scorecardresearch
neredennereye.com, Niksarkale Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Niksarkale Turizm

Niksarkale Turizm
 

neredennereye.com,
Niksarkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niksarkale Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Niksarkale Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Niksarkale Turizm

Niksar Merkez Terminali No:16 Niksar
0356 527 14 14 - 527 64 64 - 527 22 22 - 528 29 29

Neredennereye.com’da Niksarkale Turizm otobüs bileti ve firmanın otobüs sefer saatleri ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Merkezi Tokat olan turizm şirketi 1994 yılından beri hizmet veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Samsun’da yolcu taşımacılığı yapan otobüs firması, Travego ve Safir otobüslerle yolcularına konforlu bir seyahat sunuyor.


Niksar, Orta Karadeniz bölümünün iç kesimlerinde yer alan Tokat iline bağlı bir ilçedir. 1891 yılında ilçe olmuştur Niksar. Tokat'ın iş olanakları yüksek ilçesidir. 


Niksar’da seyahat denildiğinde akla gelen öncü firmalardandı Niksarkale turizm. Kaliteli hizmeti ile Niksar halkına hizmet vermektedir.


Niksarkale Turizm Hakkında


Firma 1994 yılında ulaştırma sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Yenilikçi hizmet anlayışını benimseyen Niksarkale turizm şu anda müşterilerine 2011 model konforlu araçlarıyla hizmet vermektedir. Niksar Kale turizm ulaştırma bakanlığı D1 ve D2 yetki belgelerini de bulundurmaktadır.


Niksar Kale Turizm'in Misyonu


"Yolcularımız konuklarımızdır "ilkesini benimsemiş olan Niksarkale turizm yolcularına müşteri gibi değil konuk gibi davranmaktadır. Onların güvenliği ve konforu için çalışmaktadır. Niksarkale  turizm tercih edilen seyahat firması olmasının nedenlerini şöyle sıralıyor:


Güvenilir olmak ve bu güvenilirliğin devamlılığını müşterilerine sağlayabilmek, yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine verebilmek, firmayı tercih etmiş olan yolcuların zamanlarına ve haklarına saygılı olmak, evrensel değerlere sahip çıkarak insanlara ve çevreye karşı olan sorumlulukların bilincinde olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve hepsine eşit davranmak, kaliteli hizmeti birçok unsurun önünde bulundurmak, sektörde öncü olmak adına birçok çalışmalar yapmak, firmada çalışan personelin moralini yüksek çıkmak ve işlerini sevmelerini sağlamak, müşterilerinin beklentilerini ve beklentilerini daha fazlasını gerçekleştirebilmek.


Niksarkale Turizmin Vizyonu


Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve firma bünyesinde çalışanların memnuniyeti ve tatmin olması firmanın vizyonudur.


Niksarkale Turizmin Hedefleri Ve İlkeleri


Niksarkale turizmi tercih etmiş olan müşterilerinin memnuniyetini en iyi derecede sağlamak ve güvenli ve konforlu yolculuk imkanı yaratmak, firmaya değişen sektör koşulları doğrultusunda yenileyerek "her şey zamanında "ilkesini ile en iyi şekilde hizmet sunmak firmanın kalite politikasıdır. Karayolu insan taşımacılığında müşterilerin beklentilerini karşılayacak bu beklentilerin üzerinde bir hizmeti müşterilerine vermek firmanın hedefi olmuştur. Bu sektörde mükemmele ulaşmak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerin koşulsuz memnuniyeti için çalışanların da işine sevmesinin gerektiğini düşünen firma çalışanlarına karşı her zaman açık dürüst ve adil olmaktadır.

Niksarkale Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Niksarkale Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Suluova - Ankara 29 TL
Ankara - Suluova 30 TL
Çorum - Ankara 25 TL
Ankara - Taşova 30 TL
Erbaa - Merzifon 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
30%
30%
10%
5%
25%
Toplam Yorum Sayısı (15)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Firma kalite hizmet ikram açısından gayet iyi. Araçlar yeni ve konforlu. Müşteri memnuniyeti de göz önüne alınarak yolculuk yapılıyor.
"Sevdim" Misafir
Çok iyi olmasa da fena değil
"Güzel bir yolculuk" Misafir
Bu firma ile ilk yolculuğum oldu, genel olarak memnun kaldım.
"Niksar kale yolcularını umursamıyor ve otogardan almadan gidiyor" Misafir
Niksarkale firmasının uzun yıllar hizmet vermesine güvenerek bilet aldım. Kimse buna güvenip almasın. yolculuğa çıkacağım gün otogara gittim firma personeli bana aracın 130 nolu perona geleceğini ve 5-10 dakika gecikebileceğini bildirdi. Ben de belirttiği peronun karşısında bekleme yerinde beklemeye başladım Aracın gelmesi gereken sürede gelmemesi üzerine yukarı çıktım ve aracın başka bir perona yanaştığını beni almadan gittiğini öğrendim. Bunun telafisini istediğimde ise personel umarsız ve aşağılayıcı bir tavırla sorunun bende olduğunu söyledi ve telafi etmeyeceğni en fazla bilet parasını iade edebileceğini söyledi. Niksarkaleyi kullanmak isteyenlere tavsiyem gideceğiniz yere yürüyerek gidin ama bu firmayı kullanmayın.
"Mülkemmel " Misafir
Gerçekten araç en son model ve şuana bindiğim en geniş otobüstü orta bölümde bardaklik ve priz çok süper düşünülmüş özellikle koltukların geniş olması çok iyiydi benim diyen firmalara bin basar kesinlikle tavsiye ederim
"" Misafir
Niksarkale ile yapmış olduğum yolculukta gerek personelin ilgisi, gerekse aracın konforu oldukça makuldu. Bilet fiyatları da aynı şekilde makul, artış olmazsa seyahatlerimize Niksarkale ile devam etmekten memnun olacağız. Tüm araç filonuzun 2+1 olması dileğiyle... Hayırlı yolculuklar dilerim.
"Rezil bir firma niksarkale" feedback
amasyadan bindim muavin nerde ineceksiniz diye aracın içinde not aldı aşti dedim tamam dedi yol boyunca bırsey soylemedıler. ankaraya geldık biz aştıye gırmıyoruz sızı yakın bı yerde ındırelım dedıler gece saat 00.15 civarında. kız basıma bı kac valızle yol kenarında bırakıp gittiler. neden basta bırsey soylemedınız dedıgımde de muavın tam bılmıyor bızım suçumuz deıl deyıp gecıstırdıler. musterı hızmetlerı ise tam bir facia o da ulasabılırsenız. bu firmayla yolculuk yapacaksanız rezil bir firma haberiniz olsun.
"çok kötü bir firma" memetavsar
çok kötü bir firma asla yolculuk yapmayın birkere yaptım pişman oldum...
"Memnuniyet-sikayet" Brkn18
Cok iyi bir firma fakat online bilet satisi yapilamiyor.yapmaya calisincada bu otobuste bos yer yok online islemlerim hepsi yapılabilir diyor.otogari ardigimda yer buldum.cok iyi bir firma fakat bazı kucuk seyler bozabilir.
"Böyle Bir Firmaya Acentalık Yaptığımız İçin Piş Man Olduk..." Koyuncuo
Yazanecisine Kontenjan Vermeden Çalıştıran ve Yazanenin %10 Komisyonuna Göz Diken Firmadan Hiçbirşey Olmaz..