neredennereye.com, Has Muş Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Has Muş Turizm Otobüs Bileti

Has Muş Turizm
Has Muş Turizm
 

neredennereye.com,
Has Muş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Muş Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Has Muş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Has Muş Turizm

Muş Devlet Hastanesi Karşısı Muş
0436 212 51 67

Has Muş Turizm Otobüs Firması

Has Muş Turizm, Türkiye’de yerel bir işletme olarak kurulup müşteri memnuniyeti ve üstün kalite hizmet anlayışından vazgeçmeden çalışma yaşamına devam eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren otobüs firmalarından biridir. Has Muş Turizm firması, yalnızca kurulduğu bölge kapsamında bölgenin ulaşım alanında yaşadığı eksikliği görerek bunun giderilmesi adına bir çalışma yürütmektedir.  Firma, hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir yapılanma için en zor sahip olunan şeylerden birinin müşterisi ile firma arasında oluşan güven duygusu olduğunun bilincinde olarak, çalışmalarında öncelikle güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Bunun sağlanması için öncelikle araç filosunda bulunan otobüslerin teknik ekipman yönünden donanımlı olması gerektiği gibi aynı zamanda yolcularının seyahatleri boyunca huzurlu, güvenli, eğlenceli bir yolculuk geçirmeleri gerektiğinin bilincinde olarak, hizmetlerindeki eksiklikleri gidermek adına çalışmalarına devam etmektedir.

Has Muş Turizm, kendi bölgesi içerisinde sağladığı kaliteli hizmetini çok daha fazla insana ulaştırabilmek adına çağın gerekliliklerini sağlam ve güvenilir şekilde yerine getirmek için yenilikler yapmaktadır. Çalışma yaşamında bulunduğu görece kısa zamana göre başardığı işler ve beraberinde getirdiği güven duygusunu çok daha fazla insana ulaştıracak bir kanal olan interneti kullanmaya karar vermiştir. Yapılanmasındaki yaptırım ve yatırımları bu yönde sağlayan Has Muş Turizm firması, internet ortamında on yedi yıllık geçmişi ile yolcuların en güvenilir şekilde bilet bulmasını sağlayan NeredenNereye.com ile anlaşarak biletlerini online olarak satışa çıkarmıştır. En uygun Has Muş Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
70Puan
23%
38%
23%
0%
15%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Herkese tavsiye ediyorum.
"Teşekkürler" Misafir
Bir haftada 3 kez kullandım hiçbirinde hayal kırıklığı yaşamadım, çok teşekkür ediyorum gerçekten
"" Misafir
kesinlikle çok iyidir
"" Misafir
Bölgenin en iyi otobüs firmalarından bir tanesi
"Tavsiye ederim" Misafir
kaliteli yolculuktu tavsiye ediyorum oldukça iyi bir yolculuktu
"Teşekkürler !" Misafir
Çok çok iyi beklemiyordum bu kadarını teşekkürler
"" Misafir
Gayet iyi, Muş Malatya arası yolculuk yaptık, sıkıntı yaşamadık. Teşekkürler