Yolcu Sayısı
1

Sıla Ardahan Kalesi Otobüs Bileti

Sıla Ardahan Kalesi

Firma Hakkında

  • AdresBüyük İstanbul Terminali Peron: 124 İstanbul
  • Müşteri Servisi0 (212) 508 7575
  • İnternet Sitesisilaardahankalesi.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Sıla Ardahan Kalesi


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Sıla Ardahan Kalesi Hakkında


Sıla Ardahan Kalesi, kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmiş böylece bu alanda gelişim göstererek çeyrek asırı aşan çalışma yaşamı boyunca yolcuları ile arasında güvene dayalı bir ilişkinin ortaya çıkmasına olanak sağlamıştır. Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulmasına karşın Sıla Ardahan Kalesi zamanla hizmet erişebilirliğini ve ulaşım ağını geniş alanlara yaymayı başarmıştır.
1975 yılından bu yana çalışma yaşamına devam eden Sıla Ardahan Kalesi aslında bu ismini 2019 yılında almıştır. Firma daha öncesinde farklı bir isim adı altında hizmet sunuyor olsa da kurucuları yeni ortaklar edinerek ve firma yapılanmasında köklü, yerinde, sağlam değişikler gerçekleştirerek yeni ismini kuruluşa uygun görmüş ve hizmet sektöründeki çalışmalarına kaldıkları yerden devam etmiştir. Yapılan değişiklikler sayesinde vizyonu daha geniş bir firma haline gelen Sıla Ardahan Kalesi aslında özellikle İstanbul’dan Ardahan ve çevresine yolcu taşıyan tüm otobüs firmalarının gelişim göstermesinde rol model statüsünde yer alarak öncülük etmiştir. Alanından bu denli tecrübeli olan firma gelişimini her geçen gün arttırmaya devam ederek ulusal çapta hizmet sunamk için gerekli yatırım ve yaptırımları ağır ağır fakat emin bir şekilde uygulamaya özen göstermektedir.
Sıla Ardahan Kalesi Otobüs Bileti Fiyatları
Kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak ve bu hizmeti her geçen gün bir adım ileriye taşımak için özenli bir gayret gösteren Sıla Ardahan Kalesi günümüzde, “Dudullu, Sultanbeyli, Kurtköy, Oltu, Hanak, Çıldır, Damal, Posof, Suşehri, Erbaa, Esenler, Osmancık, Merzifon, Niksar, Reşadiye, Esenyurt, Akşar, Göle, Ardahan, Gebze, İzmit, Adapazarı, Erzurum, Amasya, Erzincan” gibi ulaşım noktalarına hizmet taşımaktadır. Ayrıca yolcularının seyahatten önce ve sonra eksiksiz ve yerinde bir hizmet almasını hedefleyen Sıla Ardahan Kalesi günümüzde, “Ardahan, Damal, Göle, Posof, Akşar, Hanak, Oltu, Esenler, Esenyurt, Kurtköy, Sultanbeyli, Gebze, İzmit” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile de hizmet taşımaya devam etmektedir. Birgün sektörün öncü firmalarından biri olarak anılmak ve kendi alanında faaliyet gösteren diğer kuruluşların işleyişine örnek olarak ulusal çapta büyük başarılar göstermeyi hedefleyen firma bunun için yerinde ve zamanında eksiksiz yapılan hizmet kalitesi geliştirme uygulamalarının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma zamanını ve kaynaklarını doğru şekilde kullanarak çağın gerekliliklerini önce otobüs firmasının filosunda yer alan araçları içerisinde daha sonra da bünyesinde yer alan personeli üzerinde uygulamaya özen göstermektedir. Daha fazla kişiye ulaşmayı ve onları hizmet kalitesi ile buluşturmayı hedefleyen Sıla Ardahan Kalesi otobüs biletlerini en uygun fiyatlarla birlikte artık NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr