neredennereye.com, Lider Adana firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lider Adana

Lider Adana
 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana

444 44 01
ÇINARLI Mah. Z.PASA BUL. 75 / A Seyhan Adana
0322 363 41 41

Lider Adana Seyahat otobüs biletini hızlı ve güvenli bir şekilde online olarak satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


“Adana’nın yükselen değeri”


Lider Adana Seyahat online otobüs bileti  için NeredenNereye.com’u ziyaret edebilir, en uygun fiyatlarla satın alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


Adana ilinde önemli bir yere sahip olan Lider Adana Seyahat, son teknolojilerle donatılmış otobüsleriyle, misafirlerine en iyi hizmeti veriyor. Adana ilinden ülkemizin pek çok noktasına otobüs seferleri gerçekleştiren Lider Adana Seyahat, en son model ve farklı marka otobüsleriyle, misafirperverliğin tanımını yeniden yapıyor. Bütün otobüslerinin en üstün teknolojilerle donatıldığı firma ile her koltukta bulunan ekran sistemi ile TV izleyebilir, diğer yolcuları rahatsız etmeden müzik dinleyebilir ya da film keyfi yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra geniş koltuk aralıklarıyla da konforlu bir yolculuk geçirebilmeniz mümkün. Sıcak – soğuk içecek ikramları, lezzetli atıştırmalıkları ile hizmette sınır tanımayan firma, yolcularının güvenliğini de ön planda tutmayı ihmal etmiyor. Lider Adana Seyahat’in uzman şoförleriyle huzurlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Adana Kahramanmaraş otobüs bileti ve Adana Gaziantep otobüs bileti alımlarınızı Lider Adana firması üzerinden yapabilirsiniz.


Harem ve Esenler araması her ne kadar çok fazla sayılarda olsa da bu firmanın şuanda İstanbul’da şubesi bulunmamaktadır. Lider Adana Seyahat, Ankara, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Isparta, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Muğla, Niğde, Ordu, Osmaniye, Samsun, Sivas ve Trabzon illerinde şubeleri bulunmaktadır. Kısa sürede güzel bir büyüme potansiyeli sağlamıştır. Eminiz ki kısa süre içerisinde daha fazla şehre sefer düzenlemeye başlayacak ve Harem, Esenler’e de şubeler açarak İstanbul hizmetini de başlatacaktır.


Nereye gidecek olursanız olun, kişisel ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için, Lider Adana Seyahat, özenle seçmiş olduğu dinlenme tesislerinde kısa molalar vermeyi de ihmal etmiyor.

100 üzerinden
64Puan
27%
22%
20%
9%
22%
Toplam Yorum Sayısı (170)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Çok sacma bir sistem" Misafir
7.30 da aldigim bilet 7.55 gibi kalktı zaten koltuğumda dokunmatik ekranını sökmüşler yollarda 15 20 dk yolcu bekledik hatta yolcu için geri döndük zamaninda gitmem gereken şehire geç gittim ve bu benim için çok büyük sıkıntı olusturdu. Birdaha ne olursa olsun isterlerse yeni otobüs almiş olsunlar isterlerse vip goturecek olsun lider adana adli firmaya binmeyeceğim kalici olarak bir yolcu kaybettiler.
"Iyi sayilir" Misafir
Kac defa kaloriferi sıcaklığını azaltin dememe rağmen beni ciddiye alan olmadi otobus içi sicaklik asiri dercedeydi
"Rezalet-Fiyasko-Mağduriyet" Misafir
18:00’da hareket, 21:00 varış olarak planlanan yolculuk için, araç 18:30 da geldi. 22:00’da Ankara’ya vardı. Ankaradan yapacağız aktarmaya yetişemedik. Bilet de bulamadık. 90 liramız yandı 4 saat Aştide bekledik. Şikayetimize muhattap bile bulamadık. Bırakın bir özürü şikayet ediyorum diye şoförden dayak yiyecektik. Rezilsin Lider Adana!
"ZAMANIN DA VARAMADIK " Misafir
Saat 19.00 da bindiğimiz otobüste, saat 23.30 da Niğde ye vardı. 2 saatte varması gerekirken uzun bi süre saçma sebeplerden dolayı bekledik, sebebi otoban girişinde 25 dakika 1. Numara da oturan yolcuyu bekledik, 30 dk mola ona bişey demiyor , ama 25 dakika benzin istasyonunda bekledik, 11.30 Niğde ye vardım ve ben bir yurt öğrencisiyim Lider adana yüzünden yurduma giriş yapamadım bi daha asla Lider adana kullanmayacağım.
"Lider adana rezilliği" Misafir
Bir firma bu kadar rezil olamazdı bir daha hiç bir şekilde lider adanadan bilet almam
"" Misafir
Ankara'dan Adana'ya gelirken kullanılan otobüsün eğlence üniteleri (TV vs.) ve klima arızalı olduğundan çalışmıyordu.
"İstanbul Adana Adana istanbul " Misafir
Mükemmel Harika bir yolculuk yAptım teşekkür ediyorum herkese
"" Misafir
16 saat yolculuk yaptık fakat muavin arkadaşın bize dediği kulaklık yok bitti üstelik bunu söyleme tarzı da hiç hoş değildi böyle bir durumda mahcup bir şekilde söylemesi gerekirken azarlar bir şekilde söyledi.İnşallah düzeltirsiniz hatalarınızı fakat ben bundan sonra lider adana kullanmayı düşünmüyorum son yolculuğumdan sonra.
"Tv keyfi" Misafir
Koltuk arkalarında bulunan tv'yi izlemek için muavinde kulaklık istediğimde tereddüt ederekde olsa kulaklığı getirdi fakat yolculuğum esnasında Adana'ya vardığımızda anlam veremediğim bir şekilde tek tek kulaklıkları toplamaya başladı. Adana Mersin arasında tv ler sistemsel olarak kapatıldı Ve hiç bir tv ekranı açılamaz hale getirildi. Yolculuğun daha eğlenceli geçmesi için firmanın müşterilerine sunduğu bu hizmeti geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum.
"Otobüs çok kötüydü" Misafir
Otobüs 2+1 ama çok eski ve kirliydi. Virajlara hızlı girmesinden tutun ani frenlere yüreğimiz ağzımızda kazasız belasız bitsin yolculuk diye bekledik.

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 sonraki yorumlar >