik yapılı bir internet sitesi kullanmaktadır. Düzce Güven Otobüs firmasının seferlerine ulaşmak ve firmaya ait en ucuz otobüs biletlerini görmek için NeredenNereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Düzce Güven Otobüs Bileti Fiyatları

Düzce Güven Otobüs İçi Hizmetleri
•Her koltukta bulunan tv ünitesi sayesinde yolculuk boyunca evinizin konforunu yaşarsınız.
•Kablosuz internet bağlantısı hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
•Karlı, buzlu yollarda patinajı önleyen ASR, ani frenlerde kaymayı önleyen ABS sistemleri ve üstün vücut rahatlığı sağlayan geniş ergonomik koltuklar ile konuklarımıza yalnız konfor değil, güvenli bir yolculuk olanağı sunulmaktadır.
•Bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden belirlenmiş hız limitini aşması otomatik olarak engellenmektedir.
•Özel şoför mahalli tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan kaptana aktarılmaktadır.
•Özel ayna düzeni, daha da geliştirilerek, aynanın içine gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanını genişletilmiş ve ayrıca aracın park halinde asgari yer kaplaması sağlanmıştır.
•Filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava zararlı gaz ve alerjik polenlerden arındırılıp, otobüsün iç havası bu sistem sayesinde dört mevsim en uygun seviyede tutulmaktadır.
•Otobüsteki bilgisayarlı klima sistemi ile otobüs içindeki hava 30 saniyede bir yenilenmektedir.
•Genişletilmiş koltuk aralığı ile daha rahat seyahat imkanı sağlanmıştır.
•Tam donanımlı mutfak özellikleri ile isteğe bağlı olarak sıcak ve soğuk ikram yapılmaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr