Bu firma satışa kapalıdır.

Gürkök Gezer Turizm Otobüs Bileti

Gürkök Gezer Turizm
Gürkök Gezer Turizm

En Popüler Gürkök Gezer Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Gürkök Gezer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gürkök Gezer Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gürkök Gezer Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gürkök Gezer Turizm

Kargı Çorum
0364 651 34 34 - 651 37 36

Gürkök Gezer Turizm Seferlerine Lider Vip Travel Olarak Devam Etmektedir.


Gürkök Gezer Turizm kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet sağlamayı hedefleyen otobüs firmalarından bir tanesidir. Firma kurulmuş olduğu günden bu yana insandan çok sevgi taşıdığının bilincinde olarak yapılanmasını sağlamlaştırmış ve sektördeki hizmetine bu yönde devam etmiştir. Gürkök Gezer Turizm otobüs bileti satan yerel bir işletme olarak kurulmuş olmasına karşın sağlam adımlarla başta kendi çevresine hizmet sağlayarak büyümeye devam etmektedir. Seyahat sektörü içerisinde yolcularda güven oluşturmanın ne denli önemli bir kriter olduğunun bilincinde olan firma kendisine olan güvenin gerekliliklerini yerine getirmek için çalışmalarına devam etmektedir.


Gürkök Gezer Turizm otobüs biletleri“Bolu, Çerkeş, Düzce, Tosyo, Sakarya, Kurşunlu, Kargı, Gerede” il ve ilçelerine  gitmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak büyümesi için ulaşması gereken oldukça fazla insan olduğunun bilincinde olan firma bunu sağlamak için çeşitli online platformları kullanarak yolcularına ulaşmayı hedeflemektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir olarak bu alanda en önemli noktalardan birinin de güler yüzlü hizmet anlayışını olduğunun farkında olan firma bu alanda sorunsuz hizmet sağlayabilmek için insan kaynakları alanına yatırım yapmaktadır. Bununla birlikte gelişim için donanım ve hizmet anlayışının organize olmasını gerektiğinin farkında olarak yolcularının ihtiyaçlarına zamanında cevap verecek yapılanmaları uygulamaktadır.Kendisine olan güveni sarsmamak ve yolcularının güvenin devamını sağlamak için Gürkök Gezer Turizm kuruluşunda belirlediği prensipleri uygulayamaya devam etmektedir. Bünyesinde barındırdığı araç filosunda yer alan otobüslerinin kaliteli hizmet sağlamaya uygun hale gelebilmesi için emek harcamaktadır
Gürkök Gezer Turizm otobüs bileti fiyatları, Gürkök Gezer Turizm iletişim ve telefon numaraları, Gürkök Gezer Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Ankara - İstanbul 169 TL
İstanbul - Çorum 249 TL
İstanbul - Bolu 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
76Puan
50%
0%
25%
25%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
Buraya ne kadar çok yazsam az gerçekten. Kısacık yolculuğumu son kullandığım 2 firma gibi cehenneme çevirmediğiniz için teşekkür ederim
"Çorum Kargı yolculuğu" Misafir
İstanbul-Çorum arası yolculuk ettim, rahat ve zamanında bir yolculuktu.