Ulusoy Turizm Adana Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm Adana Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Adana Şubeleri

Şube
Telefon
Otogar
429 50 26
Sular
457 08 09
Ziyapaşa
457 33 90
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Adana Şubeleri

Ulusoy Turizm yaygın ulaşım ağı ile Adana ilinde bulunan şubelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Adana ilinde yer alan Ulusoy Turizm şubelerine ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ulusoy Turizm Otobüs bileti için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.

Ulusoy Turizm Adana Otobüs Bileti

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve firma şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Ulusoy Turizm Adana

Adana Ulusoy Turizm şubeleri ,Adana Ulusoy Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Adana Ulusoy Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Adana (Merkez) - Otogar 429 50 26
Seyhan - Sular 457 08 09
Seyhan - Ziyapaşa 457 33 90
- HEMEN SATIN AL ! -
Ulusoy Turizm Adana Servisleri ve Güzergahları
Servis
Adana Varış Terminali, Adana Otogar, Havaalanı Kavşağı, Atilla Altıkat Köprüsü, Atatürk Caddesi, Sular Ofisi, Baraj Yolu, Turgut Özal Bulvarı
100 üzerinden
70Puan
50%
0%
25%
0%
25%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hiç göründüğü gibi değil" Misafir
Araçta internet yok televizyon yok koltukta var diyolar hiç biri çalışmıyor personel lakayt emin olun birdaha tercihlerim arasında olmayacak
"Servis durumu" Misafir
Biletimi alırken varış noktası olarak basın ekspresi seçtim.Fakat basın eksprese normalde gitmediklerini esenler otogarının son durak olduğu belirtildi. Israrım üZerine alibeyköy otogarında farklı bir otobüse yönlendirilerek basın eksprese dolaylı yoldan ulaşmam sağlandı. Konuyla ilgili eğer basın ekspres e yönlendirilmeyecekler ise siteden da bu varış noktasının kaldırılmasını rica ederim.
"çok kötü bir yolculuktu" Misafir
Özellikle sizin sitenin hizmeti ve ulusoyun hizmeti çok kötüydü bilet tarihini değiştirmek istersek de ne sizin sitede mümkün oldu ne de ulusoyun sitesinde. Bir daha kullanmayı düşünmüyorum.


NeredenNereye Müşteri Hizmetlerinin Notu:
Bilet tarihinizi değiştirememinizden dolayı çok üzgünüz. Maalesef bileti değiştirme yetkimiz bulunmuyor.
"" Misafir
siteniz çok daha güzel olabilirdi. Telefon numaraları yanlış bildirilmiş arıyorum herbirinden başkası çıkıyor, online sisteminizde problem var, karadenize giden otobüsleriniz berbat bu konularda iyileştirmeye gitmeniz ümidiyle...