scorecardresearch

Özlem Diyarbakır Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

Özlem Diyarbakır Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

En Popüler Özlem Diyarbakır Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Diyarbakır Seyahat Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
224 17 30

En Popüler Özlem Diyarbakır Seyahat Seferleri

 

neredennereye.com,
Özlem Diyarbakır Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Ankara Özlem Diyarbakır Seyahat otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Özlem Diyarbakır Seyahat firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez) 224 17 30
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
87Puan
33%
67%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolculuk" Misafir
Herkese merhabalar, otobüsle yapmış olduğum yolculuktan beklentilerim şunlardır: 1)Kışın molalarda otobüs kapılarının açık kalması içerde uyuyanların üşümesine neden olmaktadır. 2) İkramların simit, sandiviç vb olması paketli şekerli kek, bisküviye göre daha sağlıklı ve doyurucu olacaktır. 3)Muavinlerin kılık kıyafet düzenine dikkat etmesi yolcularla gereksiz sohbetlere girmemesi, belli aralıklarla otobüs koridorunda dolaşması iyi olacaktır. 4) Molaların zamanında yapılması. 5) Mola tesislerinde fiyatların abartılı olmadığı, hijyenik ve temiz tuvaletlerin olduğu tesislerde mola verilmesi daha iyi olacaktır. 6) Muavinlerin fazla çalıştırılmaması ve yeterli maaşın verilmesi muavinin yolculara vereceği hizmetin kalitesini de artıracaktır. 7) Otobüs bakım onarım tamir ve temizliğinin zamanında tam olarak yapılması. 8) Yolcunun ineceği yeri gösteren listeye dikkat edilmesi yolcunun uzak yakın yerde indirilmemesi.
"Servis" Misafir
Elazığ Otokar dan servisi olmadığı için mecbur taksiye bindim bu da pahalıya patladı
"Seyehat" BERİVAN ÇELİKTEN
bence yolculuk iiidi ama maaleseff otbsdeki yolclar bras berbattı ama otbs we yolculuk tam süperr muawinde eeh işte:) bn ((BERİVAN))