neredennereye.com, Has Diyarbakır firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Has Diyarbakır Otobüs Bileti

Has Diyarbakır
Has Diyarbakır
 

neredennereye.com,
Has Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Diyarbakır Şubeleri

 

neredennereye.com,
Has Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Diyarbakır

444 11 21
Diyarbakır Şehirler arası Otogarı No:30-31  Diyarbakır
0412 234 21 60

Diyarbakır, yurdumuzun güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ilidir. Nüfus olarak en kalabalık on şehir arasındadır. Birçok doğal güzelliğe, eski yapılara, önemli camilere sahiptir. Bunların yanı sıra yöresel tatları da oldukça meşhurdur. Diyarbakır da devlet ve vakıf üniversiteleri de bulunmaktadır. Yıl içerisinde hem turist hem de öğrenciler tarafından çokça ziyaret edilmektedir. Sizlerde Diyarbakır’ın bu eşsiz güzellikleri görüp, mutfak lezzetlerinden tatmak isterseniz Diyarbakır’a bir yolculuk yapabilirsiniz. Diyarbakır’a otobüs yolculuğu yapılacaksa da akıllara ilk gelen firma has Diyarbakır turizm olacaktır.

Has Diyarbakır Turizm Hakkında

Merkezi Diyarbakır olmak üzere kurulan bir otobüs firmasıdır. Türkiye’de birçok ile seyahat imkanı sunan bu firma kaliteli ve konforlu bir yolculuğu müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden iletim numaralarıyla irtibata geçilebilecek Has Diyarbakır Turizm Anadolu da yolculuğun adresidir.

Has Diyarbakır Turizm Misyonu

•İnsan taşımacılığı sektöründe önde gelen firmalardan olmak

•Has Diyarbakır Turizmi tercih etmiş yolculara en iyi hizmeti vermek.

•Her bir yolculukta kendini yenilemeden daha iyisi olarak uğraşmak

Has Diyarbakır Turizmin Vizyonu

•Sektörle ilgili gelişmeleri ve değişmeleri takip etmek ve diğer firmalara örnek olmak

•Has Diyarbakır Turizme güvenip tercih eden yolcuların can ve mal güvenliğini sonuna kadar korumak

•Bu firmayla yolculuk eden müşterilerin haklarını korumak

•Has Diyarbakır turizm bünyesinde çalışan personelin haklarını koruyarak personel ile bir aile olmak.

Has Diyarbakır Turizmin Sunduğu Olanaklar

Diyarbakır denilince parmakla gösterilen, tercihin adresi olan, insan taşımacılığını karayolunda hakkıyla yapan Has Diyarbakır Turizm konforlu yolcuğu müşterilerine vermek için çabalamaktadır. Her bir yolculuk seferi diğerinden daha kaliteli olması için uğraşmaktadır.

Has Diyarbakır Turizm müşterilerin daha keyifli bir yolculuk geçirmesi için otobüslerini daha donanımlı hale getirmiştir. Günümüz teknolojisinden uzak kalınmaması için otobüslerde kablosuz internet bulunmaktadır. Bütün koltukların arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile yolculuğunuz daha renkli hale gelir ve sıkılmazsınız.

Yolculuk sırasında sıcak ve soğuk içecekler, ambalajlı taze yiyecekler güler yüzlü personel tarafından sizlere ikram edilir.

Has Diyarbakır Turizmin Seferleri

Firmanın yurdumuz il ve ilçelerinden birçok yere seferi vardır. Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Antalya, Balıkesir, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmit, İzmir, Konya, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa ve Uşak’a seferleri mevcuttur.

100 üzerinden
56Puan
19%
17%
20%
13%
31%
Toplam Yorum Sayısı (66)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
beklediğim den iyi bir yolculuk geçirdim
"Merhaba." Misafir
Maalesef bununla ikinci defadır biniş yerine gelmiyor otobüs ve sadece iki saat kala bildirildik.
Bucak'tan binecektik Burdur'a gittik kendi imkanlarımızla.
Sigara da içiyor kaptan :(
"" Misafir
Koltukda emniyet kemeri yoktu ve koltuk kirikti. Bunun harici memnunum.
"Genel olarak güzeldi" Misafir
Koltuk konforu bekledigim kadar iyi degildi.
"Yolda Başka Otobüse Aktarma Yapıldı" Misafir
İstanbul-Adana Bileti Almamıza Rağmen Adana Otogara Girmeyeceklerini Söyleyerek Pozantı Molasında Metro Aracına Aktarma Yaptılar. Metroyla gitmek isteseydik metrodan bilet alırdık, personelden şikayetçiyim
"" Misafir
Teşekkürler
"En berbat firma" Misafir
Hayatımda yaptığım en iğrenç yolculuktu. Temizlik hizmet müşteri memnuniyetini önemsememe kısacası berbat bir firma. Kesinlikle tavsiye etmiyorum kimseye. daha fazla para verip daha rahat bir yolculuk yapmanızı tavsiye ederim.
"Tebrikler" Misafir
Diğer adını duyurmuş firmalara nazaran gerçekten çok kaliteli bir yolculuk sağladınız emeğinize sağlık
"Şoförler sigara içiyor " Misafir
Bu seferdeki Has Diyarbakır turizm şoför otobüste bebek, hasta dinlemeden sigara içti ve bunu yaparken cam açma gereğinde bile bulunmadı
"" Misafir
Araç çok kötüydü, muavin gereğinden fazla samimi, kış şartlarına uygun bi araç değildi bu yüzden 12 saatlik yolu 22 saatte geldik ve hiç güvenli değildi zincir takılmadığı için araç olduğu yerde kayıp durdu geri gitmemesi için yolcular itmek zorunda kaldı. Üstelik koltuk sayısından fazla yolcu alınmıştı 2 kişi koridorda yolculuk yaptı. 3kuruş fazlası için insan hayatını yoka sayıyorsunuz umarım bu şartları göz önünde bulundurur önlem almaya başlarsınız

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >