scorecardresearch

Kent Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Kent Turizm Ankara Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Kent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kent Turizm Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
224 02 38
 

neredennereye.com,
Kent Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kent Turizm Ankara otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Ankara otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Kent Turizm Ankara online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Kent Turizm Ankara otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kent Turizm firmasının 1 Ankara şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Kent Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Kent Turizm firmasının Ankara otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Kent Turizm firmasının Ankara ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır.

 

Ankara Kent Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Kent Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez) 224 02 38
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
40Puan
7%
7%
14%
21%
50%
Toplam Yorum Sayısı (15)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolculara Davranış Şekli" Misafir
Namaz vaktinde durmuyor
"Sefer iptal olmus" Misafir
Almış olduğum bilet iptal olmuş otobüs gelmedi. Ama Ats diye bir yeni firmayla geldim fena degildi
"Tavsiye etmiyorum." Misafir
15 TL ucuza gidelim dedik pişman olduk. Büyük firmalardan vazgeçmeyin bence.
"Berbat Ötesi geçti." Misafir
01.00 saatli otobüs rötarlı 01.40 oldu tekrar rötar yaptı. 02.30 oldu.Saat 02.00 da otobüse bitmek için gittiğimde Otobüs bozuldu gelmeyecek dediler bende sap gibi gecenin bir Vakti otogarda kaldım...
"Unutulmayacak bir yolculuk" Misafir
4,5 saat yazan yol süresi 5,5 saat oldu. 2 koltuk rezerve etmiştik, ikisinin de televizyonu bozuktu. çay-kahve konulan servis tabağı bozukmuş, tabağın aşağı düşmesi ile kahve ailecek üzerimize döküldü ve yandık; ancak şanslıyız ki otobüs şehir içi dolmuş hattı gibi her durakta duruyor, yolcu indirip bindiriyordu da :)) biz de bu arada üzerimizi değiştirebildik. kısacası, unutulmayacak bir yolculuk yaşadık, firmaya teşekkür ederiz!
"Hiç iyi değil" Misafir
Zamanında Kalkış/Varış = 0
wi-fi yazıyor ama İnternet yok,...
"Geç Geldi" Misafir
Arac 1 saat gec geldi
"Kent ankara_kayseri" Misafir
4207 sayılı kapalı yerde sigara yasağı kanunu ihlal ediliyor. Habersiz gibi bir tavır sergileniyor. Şoför uyku moduna geçti. Otobüs yolda gezinme yaptığı yedek şoför olduğu halde uyarılmasına rağmen değişim yapılmadı.
Televizyonlar düzgün çalışmıyor. Koltuktaki servis tepsileri kırık. Sıcak yapılan birçay yada kahve nereye konabilir. Araç yolcuyu rahatsız edecek ölçüde süratli kullanıldı. Özellikle viraja girişlerde... Servis
"" Misafir
Berbat bir yolculuk geçirdik. Yolculuğun ilk saatinde otobüs bozuldu. Bir buçuk saat soğukta dağ başında ankaradan gelecek otobüsün gelmesini bekledik. Elli kişilik yolcuya kırk altı kişilik otobüs gönderilmiş. Yolcuların bir kısmı ayakta kaldı. Fakat bu duruma hiçbir kimse bir açıklama yapmadı . Bir özür bir açıklama bile yapılmadı. Devamında ayakta kalan yolcular polise şikayet etmişler . Moladan çıkışta polis şikayet üzerine çevirme yaptı bir saat ise orada bekledik. Devamında ise Şoförler şikayette bulunan yolcuları otobüsten indirdi ve yolculuğa böyle devam ettik. Üç saatlik rötar ile ancak istanbula ulaştık.
"Bidaha kent turizmin önünden bile geçmem" Misafir
bu kadar berbat bi yolculuk hayatımda hiç yaşamadım. Ailemin yanına gittiğim yolculukta hiç gitmeseydim daha iyi olurdu dedirten bu firmayı bidaha hiçbir zaman kullanmam. Tavsiyem sizde kullanmayın.