neredennereye.com, Ulusoy Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm
 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ulusoy Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ulusoy Turizm

0850 811 1888
Basın Ekspres yolu Cemal Ulusoy caddesi Ulusoy Tesisleri 34530 Yenibosna İstanbul
0212 

Ulusoy Turizm şirket temelleri 1937 yılında atılmıştır. 70 yılı aşkın süredir yolcularına yüksek standartlarda hizmet sunan firma, taşımacılığın bugün geldiği noktayı belirleyebilecek düzeydedir. “En iyi” yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etkin bir rol oynayan firmanın ülke çapındaki ulaşım ağında kullandığı araçlar, yüksek standartlı ve donanımlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bugüne baktığımızda, oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olan firma, yaklaşık 320 otobüs filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Ulusoy Turizm yolcularına ucuz otobüs bileti ile de kaliteli seyahatlerin mümkün olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin en uç noktalarındaki illerini birbirine bağlayan firma, İzmir’den Hatay’a kadar geniş bir ulaşım ağına sahiptir.


Ulusoy Turizm Otobüs Bileti


Ulusoy Turizm, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlamış ve uygulamıştır. Bununla birlikte satış hizmetlerini, konaklama tesislerini, kalkış noktalarını ve varış hizmetlerini bir bütün olarak yolcularına sunmaktadır. Ulusoy Turizmin vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalitedir. Hizmet planlamasını, müşterilerinin beklentilerinin önünde yürütmektedir. Bu nedenden ötürü firma, ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında lider markaların arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Bunu da müşterilerine avantajlı otobüs biletleri fiyatları sunarak yapmıştır. Eğer otobüs firmalarında yer kalmamışsa sitemiz üzerinden ucak bileti de satın alabilirsiniz.


Ulusoy Turizm Seferleri


Köklü bir kurumsal yapıya sahip olan firma, eğitimli ve kendi alanında tecrübeli personeli ile yolcularından tam not almayı başarmıştır. Günümüzün gelişen teknolojileri konusunda da zamanı yakalamayı başaran firma, filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu kanıtlamıştır. Firmanın araç filosunda Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi, günümüzün son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsler yer almaktadır. İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara Mersin otobüs bileti alımlarınız için bu firma daima sizinle. 

Ulusoy Turizm otobüs bileti fiyatları, Ulusoy Turizm iletişim ve telefon numaraları, Ulusoy Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Ankara 65 TL
Esenler - Ankara 65 TL
İstanbul - İzmir 79 TL
İstanbul - Karabük 55 TL
Ankara - İstanbul 64 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
34%
19%
15%
12%
19%
Toplam Yorum Sayısı (318)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Varış süresi" Misafir
Yoluculuk süresine 3 saat demesine rağmen indiğimde 5 saatten fazla olmuştu
"Ulusoy Seyahat" Misafir
Ulusoy seyahati özellikle tercih ettim. 15 eylül tarihinde Trabzon Salihli arası yer bulamadığımdan 1 hafta öncesi Trabzon Samsun saat 11, Samsun Salihli saat 18 aldım. İnternet de yolculuk süresi 6 saat yazıyordu. Tercih ettim. Telefonla Trabzon oto garı aradım. Saat 17- 17:30 rahatlıkla Samsunda olacağımı söylediler. Trabzon Samsun otobüsü Trabzon'a 11:10 geçe geldi. 11:20 gibi Trabzon'dan çıktık.Muavin ve kaptana saat 18 de Ulusoy seyahat ile Salihliye biletimiz olduğunu söyledim. Kaptan yetişiriz, gerekirse telefonla ararız, sorun olmaz dedi. Otobüs Samsuna kadar girmediğimiz ilçe kalmadı, çok yolcu indirme bindirme yaptı. 330 km yolu saat 18:15 de Samsun'a girdik. Sağ olsunlar telefonla aradılar. Kalkacak otobüs bizi bekledi ve mağdur olmadan yola devam ettik.
"" Misafir
Yolculuğum çok iyi geçti. Sadece otobüsün koltuğu dardı. Koltuktan düşecekmişim gibi hissettim ( Tek kişilik koltukta)
"Bodrum a giderken ..." Misafir
İstanbul /Bodrum seyahatimi yine Ulusoy firmasıyla yaptım , mola yerine kadar aracı kullanan şöför öyle savurarak gidiyordu ki otobüste tuvalet olmasına rağmen ayakta duramayacağımdan korktuğum için ihtiyacım olduğu halde tuvaleti kullanamadım !!!
Mola yerinde ''çok savurdunuz ,yerimizde oturamıyoruz''diye şöförü uyarmak istedim , gayet kaba bi şekilde ''bizim otobuslerimiz süspansiyonlu (o ne demekse) savurmaz.. bi tek siz şikayet ediyorsunuz '' gibi bi cevap verdi ... yani otobüsün süspansiyonlu olması tam gaz giderken aniden fren yapınca bizim öne arkaya savrulmamızı ,virajlara tam sürat girince yan yatmamızı engellemiyor .. biri bu bilgileri şöförlük yapan şahıslara hatırlatırsa herkes için dah güvenli ve huzurlu yolculuk yapma şansı olur değil mi?
İyi günler
"" Misafir
Genel olarak iyi bir yolculuktu. Güvenlikli ve temizdi. Uğranılan dinlenme yeri daha iyi olabilirdi.
"Wifi" Misafir
It was written there will be wifi on board, but there were no.
"" Misafir
Tek mola var denildi ancak birçok yerde durdu. 12 saatlik yolculukta tek mola olması saçma. Dahadüzenli olabilirdi
"" Misafir
Internet yoktu
"" Misafir
MERHABA İSMİM NUR ÖZ . GÜZEL BİR YOLCULUK RAHAT HUZURLU. KALİTE FARKI TABİKİ. ÖZELLİKLE 29/06/2017 TARİHİNDE AKŞAM 22'00 DİDİM İSTANBUL ARACI ŞÖFÖRLERİ MÜKEMMEL BİR YOLCULUK OLDU .. ARACA HAKİMİYETİ VE HIZ KULLANIM TAM BİR PROFESYONEL CE İDİ. ÇOK MEMNUN KALDIM....SAYGILARIMLA
"Ulusoy turizm değerlendirme " Misafir
8 saat yolculuk yapmamıza rağmen sadece içecek dağıtıldı. Araç konforu berbat. Koltuklar çok sıkışık ve dar .

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 sonraki yorumlar >