Bu firma satışa kapalıdır.

Kars Cengiz Turizm Otobüs Bileti

Kars Cengiz Turizm
Kars Cengiz Turizm
 

neredennereye.com,
Kars Cengiz Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kars Cengiz Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kars Cengiz Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kars Cengiz Turizm

Merkez, 36100 Kars
0474 212 77 13

Kars Cengiz Turizm Otobüs Firması

Kars Cengiz Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bu alanda yetkin ve saygın firmalardan biri olup gelişim sürecine devam eden bir kuruluş portresi çizmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Kars Cengiz Turizm otobüs firması daima güler yüzlü hizmet anlayışının hizmet sektörünün bel kemiği olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde yapmaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulan Kars Cengiz Turizm otobüs firması zaman içerisinde yetkin çalışmalarını devam ettirmeyi başararak gün geçtikçe daha fazla yolcuya ulaşmayı başarıyor. Bununla birlikte yolcularının kendine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına gerek araç filosundaki otobüslerin gelişimini gerekse de hizmet sağlayan personelinin eğitimini sağlam temeller ile güçlendirmektedir.

Kars Cengiz Turizm otobüs firması günümüzde, “Zaman içerisinde değişen yolculuk algısını en yakından takip ederek, kendisine karşı oluşan ve eskitmeden korunması gereken güven duygusunu gene zamana bağlı olarak gelişen yenilikler birlikte korumak” korumak ilkesini kendisine vizyon olarak belirlemiştir. Yolculuğunuz sırasında tam hizmet ve konfor teminatı ile güvence sağlayan ve çalışma yaşamını sürdüren firma gelişim göstermeye ve ulaşım ağını büyütmeye devam etmektedir. Kars Cengiz Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Konuklarımıza karşı olan davranışlarımızda karşılıklı güven ilişkisini korumak amacı ile sağlam ilkelerini ve temellerini korumak, Gelişen yapılanma içerisinde zamana yenik düşmeden değişen şartlara uygun davranarak kendisine karşı oluşan güveni boşa çıkarmamak ,” ilkelerini kendisine misyon olarak benimsemiştir.

Kars Cengiz Turizm, yerel bir işletme olarak kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli gelişim göstermeye önem vererek çalışma yaşamına devam etmektedir. Firma kendi ilkeleri kapsamında üstün bir hizmet anlayışı ile çalışma yaşamına devam ederken bir yandan da gelecekte için bulunduğu yolcu taşımacılığı sektöründe adından daha çok söz ettirmek için ulaşım ve hizmet ağını genişletmeye özen göstermektedir. Günümüz dünyasında çağı yakalamanın önemli bir gereklilik olduğunun farkında olan Kars Cengiz Turizm hizmetlerini aynı zamanda online ortama taşımıştır. Artık en uygun Kars Cengiz Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.