scorecardresearch
neredennereye.com, Turgutreis Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Turgutreis Turizm

Turgutreis Turizm
 

neredennereye.com,
Turgutreis Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Turgutreis Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Turgutreis Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Turgutreis Turizm

19 Mayıs Bulvarı No: 3 - 7 Esenyurt / İstanbul İstanbul (Avrupa)
0212 620 36 36

Turgutreis Turizm, kurulduğu günden bu yana üst kalite hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Kurulduğu zamanlarda yerel bir işletme olarak göze çarpan firma, giderek büyümeye devam etmektedir. Başlangıçta çok az ulaşım noktasına sağladığı yolcu taşıma hizmetini giderek çoğalttığı yeni seferlerine yüklemiştir. Şirket, 1928 yılında kurulan Turgutreis Group bünyesinde kurulmuştur. On farklı sektörde birçok personeli ile doğrudan ya da dolaylı olarak hizmet vermektedirler. Bu kapsamda firma ismine yakışır şekilde yolcularına daima güven ve memnuniyet teminatı vermektedir. Sahip olduğu değerleri, yeni gelişmeleri fırsata çevirerek faaliyet gösterdiği alanlarda gelişen teknoloji ve innovasyon ile kendini sürekli bir adım ileri taşıyarak hizmetlerine devam etmektedir.

 

Firma 100’e yakın son teknoloji ile donatılmış otobüsleri ile İstanbul, Kars gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaya, gereken hizmeti sağlarken çevre bilincinde olarak, yaşadığı toplumun değerlerine ve müşterilerinin ilkelerine sahip çıkmaktadır. Turgutreis bünyesinde hizmet sektörünü benimsemiş, daima güler yüz prensibi ile çalışan personel, kalifiye olabilmesi için gereken yenilikçi ve düzeyli eğitimi görmektedir. Güvenli ve huzurlu bir yolculuk ilkesinin yerine getirilebilmesi için, yolcuların sürekli olarak yenilikçi fikirler ışığında tatmin edilmesi gerekir. Bunun bilincinde olan ve hizmet sektöründe yıllardır beraberinde getirdiği tecrübe ile çalışmasına devam eden firma, gelişmekte ve geliştirmektedir.

Turgutreis Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Turgutreis Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Söke - İstanbul 60 TL
Esenler - Kuşadası 70 TL
İstanbul - Kuşadası 70 TL
Selçuk - İstanbul 60 TL
İzmir - İstanbul 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.