neredennereye.com, Lider Adana firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Lider Adana

Lider Adana
 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana Şubeleri

 

neredennereye.com,
Lider Adana
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lider Adana

444 44 01
ÇINARLI Mah. Z.PASA BUL. 75 / A Seyhan Adana
0322 363 41 41

Lider Adana Seyahat otobüs biletini hızlı ve güvenli bir şekilde online olarak satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


“Adana’nın yükselen değeri”


Lider Adana Seyahat online otobüs bileti  için NeredenNereye.com’u ziyaret edebilir, en uygun fiyatlarla satın alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


Adana ilinde önemli bir yere sahip olan Lider Adana Seyahat, son teknolojilerle donatılmış otobüsleriyle, misafirlerine en iyi hizmeti veriyor. Adana ilinden ülkemizin pek çok noktasına otobüs seferleri gerçekleştiren Lider Adana Seyahat, en son model ve farklı marka otobüsleriyle, misafirperverliğin tanımını yeniden yapıyor. Bütün otobüslerinin en üstün teknolojilerle donatıldığı firma ile her koltukta bulunan ekran sistemi ile TV izleyebilir, diğer yolcuları rahatsız etmeden müzik dinleyebilir ya da film keyfi yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra geniş koltuk aralıklarıyla da konforlu bir yolculuk geçirebilmeniz mümkün. Sıcak – soğuk içecek ikramları, lezzetli atıştırmalıkları ile hizmette sınır tanımayan firma, yolcularının güvenliğini de ön planda tutmayı ihmal etmiyor. Lider Adana Seyahat’in uzman şoförleriyle huzurlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Adana Kahramanmaraş otobüs bileti ve Adana Gaziantep otobüs bileti alımlarınızı Lider Adana firması üzerinden yapabilirsiniz.


Harem ve Esenler araması her ne kadar çok fazla sayılarda olsa da bu firmanın şuanda İstanbul’da şubesi bulunmamaktadır. Lider Adana Seyahat, Ankara, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Isparta, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Muğla, Niğde, Ordu, Osmaniye, Samsun, Sivas ve Trabzon illerinde şubeleri bulunmaktadır. Kısa sürede güzel bir büyüme potansiyeli sağlamıştır. Eminiz ki kısa süre içerisinde daha fazla şehre sefer düzenlemeye başlayacak ve Harem, Esenler’e de şubeler açarak İstanbul hizmetini de başlatacaktır.


Nereye gidecek olursanız olun, kişisel ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için, Lider Adana Seyahat, özenle seçmiş olduğu dinlenme tesislerinde kısa molalar vermeyi de ihmal etmiyor.

100 üzerinden
64Puan
28%
22%
20%
8%
22%
Toplam Yorum Sayısı (171)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hiç Beğenmedim" Misafir
Çok fazla amatörlük var ve şehire varmadan bizi başka firmaya aktardılar, aktarırken bile sorun yaşandı
"Şoför kafasına göre davranıyor." Misafir
Yoldan bineceğimizi söylememize rağmen basıp gidiyor. İndirmenin yasak olduğu yerde 5 kişi indirirken 1 tane valizim olduğu için ben inemezmişim. Kafasına göre kural belirliyor.
İşin komik tarafı bileti lider adana diye alıyoruz yeni adana otobüsü geliyor. Kalite sıfır hizmet sıfır.
"Selmnaleykm" Misafir
Tabletler berbattı
"Çok uzun sürdü " Misafir
Saat 21.00 araba kalktı istanbuldan.
Saat 11 adanaya vardik yani 14 saat sürdü.
Cok fazla dolaştı istanbulda . Fazla mola verdi.
Tavsiye etmem
"Idare eder... " Misafir
Çok iyi bir yolculuk değildi. İkram kötüydü. Araba çok sarsılıyordu. Araba 23.58 deydi 00.50 de kalktı.
"Kotu bir yolculukty" Misafir
Gürültü sürekli gelen bir ses vardı. TV sistemi çalışmıyor du.
"Lider adana seyehat" Misafir
Lider adana ile yapmış olduğumuz seyehat ile ilgili şikayetim var, siteniz üzerinden almış olduğum 25 numaralı koltuk için yerime oturmaya gittim, fakat bir bayan yolcu benim yerime muavin tarafından oturtulmuş ve beni en arka koltuğu yer gösterdi. Bundan sonra sizin siteniz üzerinden bilet alamayacağım çünkü hep aynı sorun oldu, geçen sefer metro turizm firması aynısını yaptı.
"REZALETTT" İlke Nur
Muavinler gereksiz sinirli ve ilgisiz. Otobüste yaklaşık 10 kişi varken gülüştük diye (ki bu gülüşmek eylemi 5 saniye kadar sürdü) muavin yanımıza gelip biraz sessiz olur musunuz dedi ve keyfimizi kaçırdı. Hiç hoş değildi. Hiç memnun kalmadık. Ayrıca aktarmasız bilet aldığım halde aktarmalı gittik. Size tavsiyem son seçeneğiniz bile olmasın bu otobüs firması. 100 liraya değmez. Canım İzmirim ❤️
"" Misafir
İnternetin sürekli kotası bitmiş oluyor ve hiç baglanamiyoruz tabletlerin ses sistemi bozulmuş hiçbir şey izlenmiyordu
"İyi" Misafir
Fiyatina gore cok iyi, oturma duzeni web sitedeki ve gercek aractaki farkldir

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 sonraki yorumlar >