Yolcu Sayısı
1

Has Diyarbakır Otobüs Bileti

Has Diyarbakır

Firma Hakkında

  • AdresDiyarbakır Şehirler arası Otogarı No:30-31 Diyarbakır
  • Müşteri Servisi444 11 21 / 0 (412) 234 21 60
  • İnternet Sitesihasdiyarbakir.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

56 %
Toplam Yorum Sayısı (65)
Has Diyarbakır


Çok İyi
19 % (26)
İyi
17 % (23)
İdare Eder
20 % (27)
Kötü
13 % (17)
Çok Kötü
31 % (41)

beklediğim den iyi bir yolculuk geçirdim

"Merhaba."

Maalesef bununla ikinci defadır biniş yerine gelmiyor otobüs ve sadece iki saat kala bildirildik. Bucak'tan binecektik Burdur'a gittik kendi imkanlarımızla. Sigara da içiyor kaptan :(

Koltukda emniyet kemeri yoktu ve koltuk kirikti. Bunun harici memnunum.

"Genel olarak güzeldi"

Koltuk konforu bekledigim kadar iyi degildi.

"Yolda Başka Otobüse Aktarma Yapıldı"

İstanbul-Adana Bileti Almamıza Rağmen Adana Otogara Girmeyeceklerini Söyleyerek Pozantı Molasında Metro Aracına Aktarma Yaptılar. Metroyla gitmek isteseydik metrodan bilet alırdık, personelden şikayetçiyim

Has Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Nüfus olarak en kalabalık on şehir arasındadır. Birçok doğal güzelliğe, eski yapılara, önemli camilere sahiptir. Bunların yanı sıra yöresel tatları da oldukça meşhurdur. Diyarbakır da devlet ve vakıf üniversiteleri de bulunmaktadır. Yıl içerisinde hem turist hem de öğrenciler tarafından çokça ziyaret edilmektedir. Sizlerde Diyarbakır’ın bu eşsiz güzellikleri görüp, mutfak lezzetlerinden tatmak isterseniz Diyarbakır’a bir yolculuk yapabilirsiniz. Diyarbakır’a otobüs yolculuğu yapılacaksa da akıllara ilk gelen firma has Diyarbakır turizm olacaktır.
Has Diyarbakır Turizm Hakkında
Merkezi Diyarbakır olmak üzere kurulan bir otobüs firmasıdır. Türkiye’de birçok ile seyahat imkanı sunan bu firma kaliteli ve konforlu bir yolculuğu müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden iletim numaralarıyla irtibata geçilebilecek Has Diyarbakır Turizm Anadolu da yolculuğun adresidir.
Has Diyarbakır Turizm Misyonu
•İnsan taşımacılığı sektöründe önde gelen firmalardan olmak
•Has Diyarbakır Turizmi tercih etmiş yolculara en iyi hizmeti vermek.
•Her bir yolculukta kendini yenilemeden daha iyisi olarak uğraşmak
Has Diyarbakır Turizmin Vizyonu
•Sektörle ilgili gelişmeleri ve değişmeleri takip etmek ve diğer firmalara örnek olmak
•Has Diyarbakır Turizme güvenip tercih eden yolcuların can ve mal güvenliğini sonuna kadar korumak
•Bu firmayla yolculuk eden müşterilerin haklarını korumak
•Has Diyarbakır turizm bünyesinde çalışan personelin haklarını koruyarak personel ile bir aile olmak.
Has Diyarbakır Turizmin Sunduğu Olanaklar
Diyarbakır denilince parmakla gösterilen, tercihin adresi olan, insan taşımacılığını karayolunda hakkıyla yapan Has Diyarbakır Turizm konforlu yolcuğu müşterilerine vermek için çabalamaktadır. Her bir yolculuk seferi diğerinden daha kaliteli olması için uğraşmaktadır.
Has Diyarbakır Turizm müşterilerin daha keyifli bir yolculuk geçirmesi için otobüslerini daha donanımlı hale getirmiştir. Günümüz teknolojisinden uzak kalınmaması için otobüslerde kablosuz internet bulunmaktadır. Bütün koltukların arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile yolculuğunuz daha renkli hale gelir ve sıkılmazsınız.
Yolculuk sırasında sıcak ve soğuk içecekler, ambalajlı taze yiyecekler güler yüzlü personel tarafından sizlere ikram edilir.
Has Diyarbakır Turizmin Seferleri
Firmanın yurdumuz il ve ilçelerinden birçok yere seferi vardır. Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Antalya, Balıkesir, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Konya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa ve Uşak’a seferleri mevcuttur.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr