Yolcu Sayısı
1

Yeniden As Bafra Seyahat Otobüs Bileti

Yeniden As Bafra Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresEmirefendi Mahallesi Yeni Otogar No:23 Samsun Bafra
  • Müşteri Servisi0 (362) 544 06 03
  • İnternet Sitesiwww.asbafra.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

70 %
Toplam Yorum Sayısı (15)
Yeniden As Bafra Seyahat


Çok İyi
36 % (14)
İyi
26 % (10)
İdare Eder
10 % (4)
Kötü
8 % (3)
Çok Kötü
21 % (8)

"Sıcaktı"

Biraz geç gelmesi dışında pek bir sorunla karşılaşmadım. Bir de çok sıcaktı.

"İlgi alaka"

Özellikle tek yıldızlı olanlarla ilgili büyük problemler var zamanında asla kalkmadı kokuyor çok dar vede rahatsız bir otobüs firması ilgisiz asla bir daha bilet satın almayacağım bir firma

"Çağın gerisinde "

Yaklaşık 45 dakika geç geldi buna rağmen otogardan binemedim İnternet ve otobüs koltuk sayıları farklı firma çağın çok gerisinde

"Memnuniyetsizlik"

16.03.2018 tarihinde saat 0.59 Ankara Yakakent seferini yapan As Bafra otobüsünden bilet aldım. Bilet alırken bana yakakentte kadar gideceğini eğer ki yolcu olmazsa sadece 10 dakika bafrada bekleyebilecegimi sonradan servisle gondericeklerini söylediler bende tamam diyip bilet aldım yanımda küçük çocuğumda vardı. Bafraya gelince işler değişti otobüsten indik bekleme salonunda yarım saatten fazla bekledik İstanbul otobüsünü ondada yolcu olduğunu söylediler sonra otobüs gelince başka bir firmanın servisine verdiler bizi o firmanın da yakakentte yolcusu olmadığından ben gitmem dedi . Çocukla ortada kaldım direk as bafra çalışanları alacamdaki yazaneye gidin oradan gönderirler dedi oraya gittiğimde yazanede kimse yoktu çocukla sabahın sogunda ortada kaldik. Herşey bilet alana kadar ben yakakentte gidicekmis gibi bilet alıp para veriyorum paramla rezil oluyorum ilk defa bindim bu firmanın arabasına bidha asla binmem . Böyle bir firma görmedim ben

"Samsun-Bursa"

Genel durum iyiydi. Beğenmediğim; ikram ve eğlence kısmı (film-internet)

Yeniden As Bafra Seyahat Hakkında


Yeniden As Bafra, hizmet sektörü içerisinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana küçük ama emin adımlar ile çalışma yaşamına devam eden ve bunun yanı sıra kendisine belirlediği müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hareket eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevrenin yapılanmasına olan katkısının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir. As Bafra otobüs firması hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, “Daima güven yola güven” sloganını kendi ilkelerine bir öncü olarak belirleyip çalışma yaşamına bu şekilde devam etmektedir.
Yeniden As Bafra Turizmin yakın dönemde kurulan bir otobüs firması olarak her geçen gün emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Kuruldukları tarihten itibaren önce kendi çevresinde yer alan insanların hak ve hukukunu göstererek hizmet sunmuş ve tecrübelerinde “Halka hizmet Hakka hizmettir” ilkesini benimsemiştir. Kendisinin sağlamış olduğu hizmet adımları ile birlikte kuruluşun en temel yapılanmaları da kendi çevresinde konumlanmış. Kurucularının izlerinden gitmeyi kendilerine bir görev, ilke olarak benimseyen yöneticiler ile birlikte kuruluş ilk büyük çaplı adımlarını atmaya başlamıştır. Bu tarihten itibaren çağın gereksinimlerini karşılamak adına teknik yenilenmeye daha fazla özen gösteren kuruluş büyüme hızını katlamayı başarmıştır. As Bafra Turizm yıllar süren yolculuğu boyunca yolcuları ile arasında oluşmuş olan güvene dayalı köprünün zedelenmemesi adına personelinin hizmet kalitesini ve araçlarının konforunu üst düzeyde tutmaya özen göstererek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulup her geçen gün ulaşım ağını geliştiren As Bafra günümüzde birçok noktada yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet taşımaya devam etmektedir. “Gönüllerde yer alan firma,” sloganı ile yollara çıkan ve kendisine güvenen insanların haklarını gözeterek gerçek hayatta bu sloganın yaşamasını sağlayan As Bafra çağımızın gerekliliklerini zamanında yerine getirmeye özen göstermektedir. Artık en uygun As Bafra otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Samsun’un Bafra ilçesine bağlı merkezde bulunan Yeni As Bafra Turizm, geçmişe uzanan yapısı ve kurumsal geçmişi ile adını tarihe yazdırmış köklü bir otobüs firmasıdır. 1968 yılından bu yana Bafra’da, taşımacılık sektörünün lideri konumunda olan firma geçmişte Aydoğan Turizm adı altında kurulmuş, 2010 yılında isim değişikliği yapmıştır.
Bu otobüs firması Türkiye’nin en büyük şehirlerine yolculuk hizmeti sunuyor. Yeni As Bafra Turizm otobüs bileti ile Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Artvin, Balıkesir, Bursa, Çorum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon ve Yozgat illerine aktif olarak ulaşabilirsiniz.
Güleryüzlü personelleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinen firma, yolcuların kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissetmesi için çaba harcıyor. Güvenli bir ulaşım ve araçlarda bulunan donanım özellikleri ile her geçen gün kendini yenilemeye gayret ediyor.
Yeni As Bafra Turizm online otobüs bileti sorgulama yaparken internette gezinerek vakit harcamanıza gerek yok. NeredenNereye.com, alacağınız otobüs bileti ve yapacağınız yolculuk için firma hakkında size en güncel bilgileri sunuyor. Yeni As Bafra Turizm puanlama sistemi ile bu otobüs firması ile ilgili fikir edinebilir, firmanın otobüs bilet fiyatlarını da inceleyerek yolculuğunuz sonrası siz de yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.
Gitmek istediğiniz lokasyonun otobüs biletlerini belirlediğiniz seyahat tarihinden birkaç hafta önce takip etmeye başlarsanız otobüs bileti kampanyaları ile en ucuz otobüs biletine sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Her zaman piyasaya göre en uygun otobüs biletlerini sizlere sunan sitemizden alacağınız indirimli otobüs biletleri size büyük avantaj sağlayacak.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr