Bu firma satışa kapalıdır.

Kahramanmaraş Mehteroğlu Otobüs Bileti

Kahramanmaraş Mehteroğlu
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
 

neredennereye.com,
Kahramanmaraş Mehteroğlu
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kahramanmaraş Mehteroğlu Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kahramanmaraş Mehteroğlu
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kahramanmaraş Mehteroğlu

Egemenlik Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. No:14/B Dulkadiroğulları Kahramanmaraş
0344  235 00 19

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana kurumsal olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamını sürdüren bir kuruluştur. Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişim gösteren ve bu gelişimi ile birlikte kullanıcılarının kendisine karşı oluşturduğu güveni hakkı ile korumaya çalışan ve temelini ulusal alanda lider olmak üzerine kuran firma sağlam adımlarla ilerlemesine devam etmektedir. Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm firması başta kendi kurulduğu çevrede oldukça sevilmektedir. Elbette bu olgunun oluşmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi firmanın gelişim süreci boyunca başta kendi çevresi olmak üzere yardım, yatırım ve eğitim sağlamasından kaynaklanmaktadır.

Yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana ulaşım ağını her geçen gün genişleten Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm günümüzde, “Adana, Ankara, Gebze, Göksun, İstanbul, İstanbul Anadolu Yakası, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Mersin, Sakarya, Türkoğlu” gibi ulaşım noktalarına seferler düzenleyerek hizmet sağlamaktadır. Elbette ülke genelinde kendi alanında öncü olmaya niyetlenen firmalardan biri olarak ulaşım ağının gelişmesinin yanı sıra hizmetini fiziksel olarak daha fazla insana ulaştırmak adına günümüzde, “Adana, Ankara, Gebze, Göksun, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Mersin, Nurdağı, Sakarya, Tarsus, Türkoğlu” gibi ulaşım noktalarına şubelerini konumlandırmıştır. Elbette günümüzde yayılma ve hizmet kalitesini çok daha fazla insana duyurmak için fiziksel ortamlardan fazlasına gerek duyulmaktadır. Kendi altyapısını ve araç filosunda yer alan araçlarını günümüz gerekliliklerine uygun şekilde donatan firma ayrıca çok daha yüksek sayıda insana ulaşabilmek için biletlerini online olarak satışa sunmaktadır. Artık en uygun Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İyiydi" Misafir
Pek kimsenin bilmediği bir firma. Her şehre gitmiyor ama dağınık bir hizmet de vermiyor ben memnun kaldım
"..." Misafir
yeni bir firma sanırım