Özlem Batman Seyahat Ankara Otobüs Seferleri

Özlem Batman Seyahat Ankara Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özlem Batman Seyahat Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
549 513 72 96
 

neredennereye.com,
Özlem Batman Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

NeredenNereye.com 180'den fazla otobüs firması ve otobüs firması şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlar. Otobüs firmalarına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti ve ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

NeredenNereye.com, yılın belli dönemlerinde kullanıcılarına daha ekonomik otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti satabilmek amacıyla uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir. Sizlerde sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hem promosyon otobüs bileti fırsatlarını yakalayabilir hem de ödüllü yarışmalara katılım imkanı sağlayabilirsiniz. Böylece gitmek istediğiniz yer, neresi olursa olsun ucuz otobüs bileti alarak gitmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden, Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Nereden-Nereye ve Tarih-Saat bilgilerini girdikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna tıklayarak 180'den fazla otobüs firması arasından hem bütçenize hem saatinize hem de konforunuza en uygun firma ve seferi kolayca seçebilir ve otobüs bileti alımınızı yapabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken otobüs bileti arama bölümünü kullanmak ve sitemiz ile otobüs bileti alımınızı gerçekleştirmektir.

Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.

Ankara Özlem Batman Seyahat şubeleri ,Ankara Özlem Batman Seyahat otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Özlem Batman Seyahat firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez) 549 513 72 96
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
73Puan
67%
0%
0%
0%
33%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yorum" Misafir
İyi
"Berbat !!" Misafir
Diğer firmalarda yer kalmadığı için mecburen Özlem Batman seyahat firmasıyla yolculuk yaptım. Otobüse binmemle inmem bir oldu çünkü otobüsün içi çok pis kokuyordu. Kalkış saati geldi mecburen binmek zorunda kaldım. 2+1 olması nedeniyle tercih etmeme rağmen otobüs değişikliğinden dolayı beni kendi kafalarına göre bir yere yerleştirdiler. Şoförün ve muavinin seyahat kurallarından haberi yok. ! Online işlem yaptım diyorum. Ben online nedir bilmiyorum yazahaneye gidin diyen şoför vardı. Herşeye rağmen yolculuğa başladım. Koltuk arkasında bulunan TV bozuk çalışmıyordu. Ikram yapılmadı. Otobüsün içinde muavine ulaşmak için yerinizden kalkim rica minnet su istemek zorunda kaldım. Kimseye tavsiye etmiyorum. Benim için ilk ve son oldu !
"Merhaba" Misafir
Hayatımın en kötü yolculuğunu geçirdim ancak Özlem Batman seyahatle alakalı bir durum değil aksine hem şöförlerin hemde muavin arkadaşların samimi davranışları bizi sakinleştirmeye ve mutlu etmeye yetti hava muhalefetinden ve kazadan dolayı yaklaşık 11 saat Pozantı yolunda mahsur kaldık.