neredennereye.com, Mar Grup firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Mar Grup Otobüs Bileti

Mar Grup
Mar Grup
 

neredennereye.com,
Mar Grup
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mar Grup Şubeleri

 

neredennereye.com,
Mar Grup
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mar Grup

Hatip Mh. İstasyon Cd. Otogar Krş. 1/C ÇORLU Tekirdağ
0282 652 34 35

Mar Grup Otobüs Firması

Mar Grup otobüs firması, bulunduğu çevrenin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yerel bir işletme olarak kurulmuş ve kendisine belirlediği hedef ilkeleri takip ederek alanında başarılı olmuş kuruluşlardan bir tanesidir. Mar Grup, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana, başta kendi çevresinde ailesine dâhil olan yolcularının kuruluşa duymuş olduğu güveni sarsmamak için özellikle kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş, temel yatırım ve yaptırımlarını bu ilkeler üzerine kurulmuştur.

Mar Grup otobüs firması kurulduğu günden bu yana çalışmalarını üst seviye tatmin sağlaması için elinden geleni yapan yapılanmalardan bir tanesidir. Bununla birlikte daha sağlıklı çalışma alanları oluşturmak ve bugüne kadar kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak için çalışmalara devam etmektedir. Yolculuk boyunca kendinizi güvende hissetmenizin hizmet sektörü için ne denli çaba gerektiren ve farkındalık yaratan bir çalışma süreci olduğunun bilincinde olan firma yolcularına bu alanda sağladığı güvenden taviz vermemek için zaman içerisindeki yatırımlarının çoğunu güven üzerine koşullandırmıştır.

Mar Grup otobüs firması, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak zaman içerisinde yürüttüğü yol yâda sistematik işleyiş içerisinde hizmet kalitesi ilklerine özen göstermektedir. Yerel bir işletme olarak kurulan firma gelişim süreci boyunca başta yolcuları olmak üzere kendilerine destek sağlayan kitlenin yararına yatırım ve yaptırımlarına devam etmektedir. Firma çalışma yaşamına başladığı günden itibaren yolcularının kendisine karşı olan güvenini sarsmamak için başta kendi personelinin eğitimsel yapılanması ve aynı zamanda araçlarının takım tedarikini yerine getirmeyi hedef edinmiştir. Çalışma yaşamına başladığı günden bu yana sunmuş olduğu hizmet ile birlikte Mar Grup otobüs firması kullanıcı değerlendirmeleri sonucu 4,7 gibi yüksek bir memnuniyet ortalaması yakalamayı başarmıştır.

Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “7” olarak karşımıza çıkmaktadır.  Ortalama yaşı “7” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Mar Grup bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır.

Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Mar Grup otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Mar Grup otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Mar Grup biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için paylaşılan çağrı merkezi numaramız üzerinden ya da destek mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.