neredennereye.com, Mersin Nur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Mersin Nur Turizm Otobüs Bileti

Mersin Nur Turizm
Mersin Nur Turizm
 

neredennereye.com,
Mersin Nur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Mersin Nur Turizm

444 33 80
İhsaniye Mahallesi Kuvayi Milliye Caddesi No: 185 K. 1/3 Akdeniz Mersin
0324 322 6003

Mersin Nur Turizm firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en önemli ilkeleri olarak belirleyip çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Firma yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip ederek çalışmalarına devam etmiş ve başta kendi çevresinden kendisine karşı oluşan güveni sarsmadan hizmetlerini sunmuştur. Yolculukları sırasında müşteri memnuniyeti ilkesini takip ederek daima güler yüzlü hizmeti benimseyen personeli ile modern dünyanın gerekliliklerini yerine getirmeyi amaçlayan filosunu hareket ettirmektedir.


Mersin Nur Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “başlangıçta atılan adımları eksiksiz ve yılmadan takip ederek zaman içerisindeki yükselişini sürdürmek. Fazla uzun zaman harcamadan ülke genelinde alanında sağlıklı hizmet sağlayan önder firmalardan biri olmak, Belirlediği hedeflerden sapmadan önce kendi çevresi olmak üzere gerekli yatırım ve destekler ile içerisinde bulunduğu piyasada söz sahibi olan bir konuma yükselene dek insana değer veren hizmet anlayışını sürdürmek” ilkelerini benimsemiştir.


Yerel bir işletme olarak kurulup, çalışmalarını hız kestirmeden devam ettiren Mersin Nur Turizm her geçen gün personelini ve filosunu geliştirirken günümüzde, “Erdemli, İstanbul, İzmit, Aksaray, Ankara, Tarsus, Silifke, Mersin” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır. Mersin Nur Turizm firması yolcularına daha geniş alanlarda hizmet sağlamak ve kolay işlemler ile daha fazla kişiye ulaşmak için biletlerini online olarak da satışa sunmaktadır. En uygun Mersin Nur Turizm firması biletlerini NeredenNereye.com üzerinde satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
78Puan
48%
24%
10%
5%
14%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Süper" Misafir
2+1 arabalarınız der susarım.. Böyle bir şey yok ya çok beğendim.
"Mersın nur turızmın calısanları mukemmel" Misafir
bagagımda gostermıs oldukları ımtına ve anlayıs ıcın basta kaptan soforler olmak uzere tum personele sonsuz tskk.mersın nur fırması sectıgım ıcın bır kez daha memnun oldum
"" Misafir
Iyiki varsiniz ..
"Olmaz olsun böyle firma " Misafir
Hayatımda yaptığım en kötü yolculuktu şehiriçi dolmuşu gibi ger yere girdik nerdeyse. sitede 8:30 saat görünen yolculuk 10 saate yakın sürdü araç klimasının suları hep yolcuların üzerine döküldü bir dahaki sefere ikram yerine şemsiye dağıtılmasını öneririm
"Net değerlendirme" Misafir
Hostes bayanın cep telefonu şarjı içi usb girişi kullanmamı yasaklaması kötüydü. hostes bayanın içecek bardağımızı koyduğumuz yere karışması kötüydü. aynı koltuğu iki farklı kişiye satmış olmaları huzursuzluk yarattı.aylardır gidiş geliş yapıyorum aynı filmler var değiştirilebilir.
"Musa" Misafir
İlk defa bu firma ile seyahat ettim. Çok beğendim tek kusuru şoför cep telefonu ile cok ve uzun konuşuyor.