neredennereye.com, Gök Mavi Tur firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Gök Mavi Tur Otobüs Bileti

Gök Mavi Tur
Gök Mavi Tur
 

neredennereye.com,
Gök Mavi Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gök Mavi Tur Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gök Mavi Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gök Mavi Tur

Reşadiye Otogar Tokat
0356 407 0001

Gök Mavi Tur Otobüs Firması

Gök Mavi Tur otobüs firması, yolcu taşımacılığı sektöründe 2011 yılında kurulduğu günden bu yana sürekli olarak çalışma yaşamının disiplinli şartlarını yerine getirerek, doğru adımlar ile birlikte yükselmesini sürdürmüş ve yolcuları ile arasında bir güven bağı oluşturmayı başarmış firmalardan bir tanesidir. Yolcu taşımacılığı alanında yönetici olarak da deneyim sahibi olan Mustafa Dursun tarafından 2011 yılında kurulan firma hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, çağın gereksinimlerini yakalamanın ve daima güler yüzlü hizmet sunmanın öneminin bilincinde olarak gelişimini sürdürmeye devam etmiştir. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana ulusal çapta hizmet sağlamak için kendisini güncellemeye devam eden Gök Mavi tur otobüs firması başlangıç aşamasında yalnızca İstanbul – Reşadiye arasında otobüs seferleri düzenliyor olsa da gelişimini sürdürdüğü müddetçe yolcu taşımacılığı hizmeti sunduğu güzergah sayısını her geçen gün arttırmayı hedeflemektedir. Gök Mavi Tur otobüs firması günümüzde, “Reşadiye, İkitelli, Yenibosna, İstanbul, Bayramtepe, Çakmak Tepeüstü, Sultanbeyli, Kaynarca, Gebze” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubelerinde hizmet kalitesini kullanıcılarına aktarmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Gök Mavi Tur yolcuları firmanın sağlamış olduğu telefon numaraları üzerinden de herhangi bir problem durumunda doğrudan kuruluşun kendisine ulaşarak ortada bulunan mevcut sorunu çözüme kavuşturabilirler. Firma sürekli yolcu taşımacılığı hizmetinde bulunmak gayesi altında günümüzde şartlarına uygun şekilde donanımı tamamlanmış ve eğitimli personeli ile hizmet kalitesi arttırılmış konforlu otobüsleri ile yolcularının ulaşım hizmetlerini sağlamaktadır. Temel amaç olarak yolcularına, seyahat serüvenlerinin güvenli, kaliteli, konforlu ve eğlencelii geçmesini temenni eden Gök Mavi Tur bunun yalnızca otobüs yolculuğu ile sınırlı kalmaması için Türkiye’nin her noktasına kolaylıkla ulaşabilmek adına hizmet sınırları geliştirmeyi hedeflemektedir.

En uygun Gök Mavi Tur otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
88Puan
60%
20%
20%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (5)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Huzurlu ve konforlu bir yolculuk oldu. Tavsiye ederim.
"Süper" Misafir
Güzergah ağınızı genişletin lütfen, hep sizle yolculuk ediyoruz
"Tavsiye ederim" Misafir
yolculuk çok keyifliydi ilk defa bu firmayı denedim ve çok memnun kaldım tavsiye ederim
"Uzundu" Misafir
Yolculuk uzundu ama keyifli bir yolculuktu
"" Misafir
yolculuk iyi geçti