Yolcu Sayısı
1

Yeniden As Bafra Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

Yeniden As Bafra Seyahat

Şubeler

Yeniden As Bafra Seyahat Ankara Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Ankara (Merkez)0312 224 0855

Şubeler Hakkında

Yeniden As Bafra Seyahat Ankara Şubeleri
Yeniden As Bafra Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Ankara ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Ankara ilinde yer alan Yeniden As Bafra Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Yeniden As Bafra Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Yeniden As Bafra Seyahat Ankara Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Yeniden As Bafra Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Yeniden As Bafra Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Ankara Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Ankara Yeniden As Bafra Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Yeniden As Bafra Seyahat


Çok İyi
60 % (6)
İyi
10 % (1)
İdare Eder
10 % (1)
Kötü
10 % (1)
Çok Kötü
10 % (1)

"Memnuniyetsizlik"

16.03.2018 tarihinde saat 0.59 Ankara Yakakent seferini yapan As Bafra otobüsünden bilet aldım. Bilet alırken bana yakakentte kadar gideceğini eğer ki yolcu olmazsa sadece 10 dakika bafrada bekleyebilecegimi sonradan servisle gondericeklerini söylediler bende tamam diyip bilet aldım yanımda küçük çocuğumda vardı. Bafraya gelince işler değişti otobüsten indik bekleme salonunda yarım saatten fazla bekledik İstanbul otobüsünü ondada yolcu olduğunu söylediler sonra otobüs gelince başka bir firmanın servisine verdiler bizi o firmanın da yakakentte yolcusu olmadığından ben gitmem dedi . Çocukla ortada kaldım direk as bafra çalışanları alacamdaki yazaneye gidin oradan gönderirler dedi oraya gittiğimde yazanede kimse yoktu çocukla sabahın sogunda ortada kaldik. Herşey bilet alana kadar ben yakakentte gidicekmis gibi bilet alıp para veriyorum paramla rezil oluyorum ilk defa bindim bu firmanın arabasına bidha asla binmem . Böyle bir firma görmedim ben

"yeni as bafra"

ben malatyada büyüyen aslen adıyamanlı olan ama ankarada çalışan bir ümmet evladıyım. bafrayı ayrı seviyorum yolculugum esnasında beni zamanında ulaştıran yeni as bafra turizmi ayrı seviyorum.. teşekkürler bölgenizde bulunan diğer firmalar gibi ulaşımı geciktirmiyorsunuz.. dün 6 saatte gittigim yolu başka firma ile 8 saatte geldim.

"Teşekkürler"

Genel olarak iyiydi.Teşekkürler


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr