scorecardresearch

Yeni Adana Seyahat Eskişehir Otobüs Seferleri

Yeni Adana Seyahat Eskişehir Otobüs Seferleri

En Popüler Yeni Adana Seyahat Eskişehir Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Yeni Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Adana Seyahat Eskişehir Şubeleri

Şube
Telefon
227 32 32 - 227 32 33

En Popüler Yeni Adana Seyahat Seferleri

 

neredennereye.com,
Yeni Adana Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Adana Seyahat Eskişehir otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Eskişehir otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Yeni Adana Seyahat Eskişehir online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Yeni Adana Seyahat Eskişehir otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Yeni Adana Seyahat firmasının 1 Eskişehir şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Yeni Adana Seyahat otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Eskişehir yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Yeni Adana Seyahat firmasının Eskişehir otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Yeni Adana Seyahat firmasının Eskişehir ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır.

 

Eskişehir Yeni Adana Seyahat otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Eskişehir Yeni Adana Seyahat firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Eskişehir (Merkez) 227 32 32 - 227 32 33
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
20Puan
0%
0%
0%
0%
100%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Değerlendirme " Misafir
Yolculuğum tek kelime ile berbattı. Otobüste Adanadan sonra aktarma varmış. Ama kimse söylemedi. Bilette de yazmiyordu.bize Adana'nın 3 ilcesini gezdirdiler ve Kadirli de bıraktılar. Ayrıca personelin davranışları çok kötüydü. Hayatımda bu kadar kötü yolculuk ve bu kadar kötü muameleye maruz kalmadım. Personel yanlislik oldu deyip özür dileyeceği yerde bütün kabahatin ben de olduğu ile suçladı. Bu kadar kötü bir firma olmak için gerçekten hiç özel çaba gerekir.