Ulusoy Turizm Adana Otobüs Seferleri

Ulusoy Turizm Adana Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Adana Şubeleri

Şube
Telefon
Otogar
429 50 26
Sular
457 08 09
Ziyapaşa
457 33 90
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Adana Şubeleri
Ulusoy Turizm yaygın ulaşım ağı ile Adana ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Adana ilinde yer alan Ulusoy Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ulusoy Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Ulusoy Turizm Adana Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ulusoy Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Ulusoy Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Adana Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Adana Ulusoy Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Adana Ulusoy Turizm şubeleri ,Adana Ulusoy Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Adana Ulusoy Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Adana (Merkez) - Otogar 429 50 26
Seyhan - Sular 457 08 09
Seyhan - Ziyapaşa 457 33 90
- HEMEN SATIN AL ! -
Ulusoy Turizm Adana Servisleri ve Güzergahları
Servis
Adana Varış Terminali, Adana Otogar, Havaalanı Kavşağı, Atilla Altıkat Köprüsü, Atatürk Caddesi, Sular Ofisi, Baraj Yolu, Turgut Özal Bulvarı
100 üzerinden
70Puan
50%
0%
25%
0%
25%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hiç göründüğü gibi değil" Misafir
Araçta internet yok televizyon yok koltukta var diyolar hiç biri çalışmıyor personel lakayt emin olun birdaha tercihlerim arasında olmayacak
"Servis durumu" Misafir
Biletimi alırken varış noktası olarak basın ekspresi seçtim.Fakat basın eksprese normalde gitmediklerini esenler otogarının son durak olduğu belirtildi. Israrım üZerine alibeyköy otogarında farklı bir otobüse yönlendirilerek basın eksprese dolaylı yoldan ulaşmam sağlandı. Konuyla ilgili eğer basın ekspres e yönlendirilmeyecekler ise siteden da bu varış noktasının kaldırılmasını rica ederim.
"çok kötü bir yolculuktu" Misafir
Özellikle sizin sitenin hizmeti ve ulusoyun hizmeti çok kötüydü bilet tarihini değiştirmek istersek de ne sizin sitede mümkün oldu ne de ulusoyun sitesinde. Bir daha kullanmayı düşünmüyorum.


NeredenNereye Müşteri Hizmetlerinin Notu:
Bilet tarihinizi değiştirememinizden dolayı çok üzgünüz. Maalesef bileti değiştirme yetkimiz bulunmuyor.
"" Misafir
siteniz çok daha güzel olabilirdi. Telefon numaraları yanlış bildirilmiş arıyorum herbirinden başkası çıkıyor, online sisteminizde problem var, karadenize giden otobüsleriniz berbat bu konularda iyileştirmeye gitmeniz ümidiyle...