scorecardresearch
neredennereye.com, Niksarkale Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Niksarkale Turizm

Niksarkale Turizm
 

neredennereye.com,
Niksarkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niksarkale Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Niksarkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niksarkale Turizm

Niksar Merkez Terminali No:16 Niksar
0356 527 14 14 - 527 64 64 - 527 22 22 - 528 29 29

Neredennereye.com’da Niksarkale Turizm otobüs bileti ve firmanın otobüs sefer saatleri ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Merkezi Tokat olan turizm şirketi 1994 yılından beri hizmet veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Samsun’da yolcu taşımacılığı yapan otobüs firması, Travego ve Safir otobüslerle yolcularına konforlu bir seyahat sunuyor.


Niksar, Orta Karadeniz bölümünün iç kesimlerinde yer alan Tokat iline bağlı bir ilçedir. 1891 yılında ilçe olmuştur Niksar. Tokat'ın iş olanakları yüksek ilçesidir. 


Niksar’da seyahat denildiğinde akla gelen öncü firmalardandı Niksarkale turizm. Kaliteli hizmeti ile Niksar halkına hizmet vermektedir.


Niksarkale Turizm Hakkında


Firma 1994 yılında ulaştırma sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Yenilikçi hizmet anlayışını benimseyen Niksarkale turizm şu anda müşterilerine 2011 model konforlu araçlarıyla hizmet vermektedir. Niksar Kale turizm ulaştırma bakanlığı D1 ve D2 yetki belgelerini de bulundurmaktadır.


Niksar Kale Turizm'in Misyonu


"Yolcularımız konuklarımızdır "ilkesini benimsemiş olan Niksarkale turizm yolcularına müşteri gibi değil konuk gibi davranmaktadır. Onların güvenliği ve konforu için çalışmaktadır. Niksarkale  turizm tercih edilen seyahat firması olmasının nedenlerini şöyle sıralıyor:


Güvenilir olmak ve bu güvenilirliğin devamlılığını müşterilerine sağlayabilmek, yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine verebilmek, firmayı tercih etmiş olan yolcuların zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, evrensel değerlere sahip çıkarak insanlara ve çevreye karşı olan sorumlulukların bilincinde olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve hepsine eşit davranmak, kaliteli hizmeti birçok unsurun önünde bulundurmak, sektörde öncü olmak adına birçok çalışmalar yapmak, firmada çalışan personelin moralini yüksek çıkmak ve işlerini sevmelerini sağlamak, müşterilerinin beklentilerini ve beklentilerini daha fazlasını gerçekleştirebilmek.


Niksarkale Turizmin Vizyonu


Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve firma bünyesinde çalışanların memnuniyeti ve tatmin olması firmanın vizyonudur.


Niksarkale Turizmin Hedefleri Ve İlkeleri


Niksarkale turizmi tercih etmiş olan müşterilerinin memnuniyetini en iyi derecede sağlamak ve güvenli ve konforlu yolculuk imkanı yaratmak, firmaya değişen sektör koşulları doğrultusunda yenileyerek "her şey zamanında "ilkesini ile en iyi şekilde hizmet sunmak firmanın kalite politikasıdır. Karayolu insan taşımacılığında müşterilerin beklentilerini karşılayacak bu beklentilerin üzerinde bir hizmeti müşterilerine vermek firmanın hedefi olmuştur. Bu sektörde mükemmele ulaşmak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerin koşulsuz memnuniyeti için çalışanların da işine sevmesinin gerektiğini düşünen firma çalışanlarına karşı her zaman açık dürüst ve adil olmaktadır.

Niksarkale Turizm otobüs bileti fiyatları, Niksarkale Turizm iletişim ve telefon numaraları, Niksarkale Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Suluova - Ankara 29 TL
Ankara - Suluova 30 TL
Çorum - Ankara 25 TL
Ankara - Taşova 30 TL
Erbaa - Merzifon 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
72Puan
32%
29%
18%
5%
16%
Toplam Yorum Sayısı (23)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Niksarkale yolculuğu deneyimi" Misafir
Merhabalar,
Birçok ünlü firmanın otobüslerinden daha kaliteli bir otobüsleri var genelde son model araçları var sanırım o yüzden baya rahat. Önceki yolculuklarımda android ekranlar son modeldi bu sefer biraz eskiydi sanırım dondu sürekli ama yine diğer firmalara göre kıyasladığımda niksarkale gayet iyi.
"" Misafir
araç iyi ama zamanında kalkmadı saat 00.00 arabası 01.30 gibi kalktı o yüzden dolayı şikayetciğim
"Ankara seyahat hk." Misafir
Herşey mükemmeldi
"En uygun fiyata En kaliteli seçim" Misafir
Niksarkale turizmi, namaz saatlerine riayet edişi, hizmet kalitesi ve istediğim zaman kek alabilme :) hürriyetinden dolayı tebrik ediyorum. Sadece koka kola kullanması biraz üzdü,, 5 senedir Bursa Ankara arasında yolculuğum var, çeşitli turizmlerle gidip geldim fakat her yönüyle samimi hizmeti bu firmada gördüm, teşekkürler Niksarkale
"Niksarkale turizm" Misafir
Yıllardır izmir merzifon yolculuğu yaparım tesadüfen niksarkale den bilet aldım. İyiki de almışım. İnanın sözüm ona kaliteli denen bir suru tanınmış firmadan çok çok daha konforlu ve iyiydi. Teşekkürler niksarkale ve çalışan değerli personeli. İyi ki varsınız.
"" Misafir
Otobüs aşırı sıcaktı.
"" Misafir
Otobüs şoförü yolculuk esnasında mesajlaştı.
"Değerlendirme" Misafir
Otobüs zamanında kalkış yaptı şoför ylu tam olarak bilmiyordu muavin tarif ediyordu sonradan tabelalar derken zamanında vardık serviste bir tek kola çay meyvesuyu vardı yanında atıştırmalık ne bisküvi ne kek vs bir şey verilmedi otobüste bebek vardı yol boyunca uyutmadı ayrıca huysuz teyzeler ile yol çekilmez durumdaydı koltuğumu teyzeye rahatsızlık vermemek adına pek fazla çekmedim personel müşteri ilişkisinde herhangi bir sorun yaşamadım.
"" Misafir
Firma kalite hizmet ikram açısından gayet iyi. Araçlar yeni ve konforlu. Müşteri memnuniyeti de göz önüne alınarak yolculuk yapılıyor.
"Sevdim" Misafir
Çok iyi olmasa da fena değil