neredennereye.com, Haskaymak Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Haskaymak Turizm Otobüs Bileti

Haskaymak Turizm
Haskaymak Turizm
 

neredennereye.com,
Haskaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Haskaymak Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Haskaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Haskaymak Turizm

Bolvadin Garajı Afyonkarahisar
0272 612 52 43

Haskaymak Turizm Otobüs Firması

Haskaymak Turizm, kurulmuş olduğu günden bu yana kendi bölgesi içerisinde yolcu taşımacılığı alanında yetkin hizmet sağlayan sayılı firmalardan biri olmuştur. Ege bölgesi içerisinde hizmet sağlayan Haskaymak Turizm firması çalışma yaşamına başladığı günden bu yana uyguladığı sıkı disiplin ve sergilediği ilkeli hizmetleri neticesinde kendisi gibi kurulan birçok yerel ulaşım firmasına öncelik etmiştir. Haskaymak Turizm firması Denizli merkezli olarak oldukça küçük bir bölge içerisinde kurulmuş olmasına karşın zaman içerisinde ilkelerinden sapmadan devam ettirdiği çalışma yaşamı sonucunda yolcuları ile arasında oluşan karşılıklı güven ile birlikte ulaşım ağını her geçen gün genişletmeye devam etmektedir. Haskaymak Turizm günümüzde, “Afyon, Denizli, Eskişehir, İstanbul, İzmir” güzergahları arasında hizmet sağlamaktadır.

Denizli ülke içerisinde horozu ile ünlü olmuş, Ege Bölgesinde yer alan en değerli illerimizden biridir. Ege Bölgesi özellikle günlük ziyaretler  için gezilecek görülecek çok fazla alanın bulunduğu Türkiye’nin en değerli alanlarından biri olduğu için yıl içerisinde pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Denizli ve çevresinde güven, huzur ve konfor içerisinde yolculuk sağlamak için bu alanda hız kesmeden çalışmalarına devam eden ve seferlerini aksatmayan Haskaymak Turizm otobüs firmasının otobüs biletlerini satın alabilirsiniz. Firmanın düzenlediği seferler özellikle aynı gün içerisinde bir noktadan diğerine varış sağlamak için uygundur.  Haskaymak Turizm firması hizmet sektöründe öncü olmak isteyen bir kuruluş olarak en değerli yapılardan birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun bilincinde olarak özellik kendi içerisinde personel temini ve kişi hak ve hukuken riayeti ile bir güven oluşturmaktadır.

100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Afyon Çay arası kullanıyoruz