neredennereye.com, Niksarkale Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Niksarkale Turizm Otobüs Bileti

Niksarkale Turizm
Niksarkale Turizm Tic. Ltd. Şti.
 

neredennereye.com,
Niksarkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niksarkale Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Niksarkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niksarkale Turizm

Niksar Merkez Terminali No:16 Niksar
0356 527 14 14 - 527 64 64 - 527 22 22 - 528 29 29

Neredennereye.com’da Niksarkale Turizm otobüs bileti ve firmanın otobüs sefer saatleri ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Merkezi Tokat olan turizm şirketi 1994 yılından beri hizmet veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Samsun’da yolcu taşımacılığı yapan otobüs firması, Travego ve Safir otobüslerle yolcularına konforlu bir seyahat sunuyor.

Niksar, Orta Karadeniz bölümünün iç kesimlerinde yer alan Tokat iline bağlı bir ilçedir. 1891 yılında ilçe olmuştur Niksar. Tokat'ın iş olanakları yüksek ilçesidir. Niksar’da seyahat denildiğinde akla gelen öncü firmalardandır Niksarkale turizm. Kaliteli hizmeti ile Niksar halkına hizmet vermektedir.

Niksarkale Turizm Hakkında

Firma 1994 yılında ulaştırma sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Yenilikçi hizmet anlayışını benimseyen Niksarkale turizm şu anda müşterilerine 2011 model konforlu araçlarıyla hizmet vermektedir. Niksar Kale turizm ulaştırma bakanlığı D1 ve D2 yetki belgelerini de bulundurmaktadır.

Niksar Kale Turizm'in Misyonu

"Yolcularımız konuklarımızdır "ilkesini benimsemiş olan Niksarkale turizm yolcularına müşteri gibi değil konuk gibi davranmaktadır. Onların güvenliği ve konforu için çalışmaktadır. Niksarkale  turizm tercih edilen seyahat firması olmasının nedenlerini şöyle sıralıyor:

Güvenilir olmak ve bu güvenilirliğin devamlılığını müşterilerine sağlayabilmek, yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine verebilmek, firmayı tercih etmiş olan yolcuların zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, evrensel değerlere sahip çıkarak insanlara ve çevreye karşı olan sorumlulukların bilincinde olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve hepsine eşit davranmak, kaliteli hizmeti birçok unsurun önünde bulundurmak, sektörde öncü olmak adına birçok çalışmalar yapmak, firmada çalışan personelin moralini yüksek çıkmak ve işlerini sevmelerini sağlamak, müşterilerinin beklentilerini ve beklentilerini daha fazlasını gerçekleştirebilmek.

Niksarkale Turizmin Vizyonu

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve firma bünyesinde çalışanların memnuniyeti ve tatmin olması firmanın vizyonudur.

Niksarkale Turizmin Hedefleri Ve İlkeleri

Niksarkale turizmi tercih etmiş olan müşterilerinin memnuniyetini en iyi derecede sağlamak ve güvenli ve konforlu yolculuk imkanı yaratmak, firmaya değişen sektör koşulları doğrultusunda yenileyerek "her şey zamanında "ilkesini ile en iyi şekilde hizmet sunmak firmanın kalite politikasıdır. Karayolu insan taşımacılığında müşterilerin beklentilerini karşılayacak bu beklentilerin üzerinde bir hizmeti müşterilerine vermek firmanın hedefi olmuştur. Bu sektörde mükemmele ulaşmak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerin koşulsuz memnuniyeti için çalışanların da işine sevmesinin gerektiğini düşünen firma çalışanlarına karşı her zaman açık dürüst ve adil olmaktadır.

Niksarkale Turizm otobüs bileti fiyatları, Niksarkale Turizm iletişim ve telefon numaraları, Niksarkale Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Çorum - Ankara 89 TL
Ankara - Çorum 89 TL
Ankara - Amasya 220 TL
Ankara - Afyonkarahisar 140 TL
İzmir - Çorum 250 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
72Puan
32%
32%
18%
4%
14%
Toplam Yorum Sayısı (30)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Başarılı" Misafir
İlk kez bir firmaya yorum yapacağım, hiç küçümsemeyin. Hayatımda geçirdiğim en iyi seyahatti.
"Çok memnunuz" Misafir
Uzun zamandır kullandığım bir firma bu yüzden yazmak istedim. Personellerinizin ilgi ve alakası, ralli gibi araba sürmemeniz, mutevazı bir firma olmanız benim diyen çoğu firmaya taş çıkarır.
"Güzel bi deneyim oldu" Misafir
Umduğum çok üstünde ilk defa bineceğim için acebalarla aldım bileti ama hem fiyat hem kalite çok üst firmalara eş değerdi sağolsunlar
" Niksarkale Turizm, Ankara-Niksar" Misafir
EN ARKA KOLTUKLARDAN BİRİ KIRIKTI VE SÜREKLİ ZIPLIYORDU.
"Niksarkale Seyahat Deneyimi" Misafir
Araçlarda film ve müzik yok denecek kadar az, ama genel olarak personel ilgisi ve servisleri çok iyi.
"Servis sıkıntısı" Misafir
sabah 4 de Ankaradan Amasya otogarına vardım. Lakin otogardan 5.20 de ayrılmak zorunda kaldım servis yüzünden. Diğer gelecek olan araba bekleniyormuş. Sabahın o soğunda kendi başıma onca saat beklemek zorunda kaldım. Geçen seferde aynısı oldu. Ben sürekli seyahat eden biriyim. Bu yüzden bir daha tercih etmeyeceğim.
"" Misafir
Zamanında gelmedi araç. Yarım saat geç geldi. Araçtaki tv ekranı çok küçük ve aşırı parlaktı vede ayarlanamıyordu.Ama koltuk rahattı.
"Niksarkale yolculuğu deneyimi" Misafir
Merhabalar,
Birçok ünlü firmanın otobüslerinden daha kaliteli bir otobüsleri var genelde son model araçları var sanırım o yüzden baya rahat. Önceki yolculuklarımda android ekranlar son modeldi bu sefer biraz eskiydi sanırım dondu sürekli ama yine diğer firmalara göre kıyasladığımda niksarkale gayet iyi.
"" Misafir
araç iyi ama zamanında kalkmadı saat 00.00 arabası 01.30 gibi kalktı o yüzden dolayı şikayetciğim
"Ankara seyahat hk." Misafir
Herşey mükemmeldi