Yolcu Sayısı
1

Öz Has Bingöl Turizm Gaziantep Otobüs Seferleri

Öz Has Bingöl Turizm

Şubeler

Öz Has Bingöl Turizm Gaziantep Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Gaziantep (Merkez)Otogar5336670699GAZİANTEP OTOGARI.NO:14
Nizip

Şubeler Hakkında

Öz Has Bingöl Turizm Gaziantep Şubeleri
Öz Has Bingöl Turizm yaygın ulaşım ağı ile Gaziantep ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Gaziantep ilinde yer alan Öz Has Bingöl Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Has Bingöl Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Has Bingöl Turizm Gaziantep Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Has Bingöl Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Has Bingöl Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Gaziantep Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Gaziantep Öz Has Bingöl Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

53 %
Toplam Yorum Sayısı (13)
Öz Has Bingöl Turizm


Çok İyi
8 % (2)
İyi
13 % (3)
İdare Eder
29 % (7)
Kötü
33 % (8)
Çok Kötü
17 % (4)

"11 saatte 7 saatlik yolu geldik"

Dolmuşla uzun yol yaptık resmen 600 km yolu 11 saatte varabildik

Araçtaki tv ler kapalıydı muavine göre şarj olması için kapatılmıştı ama hem şarj olup hem de kullanılabilirdi. O açıdan sıkıntı yaşadım

"MctAdm"

Bu zamanda kalkış kavramı artık yerine oturması gerekiyor. Ayrıca yolda şehirci dolmuş muamelesi görüyoruz, sürekli yolcu alıyor.

Araç eski bir Travego idi. Koltuklar dar ve konforsuzdu. Bu beş saatlik bir yolculuk için belki kabul edilebilir. Fakat yolculuk belirtildiği gibi 5 saat sürmedi. 6,5 saatte Gaziantep - Elazığ yolculuğu tamamlandı.Çünkü yolculuk başladıktan 1 saat sonra Maraş'ta 30 dklık bir mola verildi. Ardından geçtiğimiz her otogarda yolcu in-bin yapıldı ve 20şer dklık molalar verildi. Yetmedi bazı yolcular güzergah üzerinde uygun noktalarda isteğe göre indirildi. İyi bir şey yok muydu vardı. Sağ salim, kazasız bir şekilde Elazığ'a indim. Servisleri vardı. Otobüste ikram yapan host çok misafirperver ve saygılıydı.

Gece geç saatlerde yapılan bir yolculuktu. Anlayışla karşılamaya çalıştım fakat ön taraftan sigara içilmesi bende iyi bir izlenim bırakmadı yolculuk boyunca cam açılıp 2-3 sigara içildi diye düşünüyorum. 12 numaralı koltukta ön kısmı göremediğim için net bir şey söylemem ama birkaç yolcuyla aynı anda sigara yüzünden öksürmeye başladık. Bu gerçekten rahatsız ediciydi.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr