neredennereye.com, Star Mardin Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Star Mardin Turizm Otobüs Bileti

Star Mardin Turizm
Star Mardin Turizm
 

neredennereye.com,
Star Mardin Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Mardin Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Star Mardin Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Mardin Turizm

0850 302 4747
Gırnavas Mah. İpekyol Cad. Nusaybin Otogarı Nusaybin Mardin
0482 415 47 34 - 415 44 22

Mardin, Yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehridir. Büyükşehir statüsünde bulunan Mardin'in Suriye ile sınır komşusudur. Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Siirt ve Şırnak komşu illeridir. Bu illerin mesafelerinden dolayı gidiş geliş yapmak oldukça kolaydır. Mardin tarihi yapılar konusunda oldukça zengin bir şehirdir. Şehirde geçmişten günümüze kadar gelmiş olan birçok medeniyetin izlerini taşıyan camiler, türbeler, kiliseler, manastır ve benzeri pek çok eser bulunmaktadır. Mardin İpek yolu güzergahında olduğundan il sınırları içerisinde beş adet han ve bir adet kervansaray bulunmaktadır. Mardin'de bulunan bu güzellikleri görmek için yerli ve yabancı pek çok turist bu bölgeye gelmektedir. Seyahat sırasında yolcuların en büyük yardımcısı ise Star Mardin turizmdir. Güvenli yolculuk hizmetiyle sıkça tercih edilen bir firmadır.


Star Mardin Turizm Hakkında


Mardin merkezli olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına karayolunda ulaşımı sağlayan bir otobüs şirketidir. Güvenli, kaliteli ve huzurlu yolculuklar için tercih edilen isim haline gelmiştir. Kendini kanıtlamış bir marka haline gelmiş bir firmadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edilmiştir. Ve bu ilke doğrultusunda müşteri memnuniyeti için her türlü çalışmayı yapmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini ve müşterilerinin beklentilerinden daha fazlasını karşılamak adına yeniliklere açık bir firmadır. Özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde tercih edilen firma olduğu gibi Türkiye'nin pek çok noktasında da tercih edilmektedir. İşinin uzmanı dinamik bir ekip ile hizmet vermektedir. Firmada çalıştırılacak personelinde titizlikle seçmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir.


Star Mardin Turizm'in Misyonu


Yolcuların değişen beklentilerine karşı zaman içerisindeki en uygun çözümleri geliştirerek güvenli ve kaliteli bir hizmete yolculara sunmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti için müşterilerin ihtiyaçları dahilin de beklentilerini gerçekleştirmek firmanın misyonudur.


Star Mardin Turizmin Sunduğu Olanaklar


Güvenli bir yolculuğun aranan adresi olan Star Mardin turizm yolcularına konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Ergonomik koltuklar ile yolculuğunuz oldukça rahat geçecektir. Güler yüzlü personel tarafından yol boyunca sizlere de sıcak-soğuk içecek, tatlı-tuzlu yiyecek ikramı yapılacaktır.


Star Mardin Turizmin Seferleri


Firmanın Türkiye'nin pek çok noktasına seferleri bulunmaktadır. Firmadan otobüs bileti almak artık oldukça kolaydır. Star Mardin turizm adıyla internette bulunan bir sayfasından artık oturduğumuz yerden biletinizi alabilirsiniz. Bu sayfada seferleri, seferlerin saatlerini öğrenebilirsiniz.

100 üzerinden
52Puan
13%
0%
50%
13%
25%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Aksaray - Sanliurfa" Misafir
On this night journey I used Star Mardin, the bus was an hour late and never turned up at Aksaray Otogar I was sent to meet the bus by mini bus on a major road running through the town. The staff on the Star Maridin bus where not particularly friendly either? On arrival in Sanliurfa the driver did not want to go to the Otogar for me to leave the bus but dropped me off at a bus stop on a main road in the City having to find my own way to the Otogar. Luckily with the help of very friendly local people I got to the Otogar using City buses. I will personally never use Star Mardin again for a journey after this experience, neither can I recommend them!

Phil Palmer
"" Misafir
derik için bilet aldım. üç yolda sabah 5 gibi beni indirdiler. servis gelip alacak dediler. diğer firmaların servisi geldi ama starmardin in servisi gelmedi. 1,5 saat yolda bekledim. daha sonra kendi imkanlarım ile derik ilçesine gittim. bir daha asla starmardin firmasını kullanmayacağım....
"Fiyasko" Misafir
Oncelikle aracin lastik balanslari bozuktu ve 27 nolu koltukta olmama ragmen koltuk sallaniyordu. Aracin ici pislikten gecilmiyor ve cok kotu kokuyordu. Hr onunuze geleni aldiginizdan olsa gerek. Onumdeki tblet kirik ve yrisi calismiyordu. Bu sebeple film izleyemedik. Hadi tv izleyelim muavin uydu bozuk diyo.madem aracin sglam bi yeri yok neden sefere cikiyor ki, hadi sahibi ciksin dedi onu kontorol edicek hic mi denetci yok.ikram deseniz vasat 11 saat yolculukta 2 bardak kola ictik. Bi daha binmem. Umarim bu yazdiklarimi biri okurda belki duzelir biseyler. nereden nereye.com bu rezalet firmalarl calismayi biraksaniz iyi olur