Yolcu Sayısı
1

Niksarkale Turizm Otobüs Bileti

Niksarkale Turizm

Firma Hakkında

  • AdresNiksar Merkez Terminali No:16 Niksar
  • Müşteri Servisi0 (356) 527 14 14 - 527 64 64 - 527 22 22 - 528 29 29
  • İnternet Sitesiniksarkale.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

73 %
Toplam Yorum Sayısı (29)
Niksarkale Turizm


Çok İyi
32 % (16)
İyi
32 % (16)
İdare Eder
18 % (9)
Kötü
4 % (2)
Çok Kötü
14 % (7)

"Başarılı"

İlk kez bir firmaya yorum yapacağım, hiç küçümsemeyin. Hayatımda geçirdiğim en iyi seyahatti.

"Çok memnunuz"

Uzun zamandır kullandığım bir firma bu yüzden yazmak istedim. Personellerinizin ilgi ve alakası, ralli gibi araba sürmemeniz, mutevazı bir firma olmanız benim diyen çoğu firmaya taş çıkarır.

"Güzel bi deneyim oldu"

Umduğum çok üstünde ilk defa bineceğim için acebalarla aldım bileti ama hem fiyat hem kalite çok üst firmalara eş değerdi sağolsunlar

" Niksarkale Turizm, Ankara-Niksar"

EN ARKA KOLTUKLARDAN BİRİ KIRIKTI VE SÜREKLİ ZIPLIYORDU.

"Niksarkale Seyahat Deneyimi"

Araçlarda film ve müzik yok denecek kadar az, ama genel olarak personel ilgisi ve servisleri çok iyi.

Niksarkale Turizm Hakkında

Neredennereye.com’da Niksarkale Turizm otobüs bileti ve firmanın otobüs sefer saatleri ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Merkezi Tokat olan turizm şirketi 1994 yılından beri hizmet veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Samsun’da yolcu taşımacılığı yapan otobüs firması, Travego ve Safir otobüslerle yolcularına konforlu bir seyahat sunuyor.
Niksar, Orta Karadeniz bölümünün iç kesimlerinde yer alan Tokat iline bağlı bir ilçedir. 1891 yılında ilçe olmuştur Niksar. Tokat'ın iş olanakları yüksek ilçesidir. Niksar’da seyahat denildiğinde akla gelen öncü firmalardandır Niksarkale turizm. Kaliteli hizmeti ile Niksar halkına hizmet vermektedir.
Niksarkale Turizm Hakkında
Firma 1994 yılında ulaştırma sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Yenilikçi hizmet anlayışını benimseyen Niksarkale turizm şu anda müşterilerine 2011 model konforlu araçlarıyla hizmet vermektedir. Niksar Kale turizm ulaştırma bakanlığı D1 ve D2 yetki belgelerini de bulundurmaktadır.
Niksar Kale Turizm'in Misyonu
"Yolcularımız konuklarımızdır "ilkesini benimsemiş olan Niksarkale turizm yolcularına müşteri gibi değil konuk gibi davranmaktadır. Onların güvenliği ve konforu için çalışmaktadır. Niksarkale turizm tercih edilen seyahat firması olmasının nedenlerini şöyle sıralıyor:
Güvenilir olmak ve bu güvenilirliğin devamlılığını müşterilerine sağlayabilmek, yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine verebilmek, firmayı tercih etmiş olan yolcuların zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, evrensel değerlere sahip çıkarak insanlara ve çevreye karşı olan sorumlulukların bilincinde olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve hepsine eşit davranmak, kaliteli hizmeti birçok unsurun önünde bulundurmak, sektörde öncü olmak adına birçok çalışmalar yapmak, firmada çalışan personelin moralini yüksek çıkmak ve işlerini sevmelerini sağlamak, müşterilerinin beklentilerini ve beklentilerini daha fazlasını gerçekleştirebilmek.
Niksarkale Turizmin Vizyonu
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve firma bünyesinde çalışanların memnuniyeti ve tatmin olması firmanın vizyonudur.
Niksarkale Turizmin Hedefleri Ve İlkeleri
Niksarkale turizmi tercih etmiş olan müşterilerinin memnuniyetini en iyi derecede sağlamak ve güvenli ve konforlu yolculuk imkanı yaratmak, firmaya değişen sektör koşulları doğrultusunda yenileyerek "her şey zamanında "ilkesini ile en iyi şekilde hizmet sunmak firmanın kalite politikasıdır. Karayolu insan taşımacılığında müşterilerin beklentilerini karşılayacak bu beklentilerin üzerinde bir hizmeti müşterilerine vermek firmanın hedefi olmuştur. Bu sektörde mükemmele ulaşmak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerin koşulsuz memnuniyeti için çalışanların da işine sevmesinin gerektiğini düşünen firma çalışanlarına karşı her zaman açık dürüst ve adil olmaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr