Özlem Batman Seyahat Batman Otobüs Seferleri

Özlem Batman Seyahat Batman Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat Batman Şubeleri

Şube
Telefon
0488 214 47 47
549 513 72 01
Otogar
214 47 47
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve otobüs firması şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Batman Özlem Batman Seyahat şubeleri ,Batman Özlem Batman Seyahat otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Batman Özlem Batman Seyahat firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Batman (Merkez) 0488 214 47 47
Batman (Merkez) 549 513 72 01
Batman (Merkez) - Otogar 214 47 47
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
40Puan
0%
0%
50%
0%
50%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet " Misafir
İlk defa özlem batma turizmle Seyehat ettim ettiğime de bir dünya pişman oldum şoförleri muavinleri araçları çok berbat aşırı derecede yalan konuşuluyor muavinleri birşey söylemeden biz bilmiyoruz arayıp şikayet edin diye üste çıkıyorlar okadar Seyehat ediyorum bu firma kadar pis bir firma görmedim tek iyi yanı namaz saatlerinde durması
"Not very happy..." Misafir
The driver was driving very bad, not safe, fast... Also we wasn't friendly at all. I understand that when you don't talk his language is difficult to communicate but he could do a little effort at least and don't just ignore me when I try to ask a question. He just left me far away from the bus station while raining...