Yolcu Sayısı
1

Zile Mavi Canlar Otobüs Bileti

Zile Mavi Canlar

Firma Hakkında

  • AdresOtogar İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 450 29 15
  • İnternet Sitesi-

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Zile Mavi Canlar


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Zile Mavi Canlar Hakkında


Zile Mavi Canlar otobüs firması, İstanbul merkezli olarak “Ali Belge” tarafından 2004 yılında kurulduğundan bu yana daima müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini göz önünde bulundurarak çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Hizmet sektöründe çalışan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının yıllar boyunca yolcuları ile arasında kurmuş olduğu köprü açısından ne denli önemli olduğunun farkında olan firma temel yaptırım ve yatırımlarını bu alanda düzenlemektedir. Çalışma yaşamında kendisine belirlemiş olduğu ilkelerden ve kalite standardından sapmadan emin adımlarla ilerleyen Zile Mavi Canlar otobüs firması günümüzde oldukça kısıtlı bir alan içerisinde seferler düzenliyor olsa dahi, yolcularının seyahatleri sırasında güven, huzur ve konfor bakımından bir eksiklik yaşamaması için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir. Zile Mavi Canlar otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Yanınızdayız, yanınızda olacağız.” sloganını kendi ilkelerine bir öncü olarak belirleyip çalışma yaşamına bu şekilde devam etmektedir.
Zile Mavi Canlar otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “6” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan nokta Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Zile Mavi Canlar otobüs firması, 0 (212) 450 29 15 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.
Zile Mavi Canlar otobüs firması günümüzde ilkeleri kapsamında hedefleri doğrultusunda sürekli olarak ilerleyen bir profil çizmektedir. Firma henüz yeni kurulmuş bir işletme olarak daima daha fazla kişiye kaliteli hizmetini ulaştırmak adına her geçen gün ulaşım ağını farklı noktalara taşımaktadır.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Zile Mavi Canlar otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Zile Mavi Canlar otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr